Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emek konusunda haklısın, ben sizin de burdaki fiyatlarla gittiğinizi sanıyordum kendimi iyice paragöz, Sanata kıymet vermeyen sayıyordum Ayıp olur diye de sormadım hiç
Bkm nin oyunları da pahalı.
Güldür Güldür olsun
Çok güzel hareketler olsun onlar da az değil

Pardon ben çocuğu unutmusum benim çocuğum olmadığı için kendimden örnek verdim. Herkesin motivasyon kaynağı farklıdır, öyle düşünme
Dün akşam eşimin arkadaşı evin ölçülerini ve odaların fotoğraflarını istedi. Birlikte topladık. Ay içim huzur doldu anlatamam. Uzun zamandır evin her yeri aynı anda düzenli olmamıştı. Çocuğum uyuyodu tabi a ben tek başıma yapınca ancak mutfak salona zor yetiyorum asıl çarpıcı nokta bu ay hiç kitap bitirmemiş olmam

Hulhumale Adası

Tsunami Anıtı

Sala Thai

Koagannu Mezarlığı

Hithadhoo

Maldivler​

Tropikal bir ada ülkesi olan Maldivler, Hint Okyanusu’nda Sri Lanka ve Hindistan’a yakın noktalarda konumlanmış 1.200 adadan oluşmaktadır. Bu adaların 1.000’den fazlası kullanılmazken 281 adada yerleşim bulunmaktadır ve bu adalar ‘’otel ada’’ olarak ziyaretçilerin konaklamalarına uygun hale getirilmiştir. Bu adalar grubu toplamda 300 km2’lik bir alanı kaplamakla beraber bu alanında sadece 5.8 km2’lik alanı yerleşim yeri olarak kullanılmakta ve adalar arası kara bağlantısı olmaması sebebiyle deniz araçlarıyla ulaşım sağlanmaktadır.
Balayı ülkesi olarak bilinen Maldivler ’in tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden bazıları beyaz kumlardan oluşan temiz sahilleri ve turkuaz rengi okyanus sularıyla bir cenneti andırıyor olmasıdır. Bu güzelliği birçok ülkenin dikkatini çekmiş olacak ki Maldivler tarihi boyunca sayısız ülkenin sömürgesi olmuş ve en son 1965 yılında İngiltere’nin sömürgesinden kurtulup bağımsızlığına kavuşmuştur. Çok uzun süre Hristiyan ülkelerin sömürgesi altında kalmış olsa da bu adalarda halkın çoğunluğu İslamiyet inancına sahiptir.
Tropikal iklime sahip olan bu ülkede her dönem 25 derece civarında olan sularında yüzebilir, bir yandan Hindistan cevizi suyunuzu yudumlayabilirsiniz. ’Cennetten bir köşe ‘’ olarak adlandırılır.

Yeni bir haftada herkese günaydınlar

Şubat bildirimlerini bu akşama kadar yapmanız lazım. Mart ayına sarkan bildirimleri listeye eklemeyeceğim

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
Mehfam
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
WOMAN
Kukrim
JES
K Kitapkontesi
Nosking
Otrera
Oriana
Natsume
D dgdln
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
elektra
astrojurnal
firdefs
mimesis
ummhnisa
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Balkiz94
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
ASSOSyal
Dutt
HAbibte
fesang
Cordelia
Less-is-More
A Aylakkadin
ssevilll
Brahma90
C Cledyana
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin

Günaydın başkanım ellerine sağlık
Herkese enerji dolu harika bir hafta diliyorum. Ben haftaya bomba gibi başlıyorum.

Nerde beyaz kumlar çılgın palmiyeler?

Gunaydin🖐 yarim olan 2 kitabim var.bugun onlari bitirip aksama dogru bildirimimi yaparim insallah

Su saat itibariyle ; Bill Clinton - Hayatım bitmis oldu..
Hep merak etmistim Amerikan Ruyasi denilen tabiri..
Neden ruya misal,neden bu kadar guclu,siyasi arenada neden sozu geciyor.
Ayrica Monica lewinsky olayi da netlesti okuyunca,yasi bana yakin olanlar animsiyacaktir. :)
Kİtap 1230 sayfa ve kolay kolay bulunmuyor.Eger yakin tarihe iliskin iz birakan liderleri benim gibi merak ediyorsaniz edinin.
Yoksa hic bulasmayin :)

Günaydın herkese iyi haftalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…