Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tess Gerrıtsen i çok seviyorum. Şuan Ahmet Ümit in Patasana kitabını okuyorum.
O yazarı hiç okumadım akicimi. Ben çok karışık kitapları okuyamıyorum Stephen Kong okudum bı kere bitirene kadar ömrüm bitti diyebilirim. Ahmet ünite bayilirimmm. Elimdeki sen sonra bende kar kokusunu okucam. O kitabını okumadim daha

Hosbuldumm.kehribar geçidi var elimde Nazan Bekiroğlu un .
Aspasiaa çok sever Bekiroğlu mu.biz de aspasyayi çok severiz

Biri okudu sanki yakın zamanda bu kitabı.

Bende öyleyim. Çoğunlukla okuduğum kitaba göre şekilleniyor rüyalarım. Aşk romanı okurken neyse de polisiye kitaplarda işin yoksa sabaha kadar katillerle uğraş dur
Ha ha ben bugün çok parçalı uyudum ondan oldu

Nasıl oldunuz?
6 gün mu kaldı karantinaniz bitmesine.

Daha önce nar agacini mucelleyi okumuştum. Bu kitabida güzel biraz ağır gidiyo fakat akiyo yinede beğendim.sonlarindayim.ins iki güne biter . Çocuğum var anca o uyuyunca okuyabiliyorum.

Daha önce nar agacini mucelleyi okumuştum. Bu kitabida güzel biraz ağır gidiyo fakat akiyo yinede beğendim.sonlarindayim.ins iki güne biter . Çocuğum var anca o uyuyunca okuyabiliyorum.
Aspasiaa hepsini yeni okudu .
O gelince üzerine konuşursunuz.

Tiyatro biletleri İstanbul'da ne kadar acaba?
Şehir , devlet,kültür merkezi hepsinin fiyatları farklı oluyor teyom.

En uygun kultur merkezleri.
Bazıları ücretsiz bazıları göstermelik minimal rakam alıyor.

Sonra şehir tiyatroları uygun.

Sonra devlet.

Özel tiyatrolar en pahalısı.

Ama özel tiyatrolari kültür merkezleri kendileri getirip uyguna sunabiliyor.

İnternet adreslerinden güncel fiyatlarına bakabilirsin.

Ben uzun zamandır gitmedim.çok özledim

Bizim burada 140-160 arası oluyor. Açıkçası biraz pahalı geldi. Tek de gitmek istemiyorum. Eşimle de tuzlu oluyor.

Kültür merkezi canım. Başka da yok burda zaten. Çok heves ediyorum. Cimrilik yapıyorum diye de kendime kızıyorum. Ama gerçekten pahalıymış burası
Evet baya pahalı. Ben o fiyatlarda diye özel tiyatroda çok ince eleyip sık dokuyorum çünkü fiyatı yüksek geliyor bana. Ha oyuncuların emeğine az bile bu para ama bana çok

Evet baya pahalı. Ben o fiyatlarda diye özel tiyatroda çok ince eleyip sık dokuyorum çünkü fiyatı yüksek geliyor bana. Ha oyuncuların emeğine az bile bu para ama bana çok
Küçük şehir olunca demekki kurtarmıyor.
Yol konaklama vs .
İstanbul'da 10 sene önce.bile özel tiyatro 40 TL filandi.
Hatta şehir fırsatları indirimleri olurdu.kampanyalari

Emek konusunda haklısın, ben sizin de burdaki fiyatlarla gittiğinizi sanıyordum kendimi iyice paragöz, Sanata kıymet vermeyen sayıyordum Ayıp olur diye de sormadım hiç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…