intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Evet haklisin, bende baslamadan önce kan tahlili yaptirmak istiyodum zaten. Ama benim yapacagim o kadar uzun olamaz herhalde, valla bravo tebrik ediyorum. Umarim sonuçlarin guzel olur.
Spor yaparken herhangi bir zorlanma yasadinmi ?
Yok canim
Dedimya biraz halsizlik var diye onun disinda bisey yok

Anaaa burdan neden bildirim almamışım ben yaa. Bende niye kimse yazmamş dyorum bi baktmki 4 sayfa yazı birikmiş..
Vildan ablam cesaretine hayran kaldım maşallah sana
Melanie.. emnyzk ban yemiş sanırım. Üyeliği iptal yani.

Bende Nisa neden bugun gelmedi hiç kaçirmazdi diyodum : )))
Hmmm onun için etiketleyemiyorum demekki, anladim bir tuhaflik oldugunu da ne oldugunu çozememistim. Eee neden nasil niye yasaklanmis bu kiz ? Hay allah, neyse kendisi bir sekilde ulasir herhalde isterse.

Küfürlü bi yazısı var ondan olabilir belki. Bugün çok yoğndm zaten şimdi baktm bunlar niye yazmamş dedim baktımki ne göremm yarm saat msj okudum:)))

Küfürlü bi yazısı var ondan olabilir belki. Bugün çok yoğndm zaten şimdi baktm bunlar niye yazmamş dedim baktımki ne göremm yarm saat msj okudum:)))
: ))) Bana da oluyo bazen diger grupta, mesajlar çok fazla olunca belki rotayi sasiriyodur diye dusunmustum : ))
Neyse ben yatayim, malum beni bekleyen 24 saatlik bir oruç sürem var

anladım canım
ben de henüz cesaret edemiyorum.

Allah yardımcın olsun.
ben de mi bugün 24 saat yapsam
saat 11 de kahvaltı yaptım ertesi sabah 11 e kadar değil mi .
ben ramazanda çoğunlukla sahursuz oruç tuttum
o yüzden alışkınım.
Sagol canim.
Evet en son ne zaman yemek yediysen gun içinde ertesi gun o gûne kadar tutuluyo. Denemek istiyosan buyur :) Yapamazsan en fazla bozarsin zaten. Ama 24 saat oyle sanildigi kadar yorucu olacagini sanmiyorum.

Sagol canim.
Evet en son ne zaman yemek yediysen gun içinde ertesi gun o gûne kadar tutuluyo. Denemek istiyosan buyur :) Yapamazsan en fazla bozarsin zaten. Ama 24 saat oyle sanildigi kadar yorucu olacagini sanmiyorum.
evet şimdi düşündüm de mantıklı geldi deniycem bugün
dayanamazsam bozarım.
nerdeyse 1 haftadır 2 öğün besleniyorum
ve kendimi daha hafif hissediyorum

evet şimdi düşündüm de mantıklı geldi deniycem bugün
dayanamazsam bozarım.
nerdeyse 1 haftadır 2 öğün besleniyorum
ve kendimi daha hafif hissediyorum
Aynen, henuz gözle görülür bir degisiklik fark etmiyorum ama hem bir hafiflik hissi var (eskiden mesela yemekten sonra patliycak gibi hissederdim kendimi ve uykum gelirdi) hemde sanki pantalonum az biraz bollastimi ne ? : )) Foto çekmeye de basladim bu arada, 2 haftada bir çekip albüm yapicam. Aslinda hergün çekip, tamamen kilo verince hizlandirilmis videomu yapsam... hergun de zahmetli olur ama dimi ?

Bugün beni çok mutlu eden bir sey oldu.
Cok uzun zamandir görmedigim ve ayri ayri yerlerde oturan arkadaslarimla tekrar bir araya gelmek için aralik ayina randevulastik : )
Ve benim o tarihe kadar biraz da olsa forma girmem gerekiyo. Bu nasil olucak bilmiyorum ama olucak. Olmak zorunda. Son görüstügümüzde sanirsam 100e yeni girmistim.
Acayip bir motivasyon kaynagi oldu bu benim için :)

Bu arada bugünlük iyi devam ediyo, henüz bir zorlanma filan hissetmiyorum. Zaten birazdan da bir kaç saat sürecek bir ise basliycam, yemek saatine kadar mesgul olacagim için nasil geçtigini fark etmem bile diye dusunuyorum.

Canım bu senin için çok büyük motive olacak. Kendini ozamana programlayıp daha çabuk vereceksin bu bir fırsat iyi değerlendir canım. Kendine kilo olarak bir hedef belirle. Bu yoğurt kürünü sizede öneriyorum yediim günün sabahı -500 fark ediyor deneyin derm

Zencefil süper bir şey ama biraz riskli gibi geliyor sık tüketmek Çok güçlü ya. Karaciğer değerlerini çok etkiliyormus. Her gün mü yiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…