Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sen bunu yazarken uyudu levom:KK70::KK70:
geçmiş olsun mevsimsel mi acaba😕 alerjik rijit sezonu açıldı malum. Bi krem sürüyorum hapsurmaya başlıyorum:KK70:ne açar burnunu diye düşünüyorum ama en iyisi o burun spreyleri galiba
Çok etkili dua ederim😀😀
Benim önceden mevsimseldi ama son 1 yıl hiç geçmedi bu durum😐 Spreylere bağımlı oldum ondan bıraktım. Alternatif çözümler arıyorum.

o kadar kafam duman oluyodu ki yazamiyodum. çoklu sohbete açık değildim. ama artık yavaş yavaş okuyup yazacak haldeyim çok şükür 😁
inşallah canım yarım bıraktığım kitaplar var onları bitircem inşallah 😅
sen hangi kitabı okuyorsun simdi:)
İnşallah canım🤗
Vadideki Zambak a başlamayı düşünüyorum bende 😌

Evvet kardesiydi 11_12 yaşındaydı küçük bı kız. Okadar tecavüz sonucu kendini öldürmüştü. Ablasına söylediği sozduu. Çok üzücü bı durum alllah hiçbir insana yaşatmasın..
Evet evet hatırlıyorum malesef ,amin inşallah

Çok etkili dua ederim😀😀
Benim önceden mevsimseldi ama son 1 yıl hiç geçmedi bu durum😐 Spreylere bağımlı oldum ondan bıraktım. Alternatif çözümler arıyorum.

dauana her daim talibim o halde😍😍
KBB ye gittin mi canım. maalesef bağımlılık yapiyo onlar da😕

herkese iyi akşamlar hatunlar 😍
İyi akşamlar Noterciğim nasılsın ? 💜
Çok etkili dua ederim😀😀
Spreyleri yeni biraktiysan bir süre zorlanırsın ama sonra rahatlarsın. Bende spreylere bağımlı idim doktor sağlam bir azarladı beni eve gelip hepsini çöpe attım. Özellikle şu malum sprey markası burun etlerinde şişkinlik yapıyormuş aslında, kullandıkça daha da kötü gidiyor işte farkinda olmuyoruz.
Veronika’ya başladım ben de :KK28:
Severiz 😍 keyifli okumalar 💜

Ah ne güzel dedin nasıl tedavi edeceğim farkındayım her şeyin oysa nasıl davranmam gerektiğini de biliyorum aslında annem gibi davrandığımda kızıma bakıp içim acıyor o benim diyorum ben de annem 😕
Annesine benzemekten korkan ne kadar çok kadın varmışız 😞 Inşallah çocuklarımız bu konuda bizim gibi düşünmez, bize benzeyen yönleriyle gurur duyarlar umarım
Huzursuzluk u okumuştum bende
Huzursuzluk'tan söz ettiniz madem, bir alıntı yazayım
"Birşeyler yapıyorum yürüyorum, konuşuyorum,yemek yiyorum yanı herzaman yaptığım işleri sürdürüyorum ama nasıl desem bir boşluk duygusu içinde. Sanki içimde derin bir hiçlik var "

"Birşeyler yapıyorum yürüyorum, konuşuyorum,yemek yiyorum yanı herzaman yaptığım işleri sürdürüyorum ama nasıl desem bir boşluk duygusu içinde. Sanki içimde derin bir hiçlik var "
Görüyorum ve arttırıyorum 🧡

'Kendimizi hayvanlardan ve bitkilerden üstün görmemiz büyük bir aldatmaca, insanlık diye yücelttiğimiz şey aslında ne aşağılayıcı bir kavram.'

İyi akşamlar Noterciğim nasılsın ? 💜

Spreyleri yeni biraktiysan bir süre zorlanırsın ama sonra rahatlarsın. Bende spreylere bağımlı idim doktor sağlam bir azarladı beni eve gelip hepsini çöpe attım. Özellikle şu malum sprey markası burun etlerinde şişkinlik yapıyormuş aslında, kullandıkça daha da kötü gidiyor işte farkinda olmuyoruz.

Severiz 😍 keyifli okumalar 💜

iyiyim eleam çok şükür:) sen nasılsın 😍
bu aralar sakiniz ilginç bi şekilde :KK70:

Genç Werther in Acıları 12 yaşa ağır değil mi ya 🤔oğlanın grupta paylaşılıyor da okumalar bana bu yaşta acıları ağır geldi gördükçe yazasım geliyor ,oğlum nerden buldun bu yaşta wertheri acılarını diye 🤭
Elbette ki çok ağır. Bu kitabı okuyup da nice intihar edenler olmuş biliyorsundur. Öğretmenleriyle iletişime mi gecsen
Görüyorum ve arttırıyorum 🧡

'Kendimizi hayvanlardan ve bitkilerden üstün görmemiz büyük bir aldatmaca, insanlık diye yücelttiğimiz şey aslında ne aşağılayıcı bir kavram.'
Çok güzel bi cümle. Alıntı yaptığım çok yer oldu bu kitapta da .
Nasılsın bu arada 🌿

Annesine benzemekten korkan ne kadar çok kadın varmışız 😞 Inşallah çocuklarımız bu konuda bizim gibi düşünmez, bize benzeyen yönleriyle gurur duyarlar umarım

Elbette ki çok ağır. Bu kitabı okuyup da nice intihar edenler olmuş biliyorsundur. Öğretmenleriyle iletişime mi gecsen

Nasılsın bu arada 🌿
Türkçe öğretmeni değil de sınıf öğretmeni takip ediyor branşı farklı yazsam diye düşündüm grupta alıntılayıp ukalalık olarak görülür mü diye bilemedim insanlarda çünkü tuhaf tepkiler verebiliyor 🤦‍♀️

Nasılsın bu arada 🌿
Benim de severek okuduğum bir kitap.
İyiyim çok şükür, sen nasılsın. Yoğunluktan gelemiyorum çok ama sessizliğinin farkındayım, her şey yolunda mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X