Karataylı Günlüğüm...

ooohhh süpersin :)

slmm sllm kızlarr anca gelebildim :) malum sınav haftasındayım

hemen yazayım

kahvaltı öncesi 2 büyük bardak limonlu su

kahvaltı:
1 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
bi kaç dilim elma-bi iki dilim mandalina
yarım çay bardağı fıstık
şekersiz çay

öğlen:
brokoli çorbası
ayran
et
tavuk göğsü

akşam
mercimek çorbası
fasulye yemeği
5 tane sarma

gün boyu bol su
1 tane nescafe

ve bugün hareketli geçirdim günümü

bugünkü yeme işlemim tamamdır :)

Son düzenleme:

neye surat asiyosun kiiz gayet güzeel.
bana nazar diyosun da cumartesi sevdicekle buluscam ondan öyle cumartesi kacar ipin ucuu

neye surat asiyosun kiiz gayet güzeel.
bana nazar diyosun da cumartesi sevdicekle buluscam ondan öyle cumartesi kacar ipin ucuu

tavuğun göğsüne suratım ama süt ve tavuk diye yedimm yaannii

hee buluş cnm buluş benim sınavım var haftasonu yakında isyan bayrağımı açıcaamm ulleeyynn

tavuğun göğsüne suratım ama süt ve tavuk diye yedimm yaannii

hee buluş cnm buluş benim sınavım var haftasonu yakında isyan bayrağımı açıcaamm ulleeyynn

canim ne zamandir tavugun gögsünü cekiyo he. yiyim bari

o ne ki hani su yeni cikan limonlu ve mandalinali hosbesler var ya onlardan bi oturusta 1 paket limonlu 1 paket mandalinali birde yarim paket kakaolu hosbes yiyip üstüne de cikolata yiyebiliyorum

yok artık kız ben onları yeseemm kesin hastanelik olurum maşallaahhh valla

zayıflasam da gönül rahatlığıyla yesem
erkek arkım acaip laf atıyor sinir oluyorum bazen

hayir onlara noluyo ben onu anlamiyorum. cok istiyosa kendileri kilo versinler ben 18 kilo verdim benimki 10 kilo aldi o sürecte

hayir onlara noluyo ben onu anlamiyorum. cok istiyosa kendileri kilo versinler ben 18 kilo verdim benimki 10 kilo aldi o sürecte

dimii onlara ne oluyorsa hiçç işteee ama bi yerde haklı ciddi kilom var boyum kısa ya direk basık bi,şeyim
diyr kızım bi zayıflada şöyle mini daracık bi elbise giy ya şimdi dar bişey giysem oran buran çıkıyor diye laf atyr bana
oooofff

Yarın tartı günüm (( 1 günlük savsaklamadan sonra sonucu mrk ediyorum (((
Yarın ilk işim tartilmak olucak ((

benimkine diyete basladigimi söylemedim bu defa önceden kiloveriyim diye gözümün icine bakardi gecen agzindan kacirdi " biraz kilo al da cirkinles kimse bakmasin sana" diye

benimkine diyete basladigimi söylemedim bu defa önceden kiloveriyim diye gözümün icine bakardi gecen agzindan kacirdi " biraz kilo al da cirkinles kimse bakmasin sana" diye

ayy bana da öyle diyeceği günler gelsiinnn lttffnnn

günaydın günlüşümmm
her ne kadar diyette olsam da spor yapamamanın işkencesi içindeyim

bugün tartı günümdü maalesef ki 72.5 olmuşum yani -600 grmcık
bu kadar az olmasının nedeni sporsuzluk
malum final haftasındayım ayın 8 ine kadar spor falan yapamıycam

yinede o kadar kötü sonuç değil sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…