Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın Martin'den 50 sayfam kaldı, akşama kadar bildirim yapacağım inşallah başkanım

Rabbim acil şifalar versin canım, iyileş de bi önce okursun her türlü ben iyiyim çok şükür. Bu ay fena değildi, çok değil ama güzel kitaplar okudum, bildirim yapmadım ben topiğe henüz

Günaydınlar

Tünaydın

Amaan olur bazen öyle ben bu ay vaktim olmasına rağmen 3 tane tek okudum mesela. Çalışmıyorum, çocuğum da yok

Tünaaaydıın hanımlar, herkese şahane verimli bir hafta diliyorum.
İzmirde hava kapalı eskiden olsa içim sıkılıyor derdim nasıl çoook seviyorum bu havaları artık
Kızımla biraz ilgilenip sonra kitap kahve keyfi yapmayı planlıyorum bitmez kitaplarım ama bildirime kadar ilerleyelim biraz

Günaydın

İyi öğlenleeer

Martin bitti. Çok çok beğendim en beğendiğim kitaplar arasında anacağım Martin'i. Hem sürükleyici, hem bilgi dolu. Jack London'ın yarı otobiyografik romanıymış, kendimi çok yakın hissettim yazara. Müsait bir vakitte araştıracağım kendisini. Kendi kendime çok beğenenler hiç haksız sayılmazmış dedim, kitap bittikten sonra

Orası nerde canimm. Beni etiketleseniz.

Darısı başıma inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…