kalbim durdu sanki dusenemiyorum...

Konuyu burada ben okurken çıldırdım, sizi düşünemiyorum. Ne bileyim yazınız da o kadar sakin geldi ki bana.
Ses kaydı özel hayata müdahale olabilir. Ne yapın ne edin çaktırmadan yasalara uygun olabilecek deliller elde edin ve eşinizin uzaktan yakından tanımadığı bir avukatla görüşüp fikir edinin.
Hem o pislik adama boşanma davası açın hemde o gururdan, ar ve haysiyetten yoksun kadına dava açın lütfen. O kadının yaptığı da yanına kalmasın. O adamdan söke söke alın nafakaları, tazminatları, evden de siz ayrılmayın o çekip gitsin.
Ben olsam o adamı rezil etmeden bırakmam! Madem iş yerinde çok saygın biri hem o kadını hemde o adamı rezil eder insanlara bakacak yüzleri olmasını istemezdim!
Çok sinirlendim ya! Ne demek çocuklarla ilgilenmemek. O ses kayıtlarında ki söyledikleri de ayrı!

Off burada aldatma tarzı konuları okudukça erkeklere olan güvenim hepten gidiyor. Sanki her erkek aldatırmış gibi hisseder oldum

Son düzenleme:

Aynen elinin altındaki değersiz el kızı değerli

şunu yazmışsınız ya "Esimin disarida onemli bir meslegi var cevresi cok saygin" inanın bu yaptığına yüzüne vurmadıkça herkes onun nasıl biri olduğunu bilmez. Özellikle siz nasıl tahammül ediyorsunuz ? Allah sabırlar versin. Kendinden küçük o kızlar kendi dengini bulamazken evli adamlara sarar oldular. Binlerce kez yazıklar olsun !!! Eşinizin nefsini nasıl okşadı neler yaptıysa etkilenmiş adına aşk denmiş... böyle bir aşk yok. Kendisini aldatıyor. o kayıtları saklayıp gerçekten bi gece dinletin o yüzünün halini görün. ama dinletirseniz de bundan sonra neler konuşulduğunu bilemezsiniz. Sadee hayatında bir var deyip ciddi bir şekilde konuşun. Cesaretli olun. Kendinize güvenin. Çokca dua edin. Yaptığı yanlışı anlayıp geri döner mi yoksa heves uğruna devam eder mi eşiniz orasını Allah bilir. Ama kendinizi saf yerine koydurmayın.

Yuuh bunlar olayı cok ilerletmiş
Hadi sırf yatıp kalkma tek gecelik bişey olsa otur düşün derim de
Ki o bile çok çok iğrenç ama evlilikte yine en tolere edilebiliri o
Senin kocan baya aşık canım bu kıza ya
Elden gitmiş adam yani
Napıcaksın ki bence yapcak bişeyin yok
Aldatıldığını kanıtlayıp donuna kadar alıp keyfini sürceksin bu hayatta

Çok üzüldüm okurken ağladım yaa ne kadar acı bişey Allah yardımcınız olsun.. Size bunu yaşatan insan(lar) da Allahından bulsun inşallah.. Gençsiniz 2 tane çocuğunuz var Allah onları sizden ayırmasın.. Gücünüze sabrınıza hayran kaldım gerçekten.. İyi bi avukat bulup haklarınızı alın yaşamınıza devam edin bence.. Böyle her gün ölmek çok acı

,
Canım bişey sorcam ben bu ses kayıt cihazını eşin görmeden nereye sakladın..Hep açık mı kaldı hiç bipp falan diye ötmedi mi acaba sarjlı bişey mi cok merak ettim kusura bakma
Gg de falan satılıyor şarjı bitince kapanıyor.
Arabanın koltuğunun arka cebi ideal tabi arkaya kimsenin binmeyeceğinden emin olmalısınız.

size çok üzüldüm. sabrınıza da hayran kaldım..ben de boşanma aşamasındayım. Rabbim ikimizin de yardımcısı olsun..

gizli yapılan ses kaydının ben de delil olmadığını duymuştum. ama eşinin saygın bir çevresi varsa bunun çokça kopyasını alıp ona dinletip herkese duyuracağını sessiz kalmayacağını söylersen, ne istersen verir gibi düşünüyorum..

bence böyle kendinizi de çocukları da daha çok karanlığa sürüklüyosunuz. yapmanız gereken şey belli. sizin haberiniz olduğunu ve sustuğunu duyduğunu bir düşünsenize? ondan saygı bekliyorsunuz ama bunu siz bile kendinize vermiyorsunuz. korkmayın, o size söylemeden siz adım atın...

Eşlerinin ceplerini, tellerini kurcalamanın ayıp olduğunu düşünen hanımlar; hala bu şekilde düşünüyor olamazlar değil mi..
Ben mesela kendimden başka kimseye güvenmem de..

Konu sahibi arkadaşım siz lütfen elinizden geleni ardınıza koymayın. Eşiniz o saygın mesleği ve saygın çevresinde rezil olsun inşallah!

Ben konu sahibinin sakinliğini/ donmuşluğunu Anlıyorum. Benzer bir olayı yaşayan kadın bir yıl boyunca Kocasının ütüsünü yaptı, çamaşırını yıkadı, Yemeğini pişirdi. Sonra devrilip devrilip uyudu. Bir yılın sonunda boşanmak için mahkeme açabildi. Ve ne filmlere gülerdi ne de ağlardı. Benim duygularım ölmüş derdi o zamanlar. Böyle bir süreçten geçmişti.

Sana nafaka bağlamak zorunda kalır ses kayıtlarını mahkemede delil sunarsan yüklü miktarda para ödemek zorunda kalır haberi yokken gidin şikayet edin nafaka bağlatın oda gitsin kimle yaşıyorsa yaşasın.

anladigima göre konu sahibi almanyada yasiyor.
bir avukat olarak sunlari diyim:
1: HIC BIR DELILE GEREK YOK. her insan SEVMIYORUM ARTIK diyip bosanir.
2:Bosanmadan önce, eger dava tek tarafliysa 3 sene, iki tarafliyasa 1 sene boyunca AYRI yasamak gereklidir. MASA VE YATAK ayrimi denir buna alman konununda.
3:O pislik bayana dava acilamaz...almanyada gecerli bir dava konusu deyildir evli bir adamla cinsel iliskide bulunmak veya cocuk yapmak. ISTEDIGI KISIYLE BU PISLIK BAYAN ILISKIDE BULUNABILIR.
4:eger siddetli gecimsizlik varsa bu yukarda belirtdigim 1 veya 3 senelik bekleme süresi ortadan kaldirilibilir....

yani...almanyada bosanmak baya kolay. sadece güzel bir avukat bulup bunlari sunmasi yeterlidir. cocuklara 100% nafaka alir. bu zaten asla tartisilmaz...
kendine Tazminat alamaz...Cünkü tazminat icin siddet uygulamasi görmüs olmasi gerek...ve bu ortada yok.
kendine nafaka alirmi bilemem...cünkü bu kendi gelirine bagli birsey...yani kendi geliri varsa alamaz...

bende aynisini ve hatda 10000 katini yapardim. yani altin...birikim, kredi karti ne varsaaaaaaaa toplayip....satip... bu paralari kardesimin hesabina elden yatirip (delil yok etmek icin) evdeki esyalari satip...dizlak bir sekilde kendime yeni ev tutup.....caaaaaaaart diye 1 senelik bekleme zamanina gecerdim....ve bosanmaya basvurmadan önce....TÜRKIYEDEKI BÜTÜN MAL VARLIKLARININ TAPULARINI KOPYALAYIP BIR KENARDA TUTARDIM.

evli deyilim ama...birgün evelnipde bu duruma düssem....stratejik davranip...o pisligi rezil ederdim...

Ha bi de öyle düşünenler var ki gerçek olduklarına inanamıyorum.. Evlilikte benim özelim diye bişey yoktur.. Her gün düzenli eşimin telefonunu kurcalıyo değilim ama mesela yeri gelir kendisinin yanında bile bakarım kurcalıyo gibi değil de başka bişeye bakarken oralara da bi göz atıyo gibi yaparım.. Ha bu bişey yapıyosa yakalarım anlamına gelmiyo tabi isteyen her türlü gizler zaten.. Ama yine de gözlerimin üzerinde olduğunu bilmesi gerekir.. tabiki aynı şey biz kadınlar için de geçerli.. Onların gözünun de bizim üstümüzde olduğunu kabul etmeliyiz.. Olması gereken de budur bence..

kizlar kusura bakmayin yani biraz itici gelebilir yazdiklarim ama...
ben bir avukat olarak o pislik herifin takip etdigi stratejiyi coooooooooooook iyi biliyorum.
o pisligin hedefi...kadincagiza pabuc birakmamak.
kim Bilir....kesin simdiden para birikimi ve hatta mal varligini bile ortadan yok etdi...
bu pislik herif avukat...ve alman kanunlarini uyukusunda biliyor. eger o pis kadinla cocuk mocuk düsünüyorsa kilifini hazirlamisdir,
konu sahibi assssssssssssssssssssssssssssla bu adami uyarip aldatildigini bildigini belli etmemesi lazim.
yoksa maddi durumdan ortada kalir.

Evet cok guvenmisim cook.Tanistigimiz zamanlarda bu kiz bana bakarmi demis ..simdi o bana bakmiyor ne kadar bensiz yapamiyordu sabah kalkip bizim evde aliyordu solugu

Şimdide o kızın evinde alıyor soluğu ve hatta onun içinde aynılarını düşünmüştür ne acı bi durum ben senin yerinde olsam bir av görüşüp durumu kendi lehine çevirmeye çalışırdım. Öncelikle ses kayıtlarını bir şekilde kılıfına uydur diğer numarasını öğrenmeye çalış. Elinde gerekli belgeleri topladığın zaman hemen ayrılma şimdi intikam vakti. Çok zor olduğunu biliyorum ama onu aynı evde yaşamak zorunda olduğun bir hem cinsin gibi görmeye çalışıp kendini ayağa kaldır. Kendine zaman ayır biraz. Onu onemsemedigini göster ve biraz başka yerde kal kafamı dinlemek istiyorum de. Boşanma davası açabileceği adımlar atma yani haklıyken haksız durumuna düşme ama onu beyninde bitirip onun sunduğu şartlarla kendine bir yaşam hazırla. Tamamen hazır olduğunda tak sepeti koluna herkes kendi yoluna deyip donuna kadar al ve perişan olan o olsun

Peki türk vatandaşlıktan varsa Türkiye'de açsa davasını birşeyler degisemezmi

Peki türk vatandaşlıktan varsa Türkiye'de açsa davasını birşeyler degisemezmi

nerde evlendikleri önemli ve evlenirken hangi vatandasliga sahip olduklari.
yani eger alman vatandasiysa bir taraf, zaten alman devletinde evlenilir. eger ikiside türk vatandasiysa konsoloslukta.
bosanmaya gelice...nerde evlenmis olsanlarda yinede almanyada yasadiklari icin alman mahkemesinde ayrilmalari lazim. bu bosanma kayti tercüme edilip tr de mahkeme acilmadan nikahdan düsülüyor.

Okuyunca şok oldum.
Ses cihazını alır kıçına sokar davayı da açardım.
Adam öteki kadından çocuk yapacak hangi şereften bahsediyorsun

Evet cok guvenmisim cook.Tanistigimiz zamanlarda bu kiz bana bakarmi demis ..simdi o bana bakmiyor ne kadar bensiz yapamiyordu sabah kalkip bizim evde aliyordu solugu

Benim tek korkum aldatılmak cnku affetmeyecegim birşey... allah yolunuzu açık etsin sizin ve çocuklarınızın aileniz arkanızdaysa bırakın ona gitsin yuva ykanın yuvası olmaz. Eşiniz alıskanlıklarından ve bu kiz bana bakmaz dedigi o kızdan vazgecebilecekmi. Benm onerim eger boşanacaksanız avukatinizla konusun delilleri verin. Sonra 13 senedir cekildiginiz butun fotolari bir slayt yaptirin esinizden sadece 5 dk isteyn cocuklariniz evde olmasin tvnin karsisina gecin slayti baslatin sadece izlemesini ve onlari hatirlamasini isteyin... slaytin sonunda ses kaydini acin ve sen 13 yyillik evliligimizi bir baskasi icin bitirdin yolun acik olsun deyin. Esinizin tepkisini coook merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…