Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin ,Günaydın herkese

Gunaydin

Günaydın hepimize sağlık diliyorum
Mrsay hayırlı haberlerini bekliyoruz

Ben başka bı yazarinkini okudum onda gezisiyle ilgili notlar bilgiler vardi. Sizin okuduğunuz alamuttaki eski zamnlari hassan sabbah olayları mi anlatiyo. Yoksa sizinkindede gezi inceleme arkeolojik kazıları falan mi anlatiyo.
Ben daha başındayım ama hiç arkeolojik bilgiler okumadım.
Ya bir şey söyleyeyim mi Sefiller 2 çok akıcı gidiyor. 1. ne kadar sıkıcıysa 2. o kadar akıcı. Dün okudum uykum gelmese bırakmak istemedim kitabı. Bence şans vermelisin
Ya okuyacağım zaten kesinlikle ama üst üste olmasın dedim, belki bayram tatilinde bir çırpıda okurum
Yok canım uyudum da midem kötü bulantıya uyandım
Geçmiş olsun canım
Okuyayım da bol bol konuşuruz zaten konuşacak konu da çok olacak gibi
Ya benim için boş olmaması ve sıkmaması yeterli. 6 yıllık kitabı da iyi hatırlıyorsun hee

Unutmadığıma göre demek ki kitap iyiymiş itiraf edemesem de hehehe

Aslında ben çok merak ederek aldım kitabı, hatta okurken de bu işin sonu nereye gidecek böyle diye hep bir merak içindeydim, biraz ağır ilerliyordu sadece (Sabbahın onca yıldır yaptığı hazırlığı göstermenin zamanı gelmişti ben bıraktığımda, en çok da o kısmı merak ediyordum) ama kitabın içindeki birçok söylem beni rahatsız etti, hassasım bu konularda. Bu sebeple bıraktım.

Aminn inşAllah canım
Herkese hayırlı günler

Amin Günaydın herkese

Sınav haftası, çok yoğunum ancak bakabildim. 5 gün off durumda olacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…