Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sefilleri okumuyorum, elimdekileri bitirirsem pazartesi kütüphaneye gideceğim, daha hafif kitaplar almayı düşünüyorum. Ya da evime gidip ince bir iki kitap alırım.
Belki evinden uzaksındır diye olabilir. Köydeyim demiştin sanıırm daha uzun sürecek mi kalmanız? Ben de yeni evimdeyim taşındım bir okuma köşem yok hala kitaplığım yok. Tam bir düzen içinde değilim.

Daha iyi olsun inşallah

Tedavi şekilleri de oldukça ilgi çekici, ilaçları da doğadan elde etmeleri çok olağanüstüydü.
Benim de ilgimi en çok çeken kısımlardan biriydi. Yabaniler denip hor görülen insanlardan insanlık dersi almak gibi birşey bu kitap

Aaa bu ben
Dün 230 sayfa okudum. Nikinik sağolsun
Sevindim canim .Ben de bi kendimi kirip uzun bi okuma yapmam lazim. Sus barbatusa baslamayi düşünüyorum onun akici oldugunu umut ediyorum

Evet maalesef ramazanın ortasına kadar evime gitmeyeceğim

Eşim şehir dışında çalışıyor, ben de evde tek kalmak istemiyorum, o yüzden köydeyim
Herhangi bir düzeninin olmaması canını sıkan şey zannedersem bu duruma çözüm bulmanız gerek ya evi eşinin yanına taşıyacak ya eşin bulunduğunuz yerde iş yapacak başka bir çözümü yok gibi

Kızlar okuma alışkanlığı nasıl geri kazanılır şu an yeni bir kitap okuma imkanım yok pazartesiye kadar. O yüzden başka önerileriniz varsa alırım.
Hafif akıcı kitapları okuyabilirsin. Gülseren budayicioglunun kitapları güzel oluyo.psikoloji kitabı ama çok güzeldi bı iki günde bitiyo. Özellikle kral kaybederseyi tavsiye ederim

Sen nasılsın keira. Düzen oturtabildin mi? Taşınma hastalık hamilelik derken baya yoğun geçti günlerin
Hala tam tutturamadım bir düzen. Salona mobilyalarımız henüz gelmedi. Sandalyelerimiz gelmedi kolilerin bir kısmı duruyor. Küçük odada 2 kanepe üstünde tünüyoruz öğrenci evi gibi hissediyorum üniversite geliyor aklıma sandalyemiz yok ama taburemiz var şükür ama okumaya başladım. Hastane işleri de azaldı gebe okuluna kayıt oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…