Karataylı Günlüğüm...

kahvalti(10:30)
2 bucuk tane ispanakli gözlleme (her biri yarimsar yyufkadan yapildi, toplamda 1.25 yufka)
1 kasik ezme
1 kasik kusburnu marmelati
1 dilim izmir tulum

saat(15:30)
1 un kurabiyesi,
yarim dilim kakaolu kek

aksam(18:00)
1 kase sehriye corbasi,
firinda tavuk (1 but, 1 patates)
150 gr yogurt

saat(20:00)gibi
2 un kurabiyesi,
1 dilim cikolata soslu kek yerim ve günü kapatirim :)
Canım biraz abartılı olmamış mı bu menü? Sabah gözleme, marmelat, öğlen kurabiye kek, geç bir saatte yine kurabiye ve kek:KK53: tamam bende abarttım ama ben başka hiç bir şey yemedim brownie yedim diye. Sen bunları bilinçli mi yiiyorsun yoksa canın çok istediği dayanamadığın için mi? Çünkü istediğimi az az yiyerek kilo verebiliyorum demiştin bu şekilde kilo verebiliyor musun? :44:

Canım biraz abartılı olmamış mı bu menü? Sabah gözleme, marmelat, öğlen kurabiye kek, geç bir saatte yine kurabiye ve kek:KK53: tamam bende abarttım ama ben başka hiç bir şey yemedim brownie yedim diye. Sen bunları bilinçli mi yiiyorsun yoksa canın çok istediği dayanamadığın için mi? Çünkü istediğimi az az yiyerek kilo verebiliyorum demiştin bu şekilde kilo verebiliyor musun? :44:

ben her türlü kilo veriyorum ya benim tek sorunun yemek yedikten sonra uyumak uyumadigim gec yattigim sürece hayli hayli kilo veriyorum ben. ayrica niye kendimi cezalandiriyim ki browni yedim diye yediysem yedim hic umrumda olmazz
he birde kilo vermeye calismiyorum suan, kilomu sabit tutmaya kilo almamaya calisiyorum. yok yani ben 2 kasik yemekle yasasam da 60 kilonun altina düsemiyorum

Son düzenleme:
oohh oohhh afiyet olsun tatlım un kurabiyeleriiiiii soslu keklerrrr amann tanrrıımmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK1: yarin da biraktigim sporuma yeniden basliycam insallah :KK1: ama bastan basliyorum programlara :) sen beni biliyorsun pofucum ben biseyi yemek istersem yerim :KK1:

ben her türlü kilo veriyorum ya benim tek sorunun yemek yedikten sonra uyumak uyumadigim gec yattigim sürece hayli hayli kilo veriyorum ben. ayrica niye kendimi cezalandiriyim ki browni yedim diye yediysem yedim hic umrumda olmazz
he birde kilo vermeye calismiyorum suan, kilomu sabit tutmaya kilo almamaya calisiyorum. yok yani ben 2 kasik yemekle yasasam da 60 kilonun altina düsemiyorum

Sen kendini daha iyi bilirsin tabii :KK51:

kahvalti(10:00)
omlet,
2 kk süzme peynir,
2 tatli kasigi acili kahvaltilik sos

aksam(18:00)
1 kase mercimek corbasi,
4 tane köfte,
150 gr yogurt

bugun sporlarima en bastan basladim
20 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 1. günü tamamladim (öglen 2 gibi)
hemen ardindan,
50 tane squat cektim ve 1. günü tamamladim :)
1 saat sonra da, 50 tane mekik cekip 1. günü tamamliycam :)

ayy ben geldiimmm :)
allahım ben bugün ne yedim yazmıyımmm :KK43:

hehe bende cok yedim bugun ya :KK1: daha dogrusu az önce yedim :KK1: 2 dilim cikolata soslu kek ve 2 tane un kurabiye.
ayy bitti Allahtan da artik yiyemiycem :KK1:

sen benden çok yemişin :KK1:
ben sabah 2 kere kahvaltı ettiim aammaan tannrrıımm
ilk kahvaltımı yarıda bıraktım,2. de ise şekerrsiz çay içtim sadece
öğlen erkek ark isteği üzerine menü hüplettiikk :KK1:
ama akşam yemek yemedim :KK1:
sonra kuzenimle filmizledik eee film de mısırsız olmazzzzz :KK53::KK53::KK53:
sonuç hüsraannnn :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
hehe bende cok yedim bugun ya :KK1: daha dogrusu az önce yedim :KK1: 2 dilim cikolata soslu kek ve 2 tane un kurabiye.
ayy bitti Allahtan da artik yiyemiycem :KK1:

Mrb arkadaşım kilo çizelgene baktimda çok iyi kilo vermissin bende ugrasiyorum ama çok yavaş gidiyor sen ne kadar zamanda versin bu kiloyu uyguladigin diyet listen varmi yoksa dogaçlamamı yapıyorsun

Mrb arkadaşım kilo çizelgene baktimda çok iyi kilo vermissin bende ugrasiyorum ama çok yavaş gidiyor sen ne kadar zamanda versin bu kiloyu uyguladigin diyet listen varmi yoksa dogaçlamamı yapıyorsun

canim ben bu kilolari vereli cok oldu ya, gecen sene 2 nisandan 1 temmuza kadar 3 aylik bir sürede verdim ben kiloyu :) kan grubuna göre beslenmistim internetten bakarsan biraz fikir sahibi olabilirsin.. simdi savsakladigim icin beslenmemis gram oynamiyorum ama olsun kilom sabitlanmis oluyor, suan 60 kilo falanim. direnc noktam burasi benim

sen benden çok yemişin :KK1:
ben sabah 2 kere kahvaltı ettiim aammaan tannrrıımm
ilk kahvaltımı yarıda bıraktım,2. de ise şekerrsiz çay içtim sadece
öğlen erkek ark isteği üzerine menü hüplettiikk :KK1:
ama akşam yemek yemedim :KK1:
sonra kuzenimle filmizledik eee film de mısırsız olmazzzzz :KK53::KK53::KK53:
sonuç hüsraannnn :KK52::KK52::KK52:

hahah suna bak yaa kendini rahatlatiyor sen benden cok yemissin diye :KK1:
kizim ben cok yemisim ama ev yapimi yemisim hep :KK1: sen menüler misirlar :KK1: yag orani tavan yapti bünyede haberin ola o menüden sonra :KK1: ! :KK53:

hahah suna bak yaa kendini rahatlatiyor sen benden cok yemissin diye :KK1:
kizim ben cok yemisim ama ev yapimi yemisim hep :KK1: sen menüler misirlar :KK1: yag orani tavan yapti bünyede haberin ola o menüden sonra :KK1: ! :KK53:

::KK53::KK53::KK53: haddiiii ordannn hiç de bilee protein onlarr :KK52::KK52::KK52:
sen kekleri un kurabiyelerini hüpletmişinnnnn ppeehh ben bi menü yedim çok görmeee :KK35::KK35::KK35:

::KK53::KK53::KK53: haddiiii ordannn hiç de bilee protein onlarr :KK52::KK52::KK52:
sen kekleri un kurabiyelerini hüpletmişinnnnn ppeehh ben bi menü yedim çok görmeee :KK35::KK35::KK35:

bu arada 1 porsiyon patates kizartmasinin verdigi enerjiyi yakmak icin 542 tane sinav cekmek lazimmis pofum :KK1: hahah tam bugday unundan yapildi canim onlar :KK1: saglik akiyo icinden :KK1:

bu arada 1 porsiyon patates kizartmasinin verdigi enerjiyi yakmak icin 542 tane sinav cekmek lazimmis pofum :KK1: hahah tam bugday unundan yapildi canim onlar :KK1: saglik akiyo icinden :KK1:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ne diyossuunn duyamadımmm :KK1::KK1::KK1:
şaka bi yana farkındayım cnm ya :KK43: ama oldu bi kere işteee

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: ne diyossuunn duyamadımmm :KK1::KK1::KK1:
şaka bi yana farkındayım cnm ya :KK43: ama oldu bi kere işteee

:KK1: amaaaan ye gitsiinnn bende bugun sevdicekle disardayim aksam ne yeriz kim bilir :KK1: ama yarindan itibaren cok hafif beslenicem 1 hafta süreyle bakalim ne degisiklikler olacak :))

:KK1: amaaaan ye gitsiinnn bende bugun sevdicekle disardayim aksam ne yeriz kim bilir :KK1: ama yarindan itibaren cok hafif beslenicem 1 hafta süreyle bakalim ne degisiklikler olacak :))

ooff ooff oofff benimde tatilimin son 2 haftası vere vere 2 kilo verdim :KK1: gene şişkoyum gene :KK1: aayyyhhh

ooff ooff oofff benimde tatilimin son 2 haftası vere vere 2 kilo verdim :KK1: gene şişkoyum gene :KK1: aayyyhhh

spor yap sporr :KK1: kiiz bu spor as var ya onlarin kurslari iyi mi ya ben memleketten dönünce ya fitnees ine yada yüzmesine gitmeyi düsünüyorum da

spor yap sporr :KK1: kiiz bu spor as var ya onlarin kurslari iyi mi ya ben memleketten dönünce ya fitnees ine yada yüzmesine gitmeyi düsünüyorum da

ya ben spor yaparken aşırı terliyorum sonrada üşütüyorum zaten hastayım şuan,havada soğuk ya 1 hafta yaptım ama gerçekten sırtım üşüdü korkuyorum çünkü üşütünce aşırı öksürüyorum :KK43:
havalar az ısınmaya başlasın ben sporumu yapcm yoksa kesin hasta olurum
valla cnm bilmiyorum hiç yüzme iyidir ama havuz temiz olmazsa hastalık kaparsın iyice araştır

ya ben spor yaparken aşırı terliyorum sonrada üşütüyorum zaten hastayım şuan,havada soğuk ya 1 hafta yaptım ama gerçekten sırtım üşüdü korkuyorum çünkü üşütünce aşırı öksürüyorum :KK43:
havalar az ısınmaya başlasın ben sporumu yapcm yoksa kesin hasta olurum
valla cnm bilmiyorum hiç yüzme iyidir ama havuz temiz olmazsa hastalık kaparsın iyice araştır

hepatit b idrar testi falan istiyolar oraya girebilmek icin, kursa gidicem zaten yüzme bilmiyorum ya :KK1:

hepatit b idrar testi falan istiyolar oraya girebilmek icin, kursa gidicem zaten yüzme bilmiyorum ya :KK1:

enemmmm :KK1: gel ben sana öğreteyim :KK51::KK51:
ben hiç havuzda yüzmüyorum nedense sevmiyorum güzelim deniz dururken havuzda ne işim var dyrm :KK1: ve havuzda yüzmek denizde yüzmekten çok zor baya efor sarfediyorsun :)

X