intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

aslında dilinmiş uno tarzı ekmekler bu açıdan daha iyi değil mi, somun ekmek olunca doymuyor insan belki de
Onlarda içindeki katkı maddeleri yüzünden iyi değil bildiğin bozulmuyo ekmek yani tarihi geçse bile bi ara öyle alıyodum bıraktım sonra en iyisi tam bugday ekmeği ben tava diye geçenden alıyodum kare dilim oluyo yada evde kendin yapıcaksın bi ara niyetlendim ama kaldı öyle

Ya merhaba arkadaşlar buraya bir arkadaşınız tavsiyesi üzerine geldim açlık saatimiz ve oruç tutmak ve sınırlama olmayan bir beslenme şekli ama ben şu şeyi anlayamadım neye göre zamanlamayı ayarlıyorsunuz kafam karıştı doğrusu banada biri açıklayıcı bir Özet geçse ;(

@Melanie81 şimdi gelir anlatır sana

Ben aslında çaktırmadan Karatay yapıyorum :))))) ilk öğün genelde karatay kahvaltısı. Ardından en az 4 saat bekleyip sonra diğer öğüne geçiyorum.
MIhtar katılıyorum aslında sana. Eğer şeker ve gluteni hiçe yakın bir seviyede tuketirsem mecbur kalıp yediğimde içim daha rahat oluyor.

Bugün kahvaltıyı üçte yaptım, o da sadece 2 yumurta ve iki kaşık patlıcan közleme.Acıkmış hissetmiyorum kendimi.19.30 gibi de akşam yemeği yiyeceğim.Aralarda bir şey yemiyorum ben de.

Biraz ben anlatayım, Melanie'ye yazık. Kaç kişiye anlattı :))))
Ben yeni başladım. Şöyle yapıyorum. Sabah kahvaltisini atlıyorsun. 12-1 gibi ilk ögünümü yiyorum. Önceki sayfalarda neler yediğimi yazmıştım. Şeker ve undan uzak durarak doyana kadar yiyorum. Saat 6 gibi bir ögün daha yapıp kapatıyorum günü.
En az 2 litre su ve 30 dk. spor.

Bir de sabah ucundan kıyısında 89 bana göz kırptı.:))) İnsan bi doyuyor onu görünce:) Yeşil çay içtim limonlu, dolaba da limonlu ve naneli su koydum.
Ay çok güzeeeeeeeel
Ben de haftaya bekliyorum bunun aynısını inşallah
Mens dönemi sancıları başladı. Spor yapayım dedim, midem bulandı bırakmak zorunda kaldım
Şu dönem bir bitsin, acısını çıkaracağım inşallah

Off bak sen söyleyince aklıma geldi ben daha spora başlayamadım ya, cidden bu konuda çok tembelim.Geçen yıl o kadar güzel spor yapıyordum ki.Gerçi hep hamile olduğumu zannettiim içinde başlayamıyor olabilirim:))

Selam kızlar bugün 12:30/18 40 arası yedim. Yediklerime gelince:)) bugün acaip bir şekilde abur cubur istiyordu canım. Kendimi frenlemek için yedim de yedim:))
İlk öğnde ton balığı domates lr başladm
Bir tadelle yedim bi avuç fındk badem bikaç kuru üzüm iki kuru kayısı yedim sonra bi elma yoğurt
Son olarakta bir tabak etli bamya bir kase yoğurt la kapattm

Tadelle candır.
Abur cubur için iyi seçim.

selam canım
seni takımda gördüm tarzın ilgimi çekti

açıkçası merak içindeyim fasılalı açlık gerçekten kilo vermede işe yarıyor mu diye
çünkü ben her ramazan kilo almasam bile yağlandığımı fark ediyorum.
sen 20 saat aç kalıp da sonra nasıl besleniyorsun bu da önemli tabi
kaç kalori alıyorsun?
ben detaylı okuyamadım ama
1 ay kadar diyet yapamam tam tatil modundayım
ve fasılalı açlıkla kilo vermeyi bırak almasam diye hayale kapıldım

Canım soru bana değildi ama bi haftalık deneyim sonucnda 2.2 grm verdm dene derm bence.

Selamlar bugün 11.30-20.30 oldu malesef çok kötü hissediyorum kendimi gezmekten anca yemek yapmaya fırsat buldum :)

11.30da
2 yumurtadan omlet
Peynir zeytin domates

Türk kahvesi

15de denizdeydik
Light ekmeğe peynir salam sandviç
Ayran

Yeşilçay

20.30
1 tabak menemen
2 yk tavuk sote
2 dilim ekmek

Tahmini 1200-1300 kalori arası olmuştur
Sporda yapamadım bugün biraz yürüyüş işte gidip gelme denize gircem yüzerim diye sevinmiştim ama dalgalı olduğu için giremedim bugün pek iyi gitmedi gibi

O tadelleyi dün gecenin 11nde eşim getrmişti ısrarla ye dedi bende direndimm e bugün hak ettm yemeyi değilmi:))
bende canım çikolata istediğinde tadellenin 87 kalorili diyet çikolatasını alıyorum eşimde diyet yapıyorum diye şeker ilavesiz sarelle almış bazende bir tatlı kaşığı ondan yiyorum

1 haftada cok güzel bi rakam 2 kilo 2 gram
tebrik ederim
peki bu 1 haftalık süreçte yeme düzenin nasıldı
Tşkler canım. O hafta ful gezmelerde öğlen pasta boğaça yedim ama sabahı yoğurtla yada bir yumurtayla akşamıda yoğurt kavrulmamş kuruyemiş meyveyle kapattım. Sporumu aksatmadm yeşil çaymdan ve bol suyumdan ödün vermedim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…