Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sevindim canım. Keyfini çıkar. Çok da okuma (Kamu spotu )

Tam da bunlardan bahsediyor işte. Yazar doktorasını bu konuda yapıyormuş ve görüştüğü anne ve kızlarının hikâyeleri üzerinden konuyu ele alıyor. Bitince yorumumu yaparım ama bazen bildiğin şeyi uygulayamiyorsun. Ben sık sık "annem gibi konuştum" diye düşünürüm mesela. Farkında olmadan aynı dili kullanıyoruz. Belki de "ana dil" ifadesini tam karşılayan şey bu

ben de merak ettim bu kitabı

Yaşlandıkça iyice anneme benziyorum ve bunu fark ettiğimde kendime kızıyorum

Ah ne güzel dedin nasıl tedavi edeceğim farkındayım her şeyin oysa nasıl davranmam gerektiğini de biliyorum aslında annem gibi davrandığımda kızıma bakıp içim acıyor o benim diyorum ben de annem

Yaşlandıkça iyice anneme benziyorum ve bunu fark ettiğimde kendime kızıyorum

Ah ne güzel dedin nasıl tedavi edeceğim farkındayım her şeyin oysa nasıl davranmam gerektiğini de biliyorum aslında annem gibi davrandığımda kızıma bakıp içim acıyor o benim diyorum ben de annem
Aynı şeyleri düşünüyor ve hissediyorum. Kaçınılmaz son sanırım bir kitap o zinciri kirmamizda fayda sağlar mı bilmiyorum ama en azından denemiş çaba sarf etmiş oluruz

Aynı şeyleri düşünüyor ve hissediyorum. Kaçınılmaz son sanırım bir kitap o zinciri kirmamizda fayda sağlar mı bilmiyorum ama en azından denemiş çaba sarf etmiş oluruz
İnşallah canım kitaplar durumlar beni etkiliyor toparlanıyorum ama bi yerde yine patlak veriyorum

Günaydın
Kaptan gece yarısından sonra adapte olamadım iyice Martin ama eski hızım yok

selam bebegimsular
ben izne ayrılınca devam etcem kitap okumaya :) şimdilik okumuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…