Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Little womenı izleyecektim kirabını uyguna buldum aldım, sıkıcı diyenler olmuş. Bilmiyorum önce kitabı okumak istedim ben. Her kitap herkese uymuyor diye düşündüm, inşallah beğenirim.

Selam Steve Chandler - Kendini Yeniden Keşfet kitabını okuyorum. Bugün de okursam bitiririm

Bitirdim evet malesef şuan tekrar çok üzgünüm o yıllarda yaşananlar için
Çok kötüydü canım bende çok etkilenmiştim..savaş zamnlari özellikle kadınların başına gelenleri dusundukkkce fena oluyorum. Her gece dua ederim Allah'ım coxuklari ve kadınları korusunnn....

Çok kötüydü canım bende çok etkilenmiştim..savaş zamnlari özellikle kadınların başına gelenleri dusundukkkce fena oluyorum. Her gece dua ederim Allah'ım coxuklari ve kadınları korusunnn....
Amin amin ,bende çok kötü oldum
Meyra da aynı konu üzerine imiş galiba onu okumuş muydunuz peki ?

Aslı'ya o kadar çok sinirlendim ki anlatamam
Türk filmi formatında olduğunu bildiği halde merakla okumaya devam ediyor insan. Yazarın okuduğum ilk kitabiydi sonra birkaç kitabını daha okudum biraz birbirinin tekrarı gibi kitapları. Hepsinde çok güzel, çok yetenekli, çok başarılı, çok "cool" kimseye pas vermeyen bir kız var. Sanırım yazar kitapları aracılığıyla görmek istediği kadın modelini gençlere örnek olarak göstermek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…