Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın Livaneli, Huzursuzluk okuyorum.

Dutlum hepimizin öyle dönemleri oluyor, inşallah geçer ben dün kitap okumaya başladım daha.

Siddhartha başkanım biter bugün 148 sayfa yanılmıyorsam 88deyim
Günaydın
Sefiller 4. Cilt
Cahil Hoca
Anneler Kızları ve Beden Algısı
Anneler Kızları ve Beden Algısı hakkındaki yorumların bende merak uyandırdı bir kız annesi olarak bitirdikten sonra da yorumunu merakla bekliyorum göğüslerim çıktığında uzunca kambur gezdim sütyen giymeyi reddettim ilk reglim zaten faciaydı bunların bir çoğunu annemin bana hepsinin normalmiş gibi davranmamasına bağlıyorum ve kızıma annem gibi yaklaşmaktan çok korkuyorum
UcanSupurge bir ara liste yapmıştı. atayım mı buraya ?
Favorilere eklemişim ay sonu bildirimini bekliyorum

Nasılsın canım. Bebiş de sen de iyisiniz inşallah
Cok sukur ikimiz de iyiyiz. Burdaki doktoruma gecen hafta muayene oldum. O kadar guzel konustu ki icime su serpti. Suan hersey yolunda dedi suyu da yeterli dedi. Yarin yine kontrolum var bakalim ne dicek.tahmini 3 yada 4 hafta sonra dogumum olur. Ailemin yaninda olmak beni mental olarak cok rahatlatti

Yeniden başlamak için daha eğlenceli bir kitap seçseymişsin keşke. Seçtiğin kitap güzel ama fetret döneminden sonra seni tekrar geriye çekebilir canım
Yaa :/ bilmiyordum akıcıdır diye başlamak istedim ama, inşallah dediğin gibi olmaz. Acıklı baya

Favorilere de ekledin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…