kalbim durdu sanki dusenemiyorum...

bence önce delil topla, kocanın kredi kartı ekstrelerini, fotograf bulmaya çalış, birini tak tanık bul yap birşeyler somut delil olsun elinde sonra de git metresinin evine ve boşan benimle de s... r et gönder. her ikisinede ciddi miktarlarda tazminat davası aç. mahkeme açılınca da o kızı evli cocuklu bir erkekle gezmek neymiş git göster derim de olmaz. delil bırakmamak lazım en iyisini Allaha havale et. Allah belasını versin bu o... kadınların !!!

Tebrik ederim , olması gerekeni yapıyorsunuz

Cocuklarimin serefini dusundugum icin susuyorum ve bildigimi bilmiyor ne yapacagimi ne karar verecegimi dusunemiyorum .Benim gibi olan varmi merak ediyorum arkadaslar.
Konuyu hayretler içinde okudum
Herkes bu kadar sabırlı olamaz
Ama yeterince emin olmuşken çocuklarımın şerefini düşündüğümden susuyorum ne demek
Çocukların her türlü şerefli, babaları şerefsiz sadece. İnsan babasını seçemiyor maalesef
Sende bir an önce sorgulama kısmını geçip gerekeni yaparsın umarım

Sana yüzü olmadığı için öyle davranıyor. Çok problemli görünmek istiyor ki bahanesi olsun. Buna inanmak istiyor. Toplayabildigin kadar fazla delil topla sonra da ikisine birden dava ac. Sakin belli etme sakin ol sen. Mesaj çek eşine cevaplarını sakla. Akşam ne yemek yapayım de mesela?normal şeyler sor onun ters aksi cevaplarını sakla ki, bana karşı çok kötüydü diyemesin.

Tamam insan beşer şaşar yanılır eder.Gidip başkasına da gönlünü kaptırmış olabilir evet çok acı ama olabilir böyle şeyler insanız sonuçta her şey bizim için.Ama burada ki en büyük sorun adamın 13 yıllık karısını yok sayması.Beraber büyüdüğü ve yaşlandığı,kendisine 2 evlat veren büyüten karısını hayat arkadaşını hem de.Yani insan gibi alırsın karşına konuşursun derdini anlatırsın en az zararla bu işi halledersin.Ama hem pastam dursun hem karnım doysun zihniyeti çok yanlış ve çok sapıkça.
Eşiniz avukatmış sizden boşanmadığına göre demek ki korkuyor boşanmak onun aleyhine olacak belli ki.Siz de gidin çok daha iyi bi avukat bulun.Tazminat davası açın maddi ve manevi çocuklarınız için zaten nafaka vermek zorunda.İnsan bu zamanda parayı düşünmek istemiyor evet ama lütfen düşünün çocuklarınızın geleceği için.Zaten ses kayıt cihazını falan takmanız çok akıllı bi kadın olduğunuzu gösteriyor.Böyle akıllı ve sağlam adımlar atmaya devam edin.Ama en önemlisi yol gösterici iyi bi avukat.
Bir de eşiniz sanırım genç bi kızla birlikte.Bırakın istedikleri gibi yaşasınlar.Siz bu düşüncesiz ve saygısız adamdan bi an önce ayrılın ve hayatınızı kurun.Zaten bikaç seneye kalmaz ikiside görür anyayı konyayı.Eşiniz çok pişman olur ama geçmiş ola.Zaten evli bi adamla birlikte olan bi kadından hiçbir erkeğe hayır gelmez diye düşünüyorum ben.Sadece heves ve yasağın tatlı gelmesi olayı bu kadar.
Ayrıca evden neden siz gidiyorsunuz hata yapan o.Dolayısıyla düzenini değiştirmek zorunda olan da o.

Sanirim ailenin sosyo ekonomik yapisini anlamadiniz.
Sanirim konu sahibi Almanya'da kocasi muhtemelen asiri muhafazakar bir cevrede, bir cesit cemaat usulu isleyen bir duzenin paracasi. O yzuden "aile babasi" imajini bozmamak istiyor.
Bu hanim muhtemelen ekonomik olarak esine bagimli. Ayrica bu "muhafazakar" deger yargilarina gore hareketettigi icin "cocuklarin serefi" nin bosanarak zarar gorecegini dusunuyor.
Almanya'da icine kapali aileler iste boyle trajik hayatlar yasiyorlar.
Adam orta yas bunalimina girmis, muhtemelen kendini ispat etme cabasinda. Eminim yolunu ayirsa o kizla bir yil bile beraber yasayamayacak. 14 yas az yas farki degil cunku.
Hanimefendi derhal bir avukat bir de psikiyatriste gidin, shock olmussusunuz, size bu durumu atlatacak ve destek verecek sosyal servisler (vatandaslik burolari) ile mutlaka gorusun ve danisin. Hic telaslanmadan, panik olmadan.
Cocuklarinizin serefi siz bosaninca leke almayacak, onlar ileri ve medeni bir ulkenin vatandasilar. uzulmeyin.

Offf yaaa bu kocalar ne ara bu kadar sadakatsiz oldu,üç konudan ikisi aldatma,Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah...

Aslinda onlar evlilik icat edildiginden beri aladatiliyordu.
Kadinlar evde hapis ve habersizidi.
Ve cep telefonu ile internet icat oldu.
Dengeler bozuldu.
Gercekler tek tek ortaya cikiyor.

Önce bir avukatla görüşün. Sonra onu işyerinde rezil edin. Hatta yerel gazeteye dahi ikisinin ismini vererek bir ilan yaptırın. Bunlar böyle diye. Rezil ey valla. Sonra da eşinin eşyalarını çöp torbalarına koy balkondan at. Ama asla evi terk eden sen olma. Avukat şart. Boşa seni haketmeyeni.

Madem zengin ve sana bu serefsizligi yapmis benim yaklasimim diger arkadaslardan
,
Canım bişey sorcam ben bu ses kayıt cihazını eşin görmeden nereye sakladın..Hep açık mı kaldı hiç bipp falan diye ötmedi mi acaba sarjlı bişey mi cok merak ettim kusura bakma
,
Canım bişey sorcam ben bu ses kayıt cihazını eşin görmeden nereye sakladın..Hep açık mı kaldı hiç bipp falan diye ötmedi mi acaba sarjlı bişey mi cok merak ettim kusura bakma
Arabaya unutulmus esya canta,ceket gibi esyalari birakip cantanin icine attim arka koltuga koydum .Butun gun acik kaldi ve sessize alip sadece ses kayit ti acik biraktim.Sadece sesten e
Se
Ayni evin icinde cocuklari bile gormuyor .Zaten gec geliyor ve sormuyor bile cocuklar nasil uyudumu diye merak bile etmiyor.Cocuklar seni merak ediyor "Baba hala istemi ?nezaman gelecek diyorlar dedim .Onlar beni merak felan etmiyor sen cocuklari bana karsi kullanma dedi.

Ya herşeyi geçtim çocuklarıma böyle davranan adamı sırf hırsımdan bile boşarım ben pislik herif

Kocanızın nasıl biri olduğunu anladım ama sizin bu sabrınızı hiç anlamadım.??
Ya herşeyi geçtim çocuklarıma böyle davranan adamı sırf hırsımdan bile boşarım ben pislik herif
Haklisin ama
Gizli kayıtlar delil sayılmıyor bildiğim kadarıyla ve siz suçlu duruma düşebilirsiniz.
Evet bunu anlamadan dinlemeden haraket etmek istemiyorum.Bu durumdan ben suclu cikmak istemiyorum.SABRIM ,BEKLEYISIM bu yuzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…