Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

meleğim26 arkadaşım tekrar hamilelik istiyormusun doktorun ne zaman önerdi
canım aralık ayında sezeryanla oldu dogumun 1 sene bekle dedı dr ama ısrarla 6 aya ındırdım rabbım hayırlısını verır ınsallh evet ıstıorum bu ay full calıstıkkaydirigubbakcemile5

ınsallh canım bırbırımıze dua edelımm...

canım ne zaman öğrendın hamıle oldugunu adetın gecınce mı

YA BENIM BEBBEGIM HIC EMMEDI YA HEMEN SUT KESILSIN DIYE ILAC VERDILER dun baktım 6 ay gectı aradan dun geldı sıkınca kötu bırsey mı yoksa hamıleyım ondan mı:):) hemende umıtlenecek bırsey buluyoruz

canım öncelikle çok geçmiş olsun. çok üzüldüm.benimde 4 aylık hamileyken gebeliğim sonlandırılmıştı. bir süre sonra süt kesildi ama 4-5 ay sonra yine geldi. hatta bende korktum başka birşeymi var diye prolaktin normal çıktı. meme usg si yaptırdım birşey çıkmadı. korkacak birşey olduğunu sanmıyorum. senin bebeğin kaç aylıktı.

38 haftalıkdı canımmmmmm

ya bn sureklı yatmak ıstıyorumm her tarafım agrıyoo kemıklerım agrıyoo kasu-ıklarımda ara ara agrılar oluyo

ben her cuma günü yasin okucam herkes için inşallah allah kabul eder ve biran önce hamile kalırız allah hakkımız da herşeyin hayırlısını versin evladın bile hayırlı evlat olsun aminnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

insallah baby canım rabbım gönlumuze göre versın ınsllh ya benım daha 5 gun var test ne zaman yapsammm belkı adetten hemen sonra hamıle kalmısımdırrr...yaaaa kafama takmım dıyorum ama olmuyo dusunmeden gecmıyooo

kızlarrrrrrrrr ben bugün kan tahlili yaptırdımmmmmmmm...
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..hihoyyythihoyyythihoyyyt
allahım inş. sizlerede nasip etsin kızlarrrr:Saruboceq:

canım allah razı olsun....sizlerin duasıyle allhımında izni oldu kızlarrr..:CüvCüv::CüvCüv:

kızlarrrrrrrrr ben bugün kan tahlili yaptırdımmmmmmmm...
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..hihoyyythihoyyythihoyyyt
allahım inş. sizlerede nasip etsin kızlarrrr:Saruboceq:

canımmmm cok sevındım rabbım bagıslasın sıze ...hadııı halayaaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ne kadar vardı adetıne tatlımmm

caanımmm degerlerın nasıl cıktı kac haftalıkmıs anlat öldumm meraktannn ya cok sevındımmmmmmmm

valla bekle istersen...bugün benim 2 gün gecikmesine rağmen yaptım negatif çıktı...belki gerçekten yoktur ama deneyimli kişilerden duyuyorum 10.günde bile negatif çıkabiliyomuş...

kızlarr ya ben bugunn cok gergınımmm sıgarayıı bırakıorumda mucadele edıorumm

canımmmm cok sevındım rabbım bagıslasın sıze ...hadııı halayaaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ne kadar vardı adetıne tatlımmm

süper yaaaaa allah tamamına erdirsin inşallah tatlım..

kızlar cok sağolun cok teşekkür ederimm..allahım inş. en kısa zamanda darısı sizlere olsun..:teytey::teytey::teytey::teytey:
canım benim günüm 2 temmuzdu cuma günü yani cumartesi idrar testi yaptım cok cok silik cıktı dikkatli bakınca anca görünüyodu..
ertesi günü yaptım cıkmadı...sonra cok zaman gecti baktım ondada cok hafif ikincicizgi...
aklımda soru işareti kaldı..bugün kan verdim ve hemileyimmm..
kan değerim 18.77....5 ve üzeri gebelik var demekmiş...
inş. değerlerim katlanırda sorun cıkmadan..:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…