Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düellocular hazır mı :KK70:
İki yiğit çıktı meydane, her biri birbirinden merdane, az okudum diye yerinme, çok okudum diye sevinme, hayde breeee pehlivanlar :KK70:
Çok tatlısın 🥰 Ben hazirandan önce mayis için son bildirime kalan 150 sayfamı yetiştirmeye çalışyorum. Ama bi yandan da bitmesini istemiyorum ve bitince bu kitabi çok özleyeceğim , ya nasıl tatlı bi üslup böyle bayıldım yazara.
Kukrim Kukrim sevgili rakibim haziranda sen de okumalısın,kalın bi kitapya malum senin okuman işime gelir 🤭
Günaydın gençler 🦕
Gençler deyip dinazor koymak!!! Hangimize ithafen söyledin bunu ziyacim🤔😅( bu arada Tdk ya göre dinozor denmeli ama ben dinazor demek istiyorum😬)

Çok severim Sabahattin Ali'yi. Hayatını okumakda ayrı bir keyif verdi ama heralde yetismicek bu aya

Eklentiler

• IMG_20220530_113506.jpg
    IMG_20220530_113506.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 21
Mazeretim var ben onu yeni aldım ama🥴
Evet sen bilindik kitapları çok okumuyorsun ben de popüler olanlari çoğunlukla burda okudum. Önceden kıyıda köşe ne kadar taninmayan yazar varsa ben de onlara ilgi gosterdim🤭. Ya bir de ben de şöyle birşey var bi kitabı sevdim mi onu cevreme de okutmak için uğraşıyorum .Müdürume de defaatle söyleyerek Monte Kristo okuttum☺ sonunda teşekkür etti ama

Çok tatlısın 🥰 Ben hazirandan önce mayis için son bildirime kalan 150 sayfamı yetiştirmeye çalışyorum. Ama bi yandan da bitmesini istemiyorum ve bitince bu kitabi çok özleyeceğim , ya nasıl tatlı bi üslup böyle bayıldım yazara.
Kukrim Kukrim sevgili rakibim haziranda sen de okumalısın,kalın bi kitapya malum senin okuman işime gelir 🤭

Gençler deyip dinazor koymak!!! Hangimize ithafen söyledin bunu ziyacim🤔😅( bu arada Tdk ya göre dinozor denmeli ama ben dinazor demek istiyorum😬)
Neyi okuyoruz bakalım :süslü:

Evet sen bilindik kitapları çok okumuyorsun ben de popüler olanlari çoğunlukla burda okudum. Önceden kıyıda köşe ne kadar taninmayan yazar varsa ben de onlara ilgi gosterdim🤭. Ya bir de ben de şöyle birşey var bi kitabı sevdim mi onu cevreme de okutmak için uğraşıyorum .Müdürume de defaatle söyleyerek Monte Kristo okuttum☺ sonunda teşekkür etti ama
Ahh kontum yaa ne özledim onu. Okuduğum en iyi kitaplardandı. Ben de onu K Kitapkontesi den duydum da okudum.
Kitaplığımı düzenleyip okuma düzeni yapmam lazım. Kitaplar çok üst üste oldu artık. sanrım o kadar kitap olması da bende baskıya yol açıyor :KK43:

Neyi okuyoruz bakalım :süslü:
Konuşmuştuk seninle, okuyacağına dair söz aldım senden🤭 Jane Eyre🥰. Konu güzel evet ama asıl yazarın anlatımını çok çok sevdim .Mesela bi olayı başka bi yazar sıradan bi cümleyle yazacakken C.Bronte o kadar güzel tatlı ifade etmişti insanın tekrar tekrar okuyası geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X