intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Spora başlayacağım jıllianın videoları var elimde 30 günlük onu yapayım diyorum.3 günde 1.1. kilo harika bir sonuç bence.Ben de inşallah verirsem şahane olacak.Çünkü iddiayı her ay yenileyeceğiz.Eşim iddiamız için bir tutanak hazırladı :))) Altına da imza attık.

Canim keske telefonuna uygulama olarak indirseydin, hem bedava olurdu.

Salça, domates saçlasimi ? Nasil yapildigini çok ögrenmek istiyorum ya

ya ne bileyim aldım işte, sanırım böyle artistik görünmesi hoşuma gitti.
Salçayı karışık yaptık bu yıl.10 kilo biber 5 kilo domates kullandım.Ama sen sadece domates de kullanabilirsin.domatesleri iri iri doğrayıp tencerenin içine at.Kaynamaya başlasın.İçine kalın tuz(turşuluk tuz) at.(Bir avuç benim için yetti.)iyice kaynayınca blendırı içinde gezdir.İncecik olsun içi.sonra bu tencereyi çuvala boşalt.Tabi altına bir leğen koy.O sabaha kadar yavaş yaval süzülür.Sabah süzülmüş olan salçayı tekrar kaynak ve sıcak sıcak kavanozlara koy.Kavanoza sıcak koydıuğunda kkapağı önce bir kere sık sonra bir bez ile tekrar sık.Kavanozu ters çevirip bir yere koy.Bir gün boyunca öyle kalsın.,
1.salçadan süzülen suyu atma turşu yaparken kullan.
2.Kavanoz kapaklarını sıcak suda bekletip öyle kapat.

Son düzenleme:
Bana uyar.Ama kilonu bildirmedin atıldın gibi bir durum olmazsa çok sevinirim.

Menün fena degil, belki biraz düsük kalorili olabilir.
Burger king yerine daha saglikli bir sey olsaymis daha iyi olurmus ama olsun, önemli olan 0 hata yapmak degil, hatalari zamanla düzeltmek. Hem arada sirada bisey olmaz zaten :)

bana göre menün super olmus, abes bisey yok :)
Kickbox videosuna baktim bende ama baktim sadece : ))) çok zor geldi.

Kaç kilo vermek istiyosun toplam ? Hesaplarini iyi yap bak bence iyi bir yatirim olabilir, köseyi dönebilirsin

Tesekkür ederim tarif için ! Domates mevsimi bitmeden 1 kilodan filan deneyim bende

slmlar bende hala devam ediyorum başka bir guruptada yazıyorum orda çarşamba tartı günü cumaya burayada bildirim yaparım zaten meraktan her gün tartılıyorum çarşamba tartı günümde kilom sabit çıktı regl den dolayı bakalım yarın biraz eksi olur diye düşünüyorum dün misafirlikteydim sabah 10 gibi az peynir ekmekle kahvaltı yaptım öğleden sonrada ikramlardan yedim ama çok abartmadan saat 14.30 gibi yeme işim bitti bir daha yemedim bu sabah 11 de kahvaltimi yaptım

bana göre menün super olmus, abes bisey yok :)
Kickbox videosuna baktim bende ama baktim sadece : ))) çok zor geldi.
Benim az biraz spor geçmişim var, siz bana bakmayın. 90 kiloluk bir insana göre iyiyim aslında
Şu anda dizlerimden biraz korkuyorum ben de çünkü hafif citirti sesi geliyor. Doktora gittim, önemli bir şey yok dedi. Ben yine de fitnessblender' ın başlangıç düzeyindeki videoları yapıyorum. 1 ay sonra deyim yerindeyse "baba" videolara geçerim diye düşünüyorum.
Bir ara jillian'ın dvd'sini satın alayım dedim, amazon.com'daki yorumları gördükten sonra vazgeçtim. Çok fazla sakatlık yaşamış insanlar. Zaten videolara bakınca ben çekindim biraz. Yanlış yapıldığı anda çok tehlikeli hareketler var. Aman dikkat emnyzk

Adımsayar ne kullanıyosunuz ben iki tane kullanıyorum ama çok farklı sayıyolar hangisi doğru anlamadım az olanı baz alıyorum

12 ve 18'de yemek yedim bugün. Biraz da zorlandım bugün ya. Polikistik olduğum için midir nedir mensturasyon öncesi 3-4 gün çöküyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…