Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazıyı gecersiz sayar diye altına bir de ' yiğit olan sözünde durur 'yazdırdım 😅 Tam çakallık
Küçüklükten iş yapmaları çok iyi.Hem özgüven sağlar, ince kaba motor becerileri gelişir, sorumluluk bilinci oluşur v.s en önemlisi de bize yardım olan kısmı sanırım 😎🤤

ben de kendimi uyanık sanırdım senden öğreneceğim çok şey var usta aspasiaa:KK70::KK70:
tabi kendini oyalamayı da öğreniyorlar bi yandan.
dünden beri ben de çorba yapcam demi diyo:KK70: masaya tabak kaşık götürme işini beğenmiyo. Ne yapsa kar bana şu an😁

Tünaydın hanımlar 🎀
Ay buzluğa bişi yapıp atasım geldi 🤪 çıkarınca poğaçalar nasıl oluyor? Börek deneyimlerim oldu ama poğaça hiç denemedim deneyeceğim.
ben hep koyarim bence güzel oluyo. ama ben iç bekledikçe tadı değişir mi diye korktuğum için sade poğaça koyarım genelde. peynirli de koyuyorum:)
kurabiye kek börek falan hep koyarim çok da faydasını görmüştüm ilk doğumunda. buzluk doluydu hem bize hem bebek görmeye gelenlere çok iyi oldu.
biraz zaman ilerlesin yine doldurcam buzluğu:)

ben hep koyarim bence güzel oluyo. ama ben iç bekledikçe tadı değişir mi diye korktuğum için sade poğaça koyarım genelde. peynirli de koyuyorum:)
kurabiye kek börek falan hep koyarim çok da faydasını görmüştüm ilk doğumunda. buzluk doluydu hem bize hem bebek görmeye gelenlere çok iyi oldu.
biraz zaman ilerlesin yine doldurcam buzluğu:)
Süper fikir 👏🏻 uygulayacağım 😍🙏🏻

Annen için tekrar geçmiş olsun canım.
Nasıl oldu?
Dua topiğine yetişemedim ben yazana kadar bitmişti.

Kütüphaneye üye oldun mu?

Kaç hafta oldun şamdan reis?
Hamilelere idari izin zaten bugün.
Sizde de 25 Haftadan sonra izin var demi ?

Oğlan niye cezalı o ne demek?🤔
Sağol canım benim Allah razı olsun düşünmen yeter 😍
Çok şükür biraz daha iyi. Dün normal odaya aldılar ☺️
Ben kütüphaneye mi üye olacaktım 🤔🤭

Kimseler gelene kadar ben biraz okuyayım :kahve:
İyi akşamlar herkese 🥰
2EA180EA-B2F8-46E8-B4C8-B770EB9595A4.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X