İkinci evliliğiniz ve yine aldatildiniz busefer birde çocuk var...

Anneannem “yarın başka bişey olur elalem seni unutur onu konuşur, boşver” derdi. Narsist biriyle anneliğiniz, kadınlığınız, namusunuz, karakteriniz, öz değeriniz, öz saygınız oturuşunuz kalkışınız herşey problem olacak.Değer mi? Bence değmez!

Iyiki kendinize zaman ayirmissinz ikinciye evlenirken. Umarım bir ömür mutlu olursunuz 🤲❤️
Maddi konuda işim var çok şükür sadece şuan kızım 1 buçuk yaşında olduğu için henüz başlamadım. Benim için tek zor olan bir evin içinde kızımla yalnız yaşamak olucak. Tabiki ailem var yakında gergin gidebilirim ama sonuçta eve geldimizde yalnızız umarım buna çabuk alışırım. Teşekkür ederim yorumunuz için
Gün dediğiniz kararıp kalmaz .Dert denilen şey sonsuz olsa hepimiz ölümü dilerdik.Madem ekonomik olarak bağlı değilsiniz elde var bir.Birde evladınız var siz onun rol modeli olacaksınız elde var iki.Sagliginiz yerinde gözünüz görüyor ise etti elde üç birde kendini kapıp koyvermeyecek bir kadinsaniz etti elde dört.Silkelenin Fransızların dediği gibi hayat bisiklete binmeye benzer bazen tumsekte bisiklet zorlanır ama tüm tümsekler aşilir.Yeterki pedala basın.Manzara değişir yol değişir güzelleşir.Daha iyi günlere varmanız dileğiyle yazıyorum.Kendinize güvenin buda geçer

X