kalbim durdu sanki dusenemiyorum...

Yandım ,Kavruldum simdi küllerimle sakinlestim.
Canim ne kadar yanıp kavrulsanda kimsenin böyle bişeye katlanıp sessiz kalabilcegini düşünemiyorum ben. Senin ki resmen kabul edip kenara çekilmek ne istiyosun diğer kadından çocuk doğurana kadar zaman vermek mi yada senden tamamen soguyup diğer kadına kapilincami yapcagina karar verceksin. Bırak çocukların şerefini bu durumla onların alakası yok.

Bu ne sabırdır yahu gidin bi avukatla görüşün, o size gereken prosedürü açıklar,ses kaydının kullanılıp kullanılmayacağını söyler.Bekliyorum demişsiniz ben neyi beklediğinizi anlamadım.Ayrıca kocanız sizin bildiğinizi biliyordur.İdare ediyorum diye düşünüyordur.Ben olsam diyeceğim klişe ama hadi by by demiştim.Çocuklar o ortamda olmamalı.

Ben varim. Once iki tarafi idare ediyorlar. Evdekini temizlik utu camasir ve yemek ihtitackari icin tutuyor disardakini de baska ihtiyaclari icin. Sonra disardakini garantileyince evdekini kovuyir. Gitmeyince de o terk ediyor.
Ben bosandim daha dogrusu dosyayi son karar degistirmeye verdi onu bekliyorum. Mutlu mesut yasiyorlar simdilik. Karar degistirmede cikinca evlenirler muhtemelen. Her seye ragmen inkar ediyor yok arsmixds bir sey diye. Insani salak yerine koyuyorlar. Ben cocugumla baska bir sehre tasinip yeni bir duzen kurdum. Mutlu huzurlu yasiyoruz.
Sana tavsiyem delillerden ona bahsetme. Evi de terk etme. Git sessizce davani ac. Once iyi bir avukat bul ama.
Allah yardimcin olsun. Esinin gozune perde inmis. Su an ne kadsr bu evliligi kurtarmak icin konussanda fayda etmeyecek. Allah islah etsin onu.

X