İkinci evliliğiniz ve yine aldatildiniz busefer birde çocuk var...

Çok teşekkür ederim evet öyle bunada şükür

Aynanın karşısına geçin ve şöyle diyin:
İhaneti asla kabullenmem, 10 kere de evlensem, 10 kere de aldatılsam, 10unu da boşarım =)
Ben de 1 kez boşandım,bi daha evlenmek de isterim neden olmasın. Ama asla aman bu son şansım kafasına giremem, üzgünüm. Ablam da 2 kere boşandı şu an 3. ile gayet mutlu.

Çok sevindim inşallah daim olur mutluluğu sizde mutlu olursun elbet
Beni o kafaya biraz annem soktu hep derdi bu ikinci ve son şansın diye aldatsada kurcalama derdi resmen.
Noldu yine başıma geldi üstelik busefer hem psikolojik şiddet hem aldatma.
Kabullenemiyorum zaten çocuk da olsa. Eşim ikinciye evlenmiş ayrılamaz muamelesi yaptı birde özellikle seçmiş evlenip ayrılan birisini resmen söyledi yüzüme

100.kez de olsa bırakacaksın...Ne yani yanlış trene 2.kez bindin diye bilmediğin yere mi gideceksin...

Bir tane hayatımız var...Bazen sadece bunu düşünmeyi unutuyoruz...Deseler ki size 2 yıl kadar ömrünüz kaldı bu adamla devam edermisiniz? Peki yarına çıkmaya garantimiz var mı? Yok...

O halde kim ne derse desin ya da demesin siz sadece hayatınızı düşünün..

Etseler nolcak ki? Utanılcak bişey mi ki bu?

Yeni hayatınızda çocugunuzla musmutlu olun inşallah

Kurtuluyorsunuz, belki de ihanet olmasa ömür boyu çekecektiniz psikolojik şiddetini.
Bundan sonra tertemiz insanlar çıksın karşınıza inşallah.

Evet ister istemez biraz o baskı altında kalıyoruz, ilk ayrıldığımda çok yaşamıştım bu durumu nereye gitsem acıyarak bakıyorlardı. Tabi bundan 10 sene öncesi.
Zor olsada önüme bakicam dediniz gibi etseler de kapının dışında kalıyorlar.
Çok ederim güzel dileğiniz için inşallah

Üçüncü kez evlenip, üçüncü kez boşadım. Toplum hiç umurunda değil, önemli olan benim

Ikinci evliligini anne olmak icin bir bilet gibi düsün, en büyük kârın kizin. Gerisi bir sekilde hallolur. Istersen 10 kere daha evlenirsin bosanirsin, kime ne? Kimsenin manipülasyonlariyla hareket etme, kendin ve kizin icin en iyisi neyse ona göre adimlarini at.

Toplum her zaman konuşur. Sen ne istiyorsun önemli olan bu

Şu yoruma beğenmedim ifadesi koyan üye nasıl bir hayat yaşıyor çok merak ediyorum

2. Kez ayrilsan ne olacak Allah aşkına, seni aldatan bir adamla bir ömür geçirmeye değecek mi , şu el ne der kafasını bırakın artık...

Evet doğru söylüyorsun iyiki buraya yazmışım kendimi öyle izole etmişim ki, paylaşip sizlerden destek almak çok iyi geldi

Iyiki kendinize zaman ayirmissinz ikinciye evlenirken. Umarım bir ömür mutlu olursunuz
Maddi konuda işim var çok şükür sadece şuan kızım 1 buçuk yaşında olduğu için henüz başlamadım. Benim için tek zor olan bir evin içinde kızımla yalnız yaşamak olucak. Tabiki ailem var yakında gergin gidebilirim ama sonuçta eve geldimizde yalnızız umarım buna çabuk alışırım. Teşekkür ederim yorumunuz için

Çevremde öyle birisi var 1 nişan attı 2kere boşandı. 3üye evlendi ve çok mutlu. Kimse istemediği bir hayatı yaşayamaz. 2.kez değil 10.kez de boşanabilirsiniz bu da kimseyi ilgilendirmez. Bu hayatın bi tekrarı daha olmayacak kendi değerinizi bilin lütfen

Teşekkür ederim bunu kendime hergun hatırlatmam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…