Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oğlumu beklerken yağmurlu bı günde bı kitap daha bitmiştir. Sırada Sabahattin Ali değirmen var 😍

Eklentiler

• IMG_20220307_133539.jpg
    IMG_20220307_133539.jpg
    131,2 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba, günaydın 🤗
Kimbilir neler neler kaçırdım. 😐
Neredeyse bir buçuk aydır sürekli bir hastalıkla uğraşıyorum. Kovid oldum, influenza oldum sonrasında, en son da mastit oldum. Acillerden çıkamıyorum, ikinci evim gibi oldu artık. Bu süreçte sayfaya hiç bakamadım, okuma zaten hiç yapamadım. Mart ayı için inşallah her şey yolunda giderse sayfada aktif olmak istiyorum artık.
Geçmiş olsun. Inslalah mart ayı size , hepimize sağlık ve huzur getirir 🌺
Kızlar saçma olacak ama bir şey soracağım :-) Arkadaşım bir kitap okumuş, hatırladığı şey tekerlekli sandalyeli bir kız var, aşkına karşılık bulmayınca intihar etmiş. Böyle bir kitap var mı :KK70:
Eğer okuyuşumun üzerinden uzun zaman geçmişse ben de sadece bu tarz bir kaç ayrıntı tek hatırlayabiliyorum. Arkadaşinin dedigi kitap yerli mi yabancı mi ? 'Hayal Meyal' kitabında da sevdigi adam kendisinden ayrılınca intihar eden bir kız vardı. Ama tekerlekli sandalye ayrıntısı uyuşmuyor sanırım. Kukrim Kukrim ve Bonus Bonus yakın zamanda okudular onlar daha iyi hatırlıyordur.

Geçmiş olsun. Inslalah mart ayı size , hepimize sağlık ve huzur getirir 🌺

Eğer okuyuşumun üzerinden uzun zaman geçmişse ben de sadece bu tarz bir kaç ayrıntı tek hatırlayabiliyorum. Arkadaşinin dedigi kitap yerli mi yabancı mi ? 'Hayal Meyal' kitabında da sevdigi adam kendisinden ayrılınca intihar eden bir kız vardı. Ama tekerlekli sandalye ayrıntısı uyuşmuyor sanırım. Kukrim Kukrim ve Bonus Bonus yakın zamanda okudular onlar daha iyi hatırlıyordur.
Evet canım değil hayal meyal 😌
Acaba ne bende merak ettim şimdi 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X