Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer utanarak soracağım bu kadar zaman topikte olup geçmişi konsepti hiç takip edemedim meydan okuma nedir? Nasıl işliyor
Öyle bir anda çıktı. Okuma hızı zalınca herkes kendine bir rakip seçip yarış yapmaya karar verdi. Katılım zorunlu değil maksat eğlenceli bir şeyler olsun

Öyle bir anda çıktı. Okuma hızı zalınca herkes kendine bir rakip seçip yarış yapmaya karar verdi. Katılım zorunlu değil maksat eğlenceli bir şeyler olsun
Bu çok hoşuma gider aslında. Haziran ayı içip Nikinik de kabul ederse meydan okuma yapabiliriz.

Ortalama sayfa sayın ne canım haziranda ev toplama isim de olacak seni asagi çekmek istemem
Açıkçası hiç bilemiyorum sayfa sayımı bir hedef koymuyorum kendime zaman buldukça okuyorum ama haziranda ne kadar zaman bulurum onu da yaşayıp göreceğim

Açıkçası hiç bilemiyorum sayfa sayımı bir hedef koymuyorum kendime zaman buldukça okuyorum ama haziranda ne kadar zaman bulurum onu da yaşayıp göreceğim
Tamamdır o zman beraberiz kapışalım bakalim

Kitap kurtları az önce Meksika Gotiği adlı kitabı bitirdim ve son zamanlarda okuduğum en heyecanlı kitaplardandı. Aşırıya kaçmayan fantastik değil de biraz daha mistik kitapları severseniz kesinlikle bir bakın derim kitabın sonu öyle ters köşe yapıyor ki. Okurken klasik hayaleti perili köşk diyorsunuz ve sonra aniden ne hayaleti ne perisi olaylar bambaşkaaaa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…