Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Grevin zamanlaması bile çok hatalıydı bence burda etinnenin tecrübesizliği söz konusu idi . Aralık ayında başladı grev belki yaz bahar olsa bahçede yetişen ot, sebze, meyve ile karınları doyardı ısınma için kömüre ihtiyaç duymazlardı biraz Sarıkamış Harekatı ile bağlantı kurdum burda

Konuya olan hassasiyetinle olaya çok doğru bir açıdan bakmışsın.Etienne çok tecrubesizdi maalesef ama başka yol gösteren de olmuyordu

Korkarak yazıyorum yorum bitti diye gelen kişi için spoi olmaz umarım
Kaderci bakış açımla catherine ve cecile biri zengin biri fakir hayattan aldıkları tat apayrı ama ikisinin sonu da aynı ölüm
Dede cecile i öldürünce üzüldüm çünkü onun bi suçu yoktu bu durumda o ışıltılı hayatı o seçmemişti sonuçta

Mauhedenin Emzirdiği çocuk (Adı yine unuttum) yemek yemeye başlayınca da bir boğaz daha arttı gibi düşünmesi

Biz konuşmaya devam edelim bence Evet yaşadıkları hayat ikisinin de kendi tercihi değildi , ama cecile birşeyler yapabilirmiydi ,birşeylerin değişmesine vesile olabilirmiydi diye düşünüyorum. Dedenin cecile i öldürmesine ben de üzüldüm

Dayanamadım yetişemediğim yerleri okudum Ve yine dayanamayıp yorum yaptım Cecile öyle bir hayatın içine doğmuştu onları anlaması pek mümkün değildi ve o da bir çocuktu aslında

Dayanamadım yetişemediğim yerleri okudum Ve yine dayanamayıp yorum yaptım Cecile öyle bir hayatın içine doğmuştu onları anlaması pek mümkün değildi ve o da bir çocuktu aslında
Evet haklısın ama cetherine den küçük değildi sanırım. Insan durup bi soruyor peki catherine ve onun gibilerin sucu neydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…