Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

canım ya ben napımm benımde 26 aralıkda kızım sezeryanla doğdu ve doğar doğmaz ölduuuu

kızlar, 19 haziran son adet tarihim. şu an göğsümden süt geliyor benim.. acaba hamile miyim? eğer böyle bir şüphe söz konusu ise, hemen acilen acile gidip hamile olup olmadığımı öğrenicem, ya da öğrenebilir miyim? hatta şöyle sorayım ; göğüsten süt/ süte benzer sıvının gelmesi hamilelik belirtisi olabilir mi?

canımmm benım aglattın kız benıı ne zamandır olmuyo bebegın

İnan bende aynı gözyaşları içinde yazdım.Bebeğini kaybetmene çok üzüldüm.O durumda çok kötü bekliyorsun sonu yine eskisi gibi.Canım Bebişin seni cennetin kapısında bekleyecek.Annemsiz girmem diyecek.Sana şefaatçı olacak.Hani bi hadis yazmıştım.İşte sen her bebeğim yok diye üzüldüğünde cennette köşklerin oluyor.İşte oraya girme anahtarında bebeğin oldu artık.
Birgün bizde bebişlerimizin odalarını burda paylaşıp,ateşlenince,diş çıkarırken ne yapalım diye birbirimize soracağız.İnşallah en yakın zamanda

kızlar, 19 haziran son adet tarihim. şu an göğsümden süt geliyor benim.. acaba hamile miyim? eğer böyle bir şüphe söz konusu ise, hemen acilen acile gidip hamile olup olmadığımı öğrenicem, ya da öğrenebilir miyim? hatta şöyle sorayım ; göğüsten süt/ süte benzer sıvının gelmesi hamilelik belirtisi olabilir mi?

canım prolaktin hormonun(süt hormonu) yükselmiş olabilir.prolaktin hormonu yüksek çıkan kadınların göğüslerinden süt gelirmiş.Tabi kesin bi sonuç için bi doktora başvur.

arkadaşlar ne olur bi akıl verin...3temmuz adet tarihimde hala olmadım.Dün test yaptım çıkmadı bişey.Karnım ıçten içe çok hafif bi ağrı oluyor sabahları.Daha başka bi belirti yok.Sadece çok halsizim.Gün içinde çok yorgun görünüyorum.Okadar.Neden olamadım hala.oFFFFFFFFFFFFFFFFFFbilmiyorumkismile

baby ya test yaptım bugun dayanamadım 10 dk önce yaptımmmmm tek cızgı cıktııııııııııı daha adetımı 4 gun var:hulya:

çok acele etmişsin canım benim adet gününü bekle bi kaç gün geçsin öyle yap tatlım inşallah hamilesindir:Saruboceq::Saruboceq:

gamzelı nerelerdeeee yaa merak ettım onu bebısımız nasıl acaba

hayatım beni merak etmişsin sağol canım..opuyorumnanaktan
sana cok iyiyiz demeyi o kadar cok isterdimki anlatamam..:sinifsinif:
canım ben bugün bebeğimi kaybettim malesef..:gitme::gitme:
kimyasal gebelik yaşamışım..ona kadar alıştımki bu defa olucak idye cok umudum vardı...
allahım daha beter acılar göstermesin...bugün öğleden sonra kanamam geldi..ve bebeğim artık yok...beni listeden silin kızlar...yeni günümü bilmiyorum..ama 7 ağustos yazın bakalım...

hayatım beni merak etmişsin sağol canım..opuyorumnanaktan
sana cok iyiyiz demeyi o kadar cok isterdimki anlatamam..:sinifsinif:
canım ben bugün bebeğimi kaybettim malesef..:gitme::gitme:
kimyasal gebelik yaşamışım..ona kadar alıştımki bu defa olucak idye cok umudum vardı...
allahım daha beter acılar göstermesin...bugün öğleden sonra kanamam geldi..ve bebeğim artık yok...beni listeden silin kızlar...yeni günümü bilmiyorum..ama 7 ağustos yazın bakalım...

canımmm benimm kıyamam sana ya gerçekten çok üzüldümmm allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın nasip değilmiş demekki üzülmee fazla allahım hayırlısı neyse onu verecektir sana inşallah öbür aya mutlu gözaydınlı haberlerini alırız tatlımm bizler senin her zaman yanındayız:1hug:

Selam kızlar,

Bugün üye oldum siteye... Biz de eşimle Ocak ayından beri istiyoruz...

Son regl tarihim 18 Haziran... Yumurtlama tarihim 30 Haziran... Beklenmeyen tarihim 17 Temmuz... Tuvalete çıktığımda hep beyaz yapışkan akıntım var... Norma mi sizce? Umarım hamileyimdir artık...

Beni de aranıza alır mısınız?

canımmm benimm kıyamam sana ya gerçekten çok üzüldümmm allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın nasip değilmiş demekki üzülmee fazla allahım hayırlısı neyse onu verecektir sana inşallah öbür aya mutlu gözaydınlı haberlerini alırız tatlımm bizler senin her zaman yanındayız:1hug:

caok sağol hayatım ne yapalım kısmet değilmiş..
üzülmedim desem yalan...bu 4. oluyor..artık cok canım yanıyor..allahım bu acıyı hiçkimseye yaşatmasın...
güzel dileklerin için cok sağol canım...:1hug:

gamzeli kız çok üzüldüm hissettiklerini anlamam mümkün değil umarım çabuk toparlanırsın...gebe kalabiliyorsun hiç değilse bir gün kucağına alıcaksın bebeğini...çoooookkkkkk geçmiş olsun..umudunu kaybetme:sinifsinif:ben de aşılama sonucu bekliyorum şimdi...

gamzeli kız çok üzüldüm hissettiklerini anlamam mümkün değil umarım çabuk toparlanırsın...gebe kalabiliyorsun hiç değilse bir gün kucağına alıcaksın bebeğini...çoooookkkkkk geçmiş olsun..umudunu kaybetme:sinifsinif:ben de aşılama sonucu bekliyorum şimdi...
cok sağol hayatım evet bu bana azda olsa teselli veriyor..en azından hamile kalabiliyorum..
inşallah seninde aşılaman tutmuştur canım..:Saruboceq:

genetik duruma baktırmışmıydın canım?

canım evet 1 yıl önce eşimede banada bakıldı..hiçbir sorun yok..

gamzeli çok geçmiş olsun. üzülme canım toparlanmaya çalış gelecek aya herşey daha güzel olacağını düşün.çok üzgünüm:KK43:( allah yardım etsin bizlere.. duysun bizi..

Selam kızlar,

Bugün üye oldum siteye... Biz de eşimle Ocak ayından beri istiyoruz...

Son regl tarihim 18 Haziran... Yumurtlama tarihim 30 Haziran... Beklenmeyen tarihim 17 Temmuz... Tuvalete çıktığımda hep beyaz yapışkan akıntım var... Norma mi sizce? Umarım hamileyimdir artık...

Beni de aranıza alır mısınız?

nihan bende yeni sayılırım birbirimizi tanımıyoruz ama gönüllerimiz bir.:))umarım bir gün meleklerimize kavuşuruz..benimde beklemek istemediğim tarih 16 temmuz çok yakınız.ama şimdiden umutlarım tukendi.ya.. kızlar niye ben son bikaç aydır sancılarımı 10 15 gün önceden çekmeye başladım anlamıyorum .sanki adet olmuşum hertarafım ağrıyor.böyle oluncada erkenden umutlarım tükendi yine bu ay...anlamadım sizlerde de böyle olanınız var mı acaba..

X