Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın, herkese huzurlu bir hafta diliyorum

Ya sen Alamut'a mı başladın
Eveettt
Eşim de Alamut'u okumuştu, değişik ama güzel demişti 2 yıl önceydi. Ben de merak ediyorum ama bu dönemde okuyamayacağım için erteledim. Sana keyifli okumalar
Teşekkürler
Daha uyumadın dimi kesin
Alamut kalesini mi okuyorsunuz
Ortak okuma olan Fedailerin kalesi alamut u okuyorum

Eveettt

Teşekkürler

Daha uyumadın dimi kesin

Ortak okuma olan Fedailerin kalesi alamut u okuyorum
Ben başka bı yazarinkini okudum onda gezisiyle ilgili notlar bilgiler vardi. Sizin okuduğunuz alamuttaki eski zamnlari hassan sabbah olayları mi anlatiyo. Yoksa sizinkindede gezi inceleme arkeolojik kazıları falan mi anlatiyo.

Hayırlı sabahlar hayırlı bir hafta olsun inşallah hepimiz için

Aminnnnn, gunaydinnnn

Ben de senin yorumunu merak ediyorum Ablam çok beğenmişti. Ben kendi adıma şahane bir kitaptı diyemesem de boş olmayan güzel bir kitaptı diyebilirim. Disipline Girmis BirKadin sıkılmıştı yanlış hatırlamıyorsam yarım bırakmıştı mesela. C Calcifer ve Life light okudular onlar ne düşünüyor bilmiyorum

Yok canım uyudum da midem kötü bulantıya uyandım
Geçmiş olsun
Ya bir şey söyleyeyim mi Sefiller 2 çok akıcı gidiyor. 1. ne kadar sıkıcıysa 2. o kadar akıcı. Dün okudum uykum gelmese bırakmak istemedim kitabı. Bence şans vermelisin
Kesinlikle sana katılıyorum. Ben sonunda bitirdim biliyormusun

Ben yıllar önce okumuştum nereden baksan 6 yılı vardır. Oww süper harika diyemem ama güzel kitap okunuyor araştırmaya sevk ediyor. Dili de akıcı. Eleadora nın dediği gibi başta ben de dedim bu kitap nereye nasıl bağlanacak diye ama bağlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…