Karataylı Günlüğüm...

kahvalti(10:15)
menemen,
1 kk süzme peynir,
1 greyfurt,
2 dilim tam bugday ekmegi,
1 tatli kasigi kahvaltilik acili sos,
1 tatli kasigi incir receli

aksam(18:00)
kücük bi tabak türlü (etsiz, suyunu yemedim)
5 tane nugget,
150 gr yogurt

acim halen yaa burcak incirli bisküvi yerim belki sonra..

azcık kaçırmalarımla karbonhidrat diyetine devam ediyorum sabah bi yumurta
öğlen 2 yumurta az lor peyniri ve bir kaşık kadar kahvaltılık ezme
akşam tavuk haşlama ve yoğurt
toplam 2 nesgafe

atıştırdığım 1-2 şeyi saymazsak :) 618 kalori ve 35gr karbonhidrat aldım . inşallah işe yarar

kızlar nasılsınız bakıyım bir kaç gün giremedim ve ben bu bi kaç günde neler yedim bi bilsenz
bu arada pazar günü tartıldım 59 kilo çıktım tartıda :)
dün ananemlere gitmiştim oraya gidince diyet gidiyo bnde karışık tost yedim ve 3 tane ayıptr soylemesi şekerpare(en hassas noktamm işte) ve küçük tulumba tatlılarından yedimm
bugün öğlen:
1 yumurta
1 yumurtanın beyazı
2 dilim kepek ekmeği
1 bardak yağsız süt
1 kibrit kutusu peynir
salatalık-domates-biber-maydonoz
daha deminde 1 avuç beyaz leblebi ve 1 avuç kadar kuru üzüm yedim

bu arada bir kalori hesaplama sitesine uye oldum kızlar bundan sonra yediğim şeylerin kolorisini bilcem en azından gnlük kç kalori almm gerektğini blyrm nisana kadar 53 olmak istiyom.

sizlerde ne var ne yok bakalım? :)

sabah(10:00)
omlet,
1 kk süzme peynir,
1 greyfurt,
2 dilim tam bugday ekmegi,
1 tatli kasigi incir receli,
1 tatli kasigi kahvaltilik acili sos

saat(16:30)
3 tane kurabiye

aksam(19:00)
firinda cok az yagla pismis, patates, brokoli, karnibahar
150 gr yogurt
2 kasik ezme (1 dilim ekmekle)

kahvalti(10:00)
sahanda yumurta,
1 dilim izmir tulum,
1 ceri domates,
1 siyah zeytin( ev yapimi)
2 dilim ekmek,
1 yk pekmez

saat(13:00)
3 tane kurabiye

aksam(18:45)
7 tane firinda köfte ve patates,
1 dilim ekmek, 2 parca simit
1 bardak ayran (ev yapimi)
1 kasik ezme

Kızzzlllaaarrrr ay nerelerdesiniz? Niye sessiz burasııı??? Biz kilo bildirimlerimizi ne zaman yapıyoruz?

Ayyy kızlar ben geldim sonunda ban yemişim kaç gündür giremiyodum
Nasılsiniz bakim,ben çok fena hastayim (((( kaç gündür resmen ölüyom (( bu arada yazdıklarınizi okuyodum he
Cnm bn cumadan cumaya tartiliyom isterseniz hep beraber o gün tartı günü olsun

neye göre zor olduğunu düşünüyorsun?
bence gayet kolay çünkü bi sınırlama yok,glisemik indeksi düşük gıdaları doyana kadar yiyebiliyorsun :)

çok fazla teferruatı var gibi geliyor bana onun yerine dukan yapmayı tercih ediyorum sınırsız protein

çok fazla teferruatı var gibi geliyor bana onun yerine dukan yapmayı tercih ediyorum sınırsız protein

dukanda karataya benziyor ama dukanda bi yerden sonra sıkılıyorsun ve kabızlık sorunu çekebilirsin (ben yaşamadım ama yaşayanlar var) ama karatayda çorbanı da içiyorsun,salatanıda yiyorsun +sporla çok güzel kilo veriyorsun şahsen ben kış olduğu için spor yapamıyorum ama geçen yaz 1 haftada 3.6 kilo vermiştim karatay+sporla,devam etseydim şimdiye kilolardan kurtulurdum

bugünkü menümü yazayım

kahvaltı öncesi 2 büyük bardak su

kahvaltı:
1 haşlama yumurta
3 yeşil zeytin
az pekmez
portakal dilimleri
2 tane ceviz
salatalık-kırmızı-yeşil biber
şekersiz çay

öğlen:
3 kaşık ıspanak

ara: çekirdek

akşam: ne yerim bilmiyorum

gün içinde bol su ve şekersiz 1 tane nescafe

kahvalti(10:30)
2 bucuk tane ispanakli gözlleme (her biri yarimsar yyufkadan yapildi, toplamda 1.25 yufka)
1 kasik ezme
1 kasik kusburnu marmelati
1 dilim izmir tulum

saat(15:30)
1 un kurabiyesi,
yarim dilim kakaolu kek

aksam(18:00)
1 kase sehriye corbasi,
firinda tavuk (1 but, 1 patates)
150 gr yogurt

saat(20:00)gibi
2 un kurabiyesi,
1 dilim cikolata soslu kek yerim ve günü kapatirim :)

oohh oohhh afiyet olsun tatlım un kurabiyeleriiiiii soslu keklerrrr amann tanrrıımmmm

Bende bugün çok kötü beslendim yaa. Sabah normal bir kahvaltı yaptım 1 yumurtayla ve biraz çökelekle yapılmış omletin çeyreğini yedim, domates, salatalık,2 zeytin, 1 dilim hellim, yarım portakal ve yarım dilim beyaz ekmek yedim kahvaltıda. Sonra 5 tane fındıkla ara öğün yaptım. Öğle yemeğim 2 orta dilim brownie yedim browniler o kadar güzeldi ki akşam yemeğinde de 1 tane brownie yedim. Ha birde bi ara 70 kalorilik bi bar yedim. :18::18: Bunların dışında bir şey yemedim ama bugün 3 saat boyunca gezdim ve 2.5 litre su içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…