Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin amin ,bende çok kötü oldum
Meyra da aynı konu üzerine imiş galiba onu okumuş muydunuz peki ?
Yok canım onu okumamıştım..yağmurun gelinini okumuştum oda güzeldi . Bu tarz Zülfü Livaneli in huzursuzluk vardı oda ezedilerin hikayesini anlatiyodu oda çok güzeldi..

Ah ne güzel dedin nasıl tedavi edeceğim farkındayım her şeyin oysa nasıl davranmam gerektiğini de biliyorum aslında annem gibi davrandığımda kızıma bakıp içim acıyor o benim diyorum ben de annem
Hayatta olmak istemediğim kişi ruhen, mantıken ,duygusal olarak .

Aslında bana direk bir zararı dokunmadı. Ablam genç ve yaş farkı yakın olduğu için anne gibi ilgilendi .

Kız çocugun duygularını doyurmak daha zor belki de .

Bir de ben ilk çocuğum keşke kardeşlerim gibi sığınacak ablam olsaydı

İnşallah hemen uyur
Ben birkaç gündür nefes almaya çalışıyorum çok fena burnum tıkalı
Onun dışında çok şükür iyiyim canım
sen bunu yazarken uyudu levom
geçmiş olsun mevsimsel mi acaba alerjik rijit sezonu açıldı malum. Bi krem sürüyorum hapsurmaya başlıyorumne açar burnunu diye düşünüyorum ama en iyisi o burun spreyleri galiba

İyi akşamlar canım nasılsın görünmüyorsun

Bayadır yokum kukrim. işler yoğundu üstüne hamilelik biraz yoğun yorucu geçiyodu.
su an biraz daha sakin çok şükür:) ama hala kitap okuyamıyorum. idari izin kalkmazsa idari izne ayrılınca okuyacağım inşallah bol bol da gelicem

sen nasılsın neler yapıyorsun:)

Allah kolaylık versin canım ,sağlıkla olun da okursun nasılsa yeniden
Bende iyiyim şükür aynı koşturmacalar çocuklarla
Gel gel gözlerimiz arıyor seni

O kitapta çok kötüydü. Küçük kızın "Bende insandim" sözünü hiç unutmamm
Gerçekten çok üzülmüştüm
O coğrafya da çok ilgimi çeker.
Deyrulzafaran manastırı çok gitmek istediğim yerlerden biri.
Kitaptan sonra oranın önce ezidi tapınağı olduğunu sonradan üzerine ek yapılarak manastır olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım
Görme isteğim daha da arttı
Mardin’e en müsait gitme zamanlarımda o zamanlar hep bombalama olayları oluyordu. Zaten tarihi yerleri de kapatmışlardı bir süreliğine
Kim bilir ne zamana kısmet olur şimdi..

Allah kolaylık versin canım ,sağlıkla olun da okursun nasılsa yeniden
Bende iyiyim şükür aynı koşturmacalar çocuklarla
Gel gel gözlerimiz arıyor seni

o kadar kafam duman oluyodu ki yazamiyodum. çoklu sohbete açık değildim. ama artık yavaş yavaş okuyup yazacak haldeyim çok şükür
inşallah canım yarım bıraktığım kitaplar var onları bitircem inşallah
sen hangi kitabı okuyorsun simdi:)

Melek Naz dı galiba oradaki karakter de onun kardeşi idi dimi,evet o da çok üzücü olaylarla dolu idi
Evvet kardesiydi 11_12 yaşındaydı küçük bı kız. Okadar tecavüz sonucu kendini öldürmüştü. Ablasına söylediği sozduu. Çok üzücü bı durum alllah hiçbir insana yaşatmasın..

Evvet benimde doğu hep ilgimi çekmiştir. Fakat hiç gitmedim o taraffa nasip olur ins.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…