Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün akşam itibariyle Sinan Akyüz - Yağmurun Gelini kitabını bitirmiş bulunmaktayım. Etkilendim..
Geçenlerde de aynı yazarın Elveda Aşk kitabını okudum, o da etkileyiciydi. Mart ayı 4 kitap okuduğum, benim için verimli geçen bir ay oldu.
Keyifli okumalar

Huzursuzluk zaten malum ister istemez etkileniyor insan. Dediğin gibi catherine eserekli sürekli bşr gel git halinde. Heatcliff e girmiyorum bile.

Hiç sıkıntı yapma. Ben bu ay daha 2. kitaptayım oda biter mi belli değil. Her zaman tek düze olmuyor ama geçiyor

Kinyas ve Kayra noldu

Wether'i duygu yoğunluğumun olduğu zaman okumuştum çok etkilemişti beni incecik kitap. Bu yüzden katılıyorum sana

Kinyas ve Kayra noldu
O uygulamada bekliyor. Bir yere giderken falan yolda okuyorum
Ancak uygulamadan okurum zaten
Gözlerimi seviyorum

Ya bir de şimdi ruh halimden mi ne
Kitaptan bi soğudum yani sürekli bi dayak, tecavüz. Konusuyla alakası yok evet ama yani beni çok itti

Eki Görüntüle 3034438

Ben de içeceklerimle çektim fotoyu demir ilacım ve yanında portakal suyum ikisini aynı anda okuyorum. Bu ayın son kitapları olur.
Dirilen iskelet i okumuştum. Dönem romanlarını çok seviyorum. Ayrı bir havası oluyor. Şifa olsun kan can olsun

Huzursuzluk zaten malum ister istemez etkileniyor insan. Dediğin gibi catherine eserekli sürekli bşr gel git halinde. Heatcliff e girmiyorum bile.
Uğultulu Tepeler tüm bunalımına rağmen çok çok akıcıydı değil mi .Ben iki günde okumuştum sanırım.
Tekrar işe başlarken en önemli kriterim cumartesi çalışmamaktı. Çok zor oluyor cumartesi çalışmak bir kadın için
Herşey bir yana cocuga yeteri kadar vakit ayıramamak yıpratiyor. Ama geriye kalan vaktimizi kaliteli geçirmeye çalışıyorum hiç olmazsa. Yeni sezonda belki değişir çalışma şartları bakalım hayırlısı

Yeraltı edebiyatı ya dibine kadar yazıyor her şeyi. İnsanı bunalıma soktuğu da oluyor o kitabın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…