kalbim durdu sanki dusenemiyorum...

Cocuklarının serefiyle ne ilgisi var arkadaşım? Ne zamandan beri babanın srfszl.ği cocuklara mal edilir olmuş

Korkuyorum bu ses kaydini mahkemye sunarsam bir sucu varmi diye sonucta ozele girmiyormu?
sanırım öyle birsey var evet gizli ses kaydı sıkıntı olabiliyr ve senin basına is acabilir. elinde bunların oldugunu esine bildirmeden once sen bi arastır nette bile bilgi bulursun. esin avukatsa madem, elin güçlü bi sekılde cıkmalısın karsısına. haklarını yapabileceklerını olabileceklerin hepsını ogren once . cok gecmıs olsun kolaylıklar dılıyorum. ınanın içim acıdı, Allah sorsun ona hesabını öteki dünyada. siz de sabrederseniz mükafatını alırsınız insllah.

Eşim saygın biri deyip saygın davranmayan bir adamı yüceltmek için uğraşıyorsunuz..
Düzen kolay bozulmuyor elbet..

Boşanmak hiç kolay değil ama bu şekilde de yaşaşamazsınız.
Kendinize saygı duymazsanız, değersizleştirirseniz kimse size saygı duymaz..
Hatta çocuklarınız bile..
Mutlu çocuklar için mutlu anne gerekir ayrıca..
Bu ruh halinde, bu düyüncelerle çocuklarınıza ne kadar mutluluk oyunu yapacaksınız..
Dik durun, açın mahkemenizi hatta her ikisine de..
Size saygı duymayan insanları düşünmeyin..
Onlar sizin gururunuzu düşündüler mi?
Sizi küçük gören insanlara hadlerini bildirin lütfen..

Siz alttan aldıkça onlar azıtacaklar..
Ne yapacaksınızç ki başka..
Kadından bıkıp size dönmesini mi bekleyeceksiniz?

ey Allahım inanamıyorum bu adamlara yaa.. kimbilir ne hayallerle evlendiniz, bu nasıl bi haksızlık yaa..o kadın da hic dusunmuyo mu acaba hamile karısını bırakan adam benle cocuk hayallerı kuruyo, bi üçüncüyü bulur beni de bırakırsa diye.. kadınları da anlamıyorum yani.. allah ıslah etsin, onlar cezalarını cekecekler, size de güzel bir sabır ihsan eylesin allahım, insallah bundan sonraki yasamınızda cok mutlu olursnuz.

affedilecek birşey yok,çünkü karşınızda af dileyen kimse yok..
kendi kendinize öğrendiniz,adamın ilişkisi var,yatıyor kalkıyor,seviyor,çocuk istiyor vsss..eee adam bundan pişman falan değil ki,gelip gözünün içine baka baka yaşamaya devam ediyor..
af dilemeyen insan affedilir mi ?? az mantıklı olun lütfen..madem bu kadar şey bilmene rağmen aynı evde kalabilyiosun,o zaman delil toplamaya bak.o telefonu bul ve karıştır mutlaka..

Bu arada Mahkemede delil sayılır fakat senin hakkında ceza davası açabilir. O nedenle biraz riskli. Özel Hayatın gizliliğinden dava açabilir.

Bende senin dedigin gibi duymustum onun icin korkuyorum ceza davasi acip cocuklarimi da elimden alabilir diye
Telefonlarını kontrol et, mesajlarını yakalamaya çalış. Onları takip et, madem araba kullanmayı biliyorsun, takip et yani. Resim çek bişiler yap. İspatla. Sonra iyi bir avukatla davanı aç. Çocuklarını da b.k alır pislik!!! Ay böyleleri gebersin ya. Valla gebersin yani.

Madem zengin ve sana bu serefsizligi yapmis benim yaklasimim diger arkadaslardan farkli olacak.o seref yoksunu kadina para yedirecegine siz cikin alisverise kendinize pahali pahali hediyeler alin gerekirse kavga ciksin umrunuzda olmasin.. Bu arada da delil toplayin elinizi kuvvetlendirin.mesela bulustuklarini ani anina dinleyebiliyorsaniz nerde bulustugunu ogrenip oraya baskin yapin.hatta gidin bulustugu yerin gizli kamerasindan goruntuleri alin bu suc olmaz..sonucta gizli kamerayla hirsiz bile yakalaniyor.

Yani canım şu an hırsımdan deli oldum.
Bu adam malesef sadece başkasına kendini kaptırmış değil, halleri hareketleri ayyy çıldırmamak mümkünmü yaaa....!!!
Arkadaşına anlatıyor, o da yatak muhabbeti yapıyor. Çok kötü çok...

Ben senin yerine olsam bu adamı rezil kepaze ederim. Gerçekten. Neyi varsa alırım. Önce onun tanıma ihtimali olmayan bir avukatla görüşürüm, avukattan nasıl davranmam gerektiğini öğrenirim. Sonra da açarım davamı önüme bakarım. Onu herkese anlatır rezil ederim rezil!!
Zaten çocuklar için nafaka ödemek zorunda, sana tazminat da ödemek zorunda. Maddi kaygın olmasın hiç bence. Seni sindirmeye çalışacaktır. dikkatli olmalısın...
Allah yardımcın olsun..

Cocugumun dogum gununde bile erken gel cocugu sinemaya yada baska birsey yapalim onun icin dedim.Benim zamanim yok arabayi al istedigin yere gotur dedi

Kocana söyleyecek söz bulamıyorum. İnsanın çocuklarından önemli ne olabilir. Seni aldatıyor tamam da çocuklarından ne istiyor. Onlara bunu yapmamalı. Yazık ya çok yazık o adama. Neden hala evli kalıyorsun ki. Senin çocuklarına babalık yapmıyor ki, çocukların babasız kalmasın diye evliliğine devam ediyorsun diyelim. Aç davanı, al tazminatını nafakanı hayatına bak. Ne halt yiyorsa yesin ondan sonra kocan olacak sözde adam(!)

Çocukların şerefiyle bu erkek kişisinin şerefsizliğini nasıl bağdaştırdınız? Bu kadar sakin olmayı nasıl başarıyorsunuz? Neden ben mi gideyim sen mi git gibi bi şansı var, hakediyomu sizce?

ne kullanıyor acaba konu sabihi.ilk ses kaydında her şey acık acık ortadayken 3-5 ses kaydı felan yani ne bileyim siz de pek normal gelmediniz.önceden biliyor gibisiniz

rezil edin onu o çok saygın çevresine....

Amin bende diyorum Allah ıslah etsin bunların iki yakaları bir araya gelmezde işte Allah büyük.

Korkuyorum bu ses kaydini mahkemye sunarsam bir sucu varmi diye sonucta ozele girmiyormu?

Ses kaydı kesinlikle delil sayılmıyor ve dediğiniz gibi suç ble sayılıyor. Kamera görüntüsü olsa olurdu. Telefon dökümlerini sunabilirsin ama mesajlar falan çıkıyor heralde. Allah yardımcın olsun ve bu kangrenli ilişkiyi biran önce bitir ve çocuklarınıda daha huzurlu bir ortamda yetiştir. Yanlız ne alabiliyorsan al sakın acıma...

Çocuklarımın şerefi için duruyorum demişsin de... Merak ettim?....
Babası ikili hayat yaşayan, annelerini hiçe sayan, yalan konuşan, onlarla vakit geçirmeyen, arabada, otelde, evde başka kadınla birlikte olan,nafakalarını başka kadınlarla yiyen bir babayla birlikte yaşayınca daha mı şerefli oluyorlar???

Bu konu üzerinde biraz daha düşünmenizi tavsiye ediyorum...

Esimin disarida onemli bir meslegi var cevresi cok saygin ve herkez tarafindan saygi goren insan galiba kendisi terkederse mesleginin zedelenmesinden korkuyor disarida mutlu mesut durust sansinlar diye su an benden bir patlama bekliyor

Eşiniz itibarını kaybetmemek ve sessizce boşanmak için mahkemede her şeyi size versin alabildiğinizi ALIN ve boşanın.

Çünkü zaten yakında o sebepsiz yere boşanacak bari yıpranmadan siz boşanaın.

Aynısını bir yakınım Yaşadı eşi de bilinir biriydi. Şimdi kadın daha huzurlu.. Kıymete biniyor el kadını, sen evde alttan alma , senin de gururun var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…