Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ucansupurge gibi uzun isimden sonra 4 harfli Ziya garip geldi. Yalniz UcanSupurge da daha önce adını soyadını yazan insan
Ziya yi ayrı düşününce çok güzel konsept ama züpürge zaten çok iyiydi ya şimdi alfa gibi mi olacak acaba
İsim soyisim olayına hiç girmiyorum

Ziya yi ayrı düşününce çok güzel konsept ama züpürge zaten çok iyiydi ya şimdi alfa gibi mi olacak acaba
İsim soyisim olayına hiç girmiyorum
Zii- ya çok tatlı bi söylenişi yok mu Hem anlamı da da güzel ' ışık'.Şener Şen i de cok severiz
Benim kendim için bulduğum yeni nick 2 harfli sadece 2

Bak bende Eo yaparım görürsün
Sana da eo uyar tamam ikimiz de yapmayalım. Ama pi yi düşünecem
Yalniz pazar pazar herkes uyurken biz UcanSupurge dan başlayarak açıkoturum yapar gibi olduk. Ve herkes yine uyumaya devam ederken ben birazdan kahvaltı sonrası derse gidecegim

Pi alınmıştır kesin diyorum birazdan bakacağım çok erkenmiş dersin, kolaylıklar diliyorum

Geçmişi hiç okumadım uğrayamadım da ela önemli bir durum yoktur inş

Bende yüzlerde bir yerdeyim canım ,merakla ilerliyorum ama sevdim ben şuana kadar
Piknik falan vardı okul ile sonra tadilatı başlattık evde o yüzden bıraktım elimden yoksa okutuyor kendini

Tadilatta maddi manevi kolaylık diliyorum kukriş inş dilediğin gibi olur her şey ❤

Bu nasıl tatlı bir muhabbet çok hoşsunuz

Geçmişi hiç okumadım uğrayamadım da ela önemli bir durum yoktur inş

Tadilatta maddi manevi kolaylık diliyorum kukriş inş dilediğin gibi olur her şey ❤
Önemli bir şey yok Bonuscuğum biraz tembellik yapıyorum galiba, kitabı alıyorum elime en fazla 20 sayfa okuyup bırakıyorum. Dünden beri zorluyorum geçecek inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…