Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_20220325-205251.png

Kzımın çizdiği resimden daha güzel bişey bulamadım ☺️

C Calcifer başkanım ve diğer arkadaşlarım. Ben kaç gündür bir satır bile okuyamıyorum. Elimde ve telefonumda bir dünya kitabım var. Zamanım da var. Ama kafam dolu konsantrasyon sıkıntım var😔 Mart hedefim en az 5ti yapamadım çok canım sıkılıyor
Ama tabi ki kendimi öyle bırakmayacağım. Her gün en az 30 sayfa okuma kararı aldım. Hatta bu gece biraz başlayayım diyorum. Yine eskisi gibi aylarca okumayı bırakmak istemiyorum

Kızlara güveniyorum, herkes çok beğenmişti açılacağına emindim, yarım bırakmam baskısı rahatsız etmediği sürece 😍
Yalnız daha yeni yeni toparlanıyorken üst üste yine kasvet dolu kitaplar okuyorsun black. Evet çok güzel kitaplar ama Huzursuzluk da Uğultulu Tepeler de insani olumsuz etkiliyor. Keşke daha içini açacak kitaplar okusaydın bu dönemde. Kendin daha iyi bilirsin tabi

Veronika da bitti.
Hepsine ayrı ayrı ama en çok Eduard’a üzüldüm ben. 🥹

İmkansızın Şarkısına başlayacağım. Kitap çok kalın değil, ama veronika da öyle olmasına rağmen çok geç bitirdim
Hızlı bir şekilde bitirmem lazım. Hem Alamut’u çok merak ediyorum hem de süresini ertelesem de yine de Nisanın ortasına kadar vaktim var, sınavım var. Nisan yoğun :olamaz:

O zaman bildirime gidiyorum:KK55:

Degil mi? Ben mi fazla duygusal olup kitaplardan çok etkileniyorum bilmiyorum ama mesela Huzursuzluk' u okurken ben çok kötü olmuştum. Uğultulu Tepeler desen çok çok akici ve güzel ama cetherine in o kasvetli halleri beni de bunalttı, insani zorla bunalıma sokuyordu bazı bölümler

Yalnız daha yeni yeni toparlanıyorken üst üste yine kasvet dolu kitaplar okuyorsun black. Evet çok güzel kitaplar ama Huzursuzluk da Uğultulu Tepeler de insani olumsuz etkiliyor. Keşke daha içini açacak kitaplar okusaydın bu dönemde. Kendin daha iyi bilirsin tabi
Konularını bilmiyordum aslında, Huzursuzluğu sevdim çok kötü etkilemedi beni. Elimdeki kitapları okuyordum ben de, şu an tam toparlandığım için belki o kadar kötü olmadım. Çok teşekkür ederim canım 💙

Degil mi? Ben mi fazla duygusal olup kitaplardan çok etkileniyorum bilmiyorum ama mesela Huzursuzluk' u okurken ben çok kötü olmuştum. Uğultulu Tepeler desen çok çok akici ve güzel ama cetherine in o kasvetli halleri beni de bunalttı, insani zorla bunalıma sokuyordu bazı bölümler
Ben çok duygusalımdır aslında ama, sanırım o olaya fazlasıyla üzüldüğüm için çok aşırı etkilenmedim. Dorian nasıl peki? Doktor Ox’un deneyi var elimde bi de Jane eyre, monte cristo, küçük kadınlar, beyaz diş.

Konularını bilmiyordum aslında, Huzursuzluğu sevdim çok kötü etkilemedi beni. Elimdeki kitapları okuyordum ben de, şu an tam toparlandığım için belki o kadar kötü olmadım. Çok teşekkür ederim canım 💙
Rica ederim, seni düşündüğüm için söylüyorum zaten. Nergisle ilgili kısım seni bi süredir sarsan olayla aynı olduğu için olumsuz etkilenmeni istemedim. Ki etkilenmedim diyorsun o zaman sorun yok

Rica ederim, seni düşündüğüm için söylüyorum zaten. Nergisle ilgili kısım seni bi süredir sarsan olayla aynı olduğu için olumsuz etkilenmeni istemedim. Ki etkilenmedim diyorsun o zaman sorun yok
Nergis'ten etkilendim baya aslında, Hüseyin ile ilgili şeyler de etkiledi beni ama etkisinde kalmadım uzun süre. Okurken teyzemdeydim, kafamda bebesi vardı sürekli kitabımı almaya çalısıyordu, gizli saklı okuyordum 🤣

Ben çok duygusalımdır aslında ama, sanırım o olaya fazlasıyla üzüldüğüm için çok aşırı etkilenmedim. Dorian nasıl peki? Doktor Ox’un deneyi var elimde bi de Jane eyre, monte cristo, küçük kadınlar, beyaz diş.
Bana gore hepsi de güzel kitaplar. Ama tabiki favorim Monte Kristo. Klasikler arasında en sevdiğim. Mücadeleyi, umudu, azmi,merhameti kısaca insanlığı gösteriyor o kitap❤

Bana gore hepsi de güzel kitaplar. Ama tabiki favorim Monte Kristo. Klasikler arasında en sevdiğim. Mücadeleyi, umudu, azmi,merhameti kısaca insanlığı gösteriyor o kitap❤
En güzeli sona saklıyorum, bir kaç kisiden en güzel olanın Monte olduğunu duydum 😍🙈

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X