Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen tanıdığın için daha iyi durum değerlendirmesi yaparsın ama ben olsam bu kitabı cocuklarin okumasını engellerdim öğretmenle konuşup
Benim de severek okuduğum bir kitap.
İyiyim çok şükür, sen nasılsın. Yoğunluktan gelemiyorum çok ama sessizliğinin farkındayım, her şey yolunda mı?
Tesekkurler ben de iyiyim hamdolsun. Yoğunluk var bende de , çok uğrayamıyorum

dauana her daim talibim o halde
KBB ye gittin mi canım. maalesef bağımlılık yapiyo onlar da
Her zamann
Yakın zamanda gitmedim canım gideceğim iyi bir doktor arayışındayım, sonra da ayrıntılı bi alerji testi yaptıracağım.
Yeni sayılmaz canım ya
Bana ilaç da lazım bence sprey falan artık işe yaramıyor durumum başka bir şeye evrildi
Sinüs temizleme kitini deniyorum bakalım inşallah az da olsa işe yarar.

Yazayım öğretmene en iyisi o dikkat etmedi belkide okumadığı için bilmiyor da olabilir,yazayım bildiğimi söylemek zorunda hissettim diye bende

Yazayım öğretmene en iyisi o dikkat etmedi belkide okumadığı için bilmiyor da olabilir,yazayım bildiğimi söylemek zorunda hissettim diye bende
Senin nazik bir uslubun var zaten,eleştirel olmayan uygun bir dille sorarsın. Sonucu bize de yazar misin ,merak ettim öğretmenin ne diyeceğini.

Gruptan değil de özelden konuşabilirsin bence.
Ya da direk arayıp.

ben de sorayım çevreme bu ara herkeste var KBB sıkıntısı levom. sana özelden yazarım

Evet. Tam bir popüler kültür romanı aslında, benzer erkek ve kadın tipleri..

Biri tutunca ona muadil bir çok kitap çıkardı yazar. Çerez gibi okunan, sanat kaygısı güdülmemiş çok bişi almayı beklemediğin kafa dağıtmalık bir tür

İyi geceler millet
Napoli serisinin son kitabını ve Kumru ile Kumru’ya başladım. Kayıp Tanrılar Ülkesi’ne de giriş yapmıştım ama kitabı çocuğum sakladı. Yavaş yavaş düzene koyacağım okumalarımı inşallah.
Kızçe baya toparladı benim faranjit sürekli yeniliyor, bugün konuşmakta bile çok zorlandım.
Kızım dün itibariyle kreşe başladı, onu okula bıraktıktan sonra eve gelip öğlene kadar yatmayı bırakabilirsem her şey çok daha güzel olacak.

Annesine benzemekten korkan ne kadar çok kadın varmışız Inşallah çocuklarımız bu konuda bizim gibi düşünmez, bize benzeyen yönleriyle gurur duyarlar umarım
Umarım canım hele bu devirde bizim daha çok bağ kurabilmemiz gerekiyor
Sudemin dediği gibi özelden konuşabilirsin belki farkında bile değildir durumun

Senin nazik bir uslubun var zaten,eleştirel olmayan uygun bir dille sorarsın. Sonucu bize de yazar misin ,merak ettim öğretmenin ne diyeceğini.

Gruptan değil de özelden konuşabilirsin bence.
Ya da direk arayıp.

Umarım canım hele bu devirde bizim daha çok bağ kurabilmemiz gerekiyor

Sudemin dediği gibi özelden konuşabilirsin belki farkında bile değildir durumun
Günaydın .. hanım,gruptan bir çocuğumuz Genç Wertherin Acıları nı okuyor dikkatimi çekti de o kitap 12 yaşa hiç uygun değil ,yayınlandığı dönem yetişkinlerde bile intihar vakalarına sebep görülmüş ,karakter platonik aşkı için buhranlara girip intihar ediyor .Ben okudum ,içeriği bildiğim için söylemek gereği duydum belki aile bakmamıştır içeriğe bilginiz olsun yazdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…