Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayirli gunler herkese ben dun 17 sayfa kitap okudum bebem uyurken
Okudugum kitap Resat Nuri Guntekin den bir kadın dusmani guzel akiyor kitap. Insallah bu ay 1 kitap da olsa bildirim yapabilirim
Baskanim C Calcifer in baska bir sıkıntısı yoktur umarim. Hala banli oldugunu sanip gelmiyorsa sıkıntı yok

Yarışmaya bizden bir tek sen katiliyorsun galiba topigimizin medari iftihari ınsallah kazanırsın.Bu dediğin 3 kitap toplamda kaç sayfa, binden az ise bence 15 gunde bitirirsin
Evet gizli gizli hazırlanan yoksa tek benim galiba. Binden fazla ama bin 500 u bulmaz sanırım. Sahnenin Dışındakiler i 20 yıl önce okumuştum. En kotu ihtimal onu tekrar okumam

İnternette var mı bilmiyorum araştırmakta fayda olabilir. Kolay değil sorular isim ya da olay , ana fikir falan sormamışlardı.zordu baya.
Ben olsam şunu sorardım, mantığıyla gidiyorum aslında. İsimler, yerler, kim kimin nesi vs. Uygulamanın iyi yani alıntı yapılabilmesi. Önemli her şey orada işaretli

Ben geçen sene katılmıştım bu sene de katılmayı düşünüyordum ama maalesef bu sefer zamanlama uymadı bana.
Mrsay bizi temsilen katılıyor
Evet gizli gizli hazırlanan yoksa tek benim galiba. Binden fazla ama bin 500 u bulmaz sanırım. Sahnenin Dışındakiler i 20 yıl önce okumuştum. En kotu ihtimal onu tekrar okumam
Katılan olsaydı söylerdi. Ya ben bir-kac yıl öncesi okuduklarımı bile hatırlamıyorum sen 20 yil oncesine iyi güveniyorsun. Zamanin yeterse tekrar oku bence
Geçen yılın soruları var mı? Nasıl soru soruyorlar merak ediyorum
Ben kendimi denemek için geçen yılın sorularına bakmıştım. Çok yerinde sorulardı bence. Üniversite sınavlarındaki paragraf soruları gibi iste ; bu kitaptan hangisi çıkarılmaz, hangisi söylenebilir. Bu kitabın yazım tarzı devrik cümle mi yoksa kuralli cümlelerle mi oluşturulmuştur falan. Bence iyiydi sorular. Ama Life light 'ın dediği gibi yani isim yer zaman falan sorulmamış.
Sen sınava girmeden bakarsın soru tarzina

C Calcifer başkanım inşallah iyidir hayatında bir sıkıntı yoktur. Yeri belli çok belli.

Tüm günümü 3 kız kardeşi okuyarak geçirdim iş yerimde. Patronum bile oku bitir bize de söyle dizisi hiç heyecanlı değil diyordu. Sağ olsun dizi sayesinde izin kopardım. Ama bence sonunda kötü karakter öyle bir ters köşe yaptırıyor ki aslında iyi sandığımız karakter kardeşlerin hayatını o hale sokuyor. Çok tatlı bir kitaptı

Ben de hatırlamıyorum aslında. Tek hatırladığım Huzur'daki karakterlerin ismen bu kitapta da geçtiği. Güvendiğimden değil yani. Okudum mu, okudum durumu

Paragraf tarzı sorular beklemiyordum açıkçası şaşırdım. Soruları bulsam iyi olacak

Okumak güzeldir 2021 diye gir bakarsın. Kitapları okumadan önce soru tarzını bilerek okumak faydalı olur bence.
Aslında ben de yarismaları çok severim benden kaçmazdı da normalde ama yarışma kapsamındaki kitaplar fazla iştiyak uyandırmadı bende Sen bizim yerimize de girersin ☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…