Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydin,cok guzel bir hafta olur insallah bugun zaten cok guzel bir gun cunku oglumun dogumgunu

Merhaba, günaydın
Kimbilir neler neler kaçırdım.
Neredeyse bir buçuk aydır sürekli bir hastalıkla uğraşıyorum. Kovid oldum, influenza oldum sonrasında, en son da mastit oldum. Acillerden çıkamıyorum, ikinci evim gibi oldu artık. Bu süreçte sayfaya hiç bakamadım, okuma zaten hiç yapamadım. Mart ayı için inşallah her şey yolunda giderse sayfada aktif olmak istiyorum artık.

Bugün Adı Aylin'i bitirmek istiyorum, Ayşe Kulin'le hangi kitapta barışacağız bakalım sanırım yine yanlış kitabı seçtim
Bende hep bi niyetleniyorum sonra elim gitmiyor sanıyorum yazar popülaritesi bize böyle hissettiriyor - şişirilmiş gibi-
Adı Aylin de en popüler olanı aslında beğenmedin mi?

Bende hep bi niyetleniyorum sonra elim gitmiyor sanıyorum yazar popülaritesi bize böyle hissettiriyor - şişirilmiş gibi-
Adı Aylin de en popüler olanı aslında beğenmedin mi?
Sanırım biyografik roman olduğu için sıkıldım
Aylin’i de sevemedim yani karakteri bana biraz ters gibi
Evet çok başarılı, hırslı, tuttuğunu da koparan zeki bir kadın
Ama bir yandan Ne istediğini bilmeyen şımarık bir kız çocuğı gibi. Sıkıldım ondan

her bölümde acaba burada kiminle sevgili olacak/evlenecek diyorum
Bakalım belki sonuna doğru güzelleşir daha bitmedi

Cok gecmis olsun canim
Bugün Adı Aylin'i bitirmek istiyorum, Ayşe Kulin'le hangi kitapta barışacağız bakalım sanırım yine yanlış kitabı seçtim
Aylini ben lisedeyken okumustum o zmn cok begenmistim.suan okusam belki o kadar begenmem.yas aldıkça okudugumuz tür de degisiyor,begenilerimiz de.
Sağlıklı, mutlu ,başarılı uzun ömrü olsun
Amin insallah cok tesekkur ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…