Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uğultulu Tepeler tüm bunalımına rağmen çok çok akıcıydı değil mi .Ben iki günde okumuştum sanırım.

Herşey bir yana cocuga yeteri kadar vakit ayıramamak yıpratiyor. Ama geriye kalan vaktimizi kaliteli geçirmeye çalışıyorum hiç olmazsa. Yeni sezonda belki değişir çalışma şartları bakalım hayırlısı
Uğultulu tepeler baya akıcı ya, bugün okumaya fırsatım olmadı köyde elektrikleri de kesmişler akşam biraz karanlık oluyor. Telefonumun ışığında okuyacağım, daha manidar oluyor 😍

Wether'i duygu yoğunluğumun olduğu zaman okumuştum çok etkilemişti beni incecik kitap. Bu yüzden katılıyorum sana
Dediğin gibi o anki ruh halimize göre şekilleniyor etkilenmemiz de. Peki benim ve C Capanin Gururu Teyom in kitabı okurken değil de bi süre sonra kitaptan etkilendigimizi kabul etmemiz ne anlama geliyor acaba 🤭
Uğultulu tepeler baya akıcı ya, bugün okumaya fırsatım olmadı köyde elektrikleri de kesmişler akşam biraz karanlık oluyor. Telefonumun ışığında okuyacağım, daha manidar oluyor 😍
Mum ışığında oku romantik olsun 😅

Uğultulu Tepeler tüm bunalımına rağmen çok çok akıcıydı değil mi .Ben iki günde okumuştum sanırım.

Herşey bir yana cocuga yeteri kadar vakit ayıramamak yıpratiyor. Ama geriye kalan vaktimizi kaliteli geçirmeye çalışıyorum hiç olmazsa. Yeni sezonda belki değişir çalışma şartları bakalım hayırlısı
inanılmaz akıcı ve merak uyandırıcıydı

Şöyle hanım hanımcık oturup okusam ya

0b4d91ebead0878fa9b253e0f9e80a8d.jpg

Dün kitap yorumlamasına gözüm aradı seni ,okumadın sanırım ,ondan mi yoktun
Evet canım okuyamadım ama okuyacağım o yüzden uğramadım ,o zaman uygulamadan denedim olmadı, sonrada tatile gittiğimiz vakit idi o an temin edemedim kargo günü uzundu kaldı öyle😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X