Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın herkese

Günaydın

Tepsiyle yapsam çok yerim
Alınca durdurmak kolay oluyor.
Paketli gıda da almıyorum epeydir
Simit bence daha ucuza geliyordur.
Susam pekmez elektrik zahmeti bir de.

ben yapınca hemen buzluğa atıyorum fazlasını sudem
bu tariften 10 tane poğaça çıkıyormuş zaten

kk birinci noteri özlemişim seni ya bayadir denkgelemedik .
ben de özledim sudem ya gelemiyorum eskisi gibi izne ayrılınca buraların tozunu attiricam ama

ben olsam buzluğa biseyler atardım sanırım
hatta poğaça yapıp koyabilirim bak ramazan öncesi biraz hazırlık yapayım
Tam olarak kafamda tasarladiklarimi yazmışsın Kar tatili madem, bol bol buzluğa birşeyler yapıp atma fırsatı .Hem kızım da benimle birlikte yapar ,oyun gibi algiladigindan etkinlik olur ona da. Ben de bu sayede durmadan oyun oynamaktan nefes almış olurum

aynen biz de öyle yaptık yoksa başa cikilmiyo oyun oyun oyun oyun
poğaça bitince başka bisey yaparız belki. geçen hafta pizza nohut yeşil mercimek koymuştum baya iyi oldu:)

aynen biz de öyle yaptık yoksa başa cikilmiyo oyun oyun oyun oyun
poğaça bitince başka bisey yaparız belki. geçen hafta pizza nohut yeşil mercimek koymuştum baya iyi oldu:)
Bu yaptığımıza hile denmez değil mi, bir taşla iki kuş vurmak denir. Geçen gün de hastaydım oyun olarak gördüğü için mutfağı topladı tezgahı temizledi eğlenerek. Tabi büyüyünce yapmiyorlar o ayrı. Okuma yazmayı yeni öğrendiği için ona " Büyüyünce de temizlik yapacağıma söz veriyorum " diye yazdırıp bir de imza attırdım

çok cakalsin ama o yazı geçersiz olabilir bak
ben de artık büyük görevleri veriyorum iki gündür daha sakin daha rahat benimki 4 yaşında okuma yazma bilse çoğu şeyi yapmaz galiba

çok cakalsin ama o yazı geçersiz olabilir bak
ben de artık büyük görevleri veriyorum iki gündür daha sakin daha rahat benimki 4 yaşında okuma yazma bilse çoğu şeyi yapmaz galiba
Yazıyı gecersiz sayar diye altına bir de ' yiğit olan sözünde durur 'yazdırdım Tam çakallık
Küçüklükten iş yapmaları çok iyi.Hem özgüven sağlar, ince kaba motor becerileri gelişir, sorumluluk bilinci oluşur v.s en önemlisi de bize yardım olan kısmı sanırım

Az önce şu videoyu izledim .
Çok beğendim.
Tavsiyedir.

Önce odanı topla sonra dünyayi kurtarırsin diyo küçük yaşta sorumluluk bilinciyle yetişmesi artı tabiki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…