intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Raamazandaki gibi oldu benim dün ve bugün başım çok ağrıdı.Bugün 13-20 yaptım ben de.

Dogru bas agrisina su iyi gelebilir. Ama onu da gereginden fazla içmemek gerekiyo.
Bir de neden kaynaklandigi da önemli : stres, yorgunluk, uykusuzluk, açlik, gürültü, çok fazla b.sayar ekranina bakma, vs

Ben mens döneminde hep artı görüyorum, siz ne güzel eksidesiniz.

Bi ara doktor regl zamani hiç tartilma bile demisti, vücut 1-2 kilo arasi su biriktirirmis, regl bittikten sonraki bir kaç gün içinde geri kaybedilirmis.
Sanirim gerçekten de dogru, duydugum butun kadinlar regl döneminde ayni seyden yakiniyo

Tebrikleeeeer
Bugün burda bir bayram sevinci havası var zaten. Ben de çok mutluyum
En kötü günümüz böyle olsun

Tesekkürler !!
Hepimiz iyi bir is çikardik bence, böyle olunca insan daha bi hirslaniyo : ))
Kilonun azi çogu yok bence, önemli olan ekside olmak. 100 gram bile olsa bu hafife alinicak birsey degil, 100g lik bir yag gözünüzün önüne getirin, iste tamda o miktar artik vücudumuzda degil. Hem 100gr almak yerine vermek daha iyi : ))

Dogru bas agrisina su iyi gelebilir. Ama onu da gereginden fazla içmemek gerekiyo.
Bir de neden kaynaklandigi da önemli : stres, yorgunluk, uykusuzluk, açlik, gürültü, çok fazla b.sayar ekranina bakma, vs

Suya dikkat ediyorum, bence ilk günün alışma süreci ve saççımı ıslak bırakma olabilir.:))

Selamlar
Bugün 13-19 yaptım geç kalkınca daha iyi oldu aslında benim için
Yaklaşık 900-1000 kalori aldım
30 dk leslie yaptım
Markete gidip gelicem yürüyerek bi 30-45 dk arası da o var

Zar zor 12.50'ye kadar bekledim bugün. 2 haşlanmış yumurta, tulum peyniri, coban salata, dün akşamdan suda beklettigim 5 kuru kayısı, 3-4 kurabiye
Sonra da 18'de yedim, kapattım. Bir tabak z.yağlı barbunya, yarım bardak kefir, salata, bir tane incir.
Spor yok, canım sıkkın
Siz neler yediniz ictiniz merak ediyorum

Ben sabah 12.30 da kahvaltı yaptım, sonra 1,5 2 litre kadar su içtim.Yeşil çay içtim.En son da 20 de yedim.Bu kadar geç kalmazdım ama dışarıya çıkınca böyle oldu malesef.Yarın telafi ederim artık.Spor da yapmadım ama yarın sabah önce sporu yapacağım yoksa kalıyor.

Bende 13de
2 yumurtadan baharatlı omlet 3 çeri domates yarım salatalık 5 zeytin minik bi parça peynir

2 fincan yeşilçay
2 fincan türk kahvesi

19da 4 köfte 2 yk pilav salata yoğurt

Soda
Türk kahvesi
Bol bol su

Spor 30 dk leslie
Markete yürüyüş 30 dk
Birazda karın hareketi

Sayfamız çok gerilere düşmüş ondan yazayım dedim :))) Birazdan kahvaltı yapacağım, acaba yavaş yavaş ekmek ve şekeri çıkarsam mı diyorum.

Sayfamız çok gerilere düşmüş ondan yazayım dedim :))) Birazdan kahvaltı yapacağım, acaba yavaş yavaş ekmek ve şekeri çıkarsam mı diyorum.
Kesinlikle çıkarmaya baslamalisin. Ben bugün sıfır şeker sıfır gluten yapacağım inşallah.
13'de ilk ögünümü yedim. 2 haşlanmış yumurta, koyun peyniri, coban salata, ceviz, antep fıstığı, zeytin tükettim.
Sanırım @Melanie81 demişti. Canım pek tatlı çekmiyor diye. Ben de IF'e başladım başlayalı eski canavar halim gitti.
İddia ediyorum benden daha fazla şekerli gıda tüketen kimse olamaz. Bağımlı hale gelmiştim

Aslında bildiğin karatay yapıyor olacağız o zaman:)) senin kahvaltı tam karatay yani:) Öyle çok şeker veya tatlı tüketmiyorum ama tamamen çıkarsam şahane olacak.Benim asıl derdim ekmek, görmeyince özlemem ama gözümün önünde bir ekmek varsa da yiyebilirim yani.

Ben uzun süredir şekeri bıraktım tatlı da nadir yiyorum ekmeği de kestim gibi günde max 2 dilim ekmek tüketiyorum yada ekmek yerine pilav
Ben herşeyi hayatımdan çıkarmak yerine azaltmayı tercih ediyorum sonuçta her zaman karşımıza biyerlerde çıkacak

aslında dilinmiş uno tarzı ekmekler bu açıdan daha iyi değil mi, somun ekmek olunca doymuyor insan belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…