Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halâ tam tutturamadım bir düzen. Salona mobilyalarımız henüz gelmedi. Sandalyelerimiz gelmedi 😔 kolilerin bir kısmı duruyor. Küçük odada 2 kanepe üstünde tünüyoruz😄 öğrenci evi gibi hissediyorum üniversite geliyor aklıma😁 sandalyemiz yok ama taburemiz var şükür 😄 ama okumaya başladım. Hastane işleri de azaldı gebe okuluna kayıt oldum😊
Çok sevindim yavaş yavaş düzen oturturmana. Bebek ne kadarlık oldu 💞

Herhangi bir düzeninin olmaması canını sıkan şey zannedersem bu duruma çözüm bulmanız gerek ya evi eşinin yanına taşıyacak ya eşin bulunduğunuz yerde iş yapacak başka bir çözümü yok gibi
Ben 10 gündür köydeyim, eşimin işi devamlı değil ki. 1, 1,5 aylığına gitti. Evet düzenim yok maalesef şu an

İyi akşamlar Sefiller maceram devam ediyor. Onun yanında okulda fırsat buldukça Cahil Hoca'yi okuyorum. Uygulamadan da ara sıra okuduğum kitaplar var ama düzenli okumadigim için isimlerini yazmayayım.
Sefiller çok yönlü ve derin karakter analizli olunca birden fazla kitap okumuş gibi hissediyorum zaten. Her karakter ayrı bir roman kahramanı sanki

Ben 10 gündür köydeyim, eşimin işi devamlı değil ki. 1, 1,5 aylığına gitti. Evet düzenim yok maalesef şu an
Anladım eşinin ne iş yaptığını bilmediğimden öyle bir yorumda bulundum sürekli il dışında çalışıyor zannettim hakkınızda hayırlısı inşallah

Kendini okumaya zorlama o zaman canım. İnsan evinin dışında olunca ister istemez düzenini arıyor
Aynen haklısın teyom, ben kötü olmuştum, ondan sonra toparlanma fırsatım olmadı. Şu an ruhen iyiyim ama kitap okuyamıyorum sadece. O da düzelir herhalde 🥰😊

Anladım eşinin ne iş yaptığını bilmediğimden öyle bir yorumda bulundum sürekli il dışında çalışıyor zannettim hakkınızda hayırlısı inşallah
He yok canım geçici inşallah, teşekkür ederim önerin için 🥰Sefiller nasıl gidiyor 😍

Merhaba kitap kurdu canım kadınlar. Berbat bir hafta geçirdim soğuklar beni depresyona soktu sanırım yorgunluk duygusallık vs. Sonunda elimdeki kitabı bitirebildim. Sonuna doğru biraz fazla sıktı beni ne yazık ki.
Merhaba. Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine kitabından mı bahsediyorsunuz? Yazarın Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler kitabını okumuştum bu kitabını da merak ediyordum. Fantastik bir olay örgüsünden mi bahsediyor?

Merhaba. Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerine kitabından mı bahsediyorsunuz? Yazarın Kadim Zamanlar ve Diğer Vakitler kitabını okumuştum bu kitabını da merak ediyordum. Fantastik bir olay örgüsünden mi bahsediyor?
Aslında sakin bir okuma ortamında çok ama çok güzel giden bir kitaptı. Ben yorgun olunca biraz aksiyon aradım sanırım. Fantastik diyemeyiz tam olarak şöyle ki hayvanlara karşı yapılan olumsuz davranışlara bir tepki olarak yazılmış çeşitli ölümler oluyor fakat yazar buna çok güzel gir bakış açısıyla bakıyor ve cinayet olduğunu ileri sürüyor ayrıca çok da güzel betimlemeleri, benzetmeleri ve olay örgüsü var. Okumanızı tavsiye ederim. Fakat bahsettiğim gibi sakin bir kafayla, sakin bir ortamda okumak gerekir ince mesajları olan bir kitap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X