Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ç

Çok mantıklı. Gözüne kimleri kestirdin. Bildirim sayfasına baktım mı
Bakmadım bakayım hemen
Kütüphanede gördüm ben Harry potter serisini, ama senin gibi bir ayda okuyamam hepsini ahahah

Yemeyecem içmeyecem okuyacam artık laf ağızdan çıktı bir defa ev de biraz pazar yeri gibi olabilir ama bu meydan okumaya dğer
Üf partnerim olmasaydı hemencecik meydan okurdum sana

Ben partnerine bir kitap göndereyeyim gönlünü alalım gel okuyalım harryi

Ben de Haziran’da yemeyip içmeyip kitap okuyacam ahdkmföf

Hiç tarzım değil napayım
Bi tanisan çok seversin bence
+1111 ben de okumadım ve izlemedim
Neyse ki bütün kitaplar okuma listende
C Capanin Gururu Teyom ima bunu yapamam
Ama zaten ben bir ayda aynı seriyi okuyamam kiii, sonra 'Wingardium Leviosa' diye diye gezerim burada

Eleadora filmi izlememe sebebim kitaplarıydıokumadan izlemek istemiyorum. Ama okumadan önce de izlenir diyorsanız, izlerim.
Filmi hiç izlemediysen önce kitabı oku.
Ama çok bilinen bir seri olduğu için konusu bilinse de okunuyor. Ben spoi hiç sevmem ama bütün konuya hakim olmama rağmen çok keyifle okuyorum.

Bi tanisan çok seversin bence

Neyse ki bütün kitaplar okuma listende

C Capanin Gururu Teyom ima bunu yapamam
Ama zaten ben bir ayda aynı seriyi okuyamam kiii, sonra 'Wingardium Leviosa' diye diye gezerim burada
Daha oraya gelmediydim spoiler yedim neyse ben yine de okumaya çalışayım belki ay birincisi olurum

Eleadora filmi izlememe sebebim kitaplarıydıokumadan izlemek istemiyorum. Ama okumadan önce de izlenir diyorsanız, izlerim.
Geçen ay eşim bitirdi seriyi öve öve bitiremedi. Ben de filmlerini tam seyretmedim kanal atlarken denk geldiğim kadarıyla. Fantastik seversen şans verebilirisn.

İyi geceler kitap dostları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…