kalbim durdu sanki dusenemiyorum...

Masallah. Sakin sakin anlatiyorsunuz. Bu adama mecburiyetiniz mi var? O hayatini yasasin, siz de evde hic biseg olmamis gibi oturun. Walla pes.
Tabiki hic kimse kimseye mecbur degil Allahtan baska .Konu basligim gibi gercekten kalbim beynim durdu galiba soktayim dusunemiyorum.neden boyle olduguma bende kendime soruyorum

O aldatmak gibi bir hata yapmis geri kalan hersey senin hatan. Adama resmen tepene cikma musadesi vermissin. Bi kendine gel dimdik dur neden korkuyorsun. Zaten onsuzsun en kotu bosanip onsuz kalacaksin birsey degismeyecek. Birkac ay baskasini sana tercih etmesini sindirmeye calisacak sonra daha huzurlu olacaksin hatta. Kendine bu iyiligi yapmak varken neden bu iskence? Cocuklar icin deme cuku hem baba zaten ilgilenmiyormus hem de anne babanin gergin oldugu ortamda hic bir cocuk mutlu olmaz.

esin alman mi turk mu? Merak ettim? Ne yapacagim diye dusunme. Gencecik kadinsin. Sen ikinci, sevilmeyen kadin olmayi hak ediyor musun? Bas kicina tekmeyi. Donuna kadar al. Seni rezil ederim herkese, rezalet cikaririm diye tehdit et. Herseyini al

Yaw ben en çk çocuklara üzüldüm. O evde bir baba var ve yok gb öyle mi? Bari hepten yok olsun. Niye hem kendinize hem çocuklarınıza bu eziyeti yapıyorsunuz. Daha gençsiniz değer mi bu adam için, çocuklar böyle daha mı mutlu.?

Cocugumun dogum gununde bile erken gel cocugu sinemaya yada baska birsey yapalim onun icin dedim.Benim zamanim yok arabayi al istedigin yere gotur dedi

Cocugumun dogum gununde bile erken gel cocugu sinemaya yada baska birsey yapalim onun icin dedim.Benim zamanim yok arabayi al istedigin yere gotur dedi
Cibiliyetsiz işte, daha ondan hayır çıkmaz kurtulmaya bak arkadaşım. Çocukların bu gergin ortamda alakasız babayla daha mutlu değillerdir. Yaşları da boşanmayı kaldırır. Kendini çok ezmişsin bunun karşısında hala sevgi dilenir bir halin var yapma bunu kendine. Sen daha mutlu bir hayatı haketmiyor musun?

Ben sizi epey ileri yaşta. biri sandım gayet çocuklarınız küçük genceciksiniz.kendinize bu eziyeti yapmayın. Donuna kadar alın bence .Çocuklarınızı istediğiniz gibi yetiştirin
. O yaş farki varken kizla da sanmıyorum uzun sürsün ilişkisi. kız ayrılmak ister belki zamanla. çocuklarınız ve siz elinin altında olmayınca da kıymetli olursunuz.

Nasil ogrendin baska biri oldugunu .esin pismanmi ne diyor
Ne pişmanı umrunda bile değiliz bir ömür yasınımı tutucam evlenicem çocuk yapıcam o doğurduğunuda sakın karşıma çıkartma bile dedi.Bu kadar yüzsüz işte.Gördüm kadın evli olduğumuzu ve hamile olduğumuda biliyor.Ortalık böyle ar yoksunu insanlarla dolu.Konuşmalarını ve resimlerini yakaladım.Boşanıcam ve zerre pişman değilim aldığım karadan.Bebeğimi onsuz daha mutlu ve daha sağlıkı bir ortamda büyüteceğimden eminim.Arkana hiç bakma evet biraz günler ama hepsi geçiyor.İki lokmayı huzurla yiyebiliceğini düşünüyorsan boşan hayat çok kısa inanki kendini hırpaladığına yıprattığına değmiyor.

Allah yardimcin olsun arkadasim.kac cocugun vardi?Allah saglikli sekilde eline almayi nasip etsin cinsiyeti ne?Ben 3cu bebegime hamileyken dusuk yaptim ve sonra olmadi zaten istememize ragmen sonra bana iyiki olmamis birdaha da istemiyorum artik cocuk dedi ve ne aciki ona hamile olsan benden diyor

İlk bebeğime hamileyim oğlum olucak.Aminn Allah hepimizin yardımcısı olsun.Hiç üzülme böyle bir adamdan kurtulduğuna sevinmelisin hatta.Çocuklarının psikolojisi bozulur evde bir rol model baba var ama sadece manken gibi durup duruyor.Boşver olmayıversin daha iyi.Arayan mevlasınıda bulu belasınıda boşver hiç takma hatta yapsınlar çocuk.Benimkide bir kere merak edip sormadı kendimi geçtim bebeğini merak etmiyor adam.Benimkiler yapıcakları çocuk sayısına kadar konuşmuşlar hatta koyucakları isimleri bile belirlemişler Allah ıslah etsin bunları.Hiç bakma arkana dediğim gibi hırpalamada kendini.

canım bır kadın olarak onurunu gururunun ne denli ıncındıgını tahmın edebılıyorum..cok cok zor bır durum onca seneyı görmuyor cocukları yuvası sankı hıc olmamıs gıbı.. bu kayıtları sakla ılerıde herhangı dava sozkonusu oldugunda bulunması senın ve cocukların ıcın cok onemlı canım.. sakın olabılmen ıcınde kopan fırtınaları engellemıyor ama soguk kanlı davranmıssın olgunlugunu tebrık ederım. suan esınle toparlanman cok zor cunku kendınden yasca oldukca kucuk bır bayanın hayat enerjısıne kapılmıs durumda ..gozlemle ama tedbırlerını al ve yavas yavas alıs ayrılık fıkrıne kendını cok yıpratma

Abla bu kanıtları mahkemeye verip tazminat vs alacaksın değil mi?

Adamin bi kadini hamile birakma sebebi cocuk istemesi degil kadini kendine muhtac hale getirmek istemesi. Genc kızı bulunca nevri dönmüş şapşalin. Bu kizlarda da zerre akıl yok. Gözünü acar acmaz gördüğü buldugu herife bak. Saniyolar ki baskasi oyle ilgili olmicak.

Bence oturbi gun hayatina dair planlari yap tek tek kendine bi yol haritasi cikar. Beklemekle olmaz.

şahsi fikrim her zaman evliliklerde aşk, sevgi, saygı devam ediyorsa mücadele edilmeli..
ama sizin durumunuzda kocanız evliliğinden, karısından, çocuklarından vazgeçmiş.. gözden çıkarmış..
bundan sonra yapmanız gereken ne hali varsa görsün deyip sonlandırmak..
devam ederseniz hem siz hemde çocuklarınız yıpranır...
çokta üstüne düşmeyin iyice kendini bişey sanacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…