Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlar biraz önce regl oldum ya çok moralim bozuk nasip değilmiş demekki ama olsun çalışmalara devam yeni ay yeni umut demek inşallah allah bu sefer bebeğimizi bize nasip eder......

adet günüme 8 gün kaldı geri sayım başladı ama bu sefer sabırlı olup günümün geçmesini bekleyeceğim bu aralar sadece göğüslerim büyüdü ve sızlıyor başka hiç belirtim yok son 2 gündür de sıksık idrara çıkıyorum ve ne bulursan yiyip uyukluyorum işallah pisikolojik değildir kızlar şans dileyin bana kaydirigubbakcemile5

kızlar biraz önce regl oldum ya çok moralim bozuk nasip değilmiş demekki ama olsun çalışmalara devam yeni ay yeni umut demek inşallah allah bu sefer bebeğimizi bize nasip eder......

işallah canım kısmet ne zamansa Allah ne zaman ol derse o kadar uğraşıpta olmamasıda bir hikmet Allah hepimiz için hayırlısını versin :emir_bebek:

kızlar benimde adet günüm 20 temmuz benide ekleyin böyle gün saymakta zor ama sizinle beraber oldumu pek kafaya takmam heralde rabbim şu mubarek recep ayının hürmetine isteyen herkese nasıp etsin bizide bu sıkıntıdan milletin çenesinden kurtarsın inşallah.

rabbım ol dedı mı hersey olur guzelım kısmet degılmıs rabbım kucagını saglıklı hayırlı sekılde dolduranlardan eylesınnn amınnnnn

KIZLAR BEN 26 ARALIKDA SEZERYANLA DOGUM YAPTIM BEBEGIM ÖLDUGU ICIN süt gelmesın dıye ıkı tane kucuk hap verdıler ve bır sure az mıktarda sut geldı daha sonra gelmedı 6 ay oldu ve benım bır gaftadır göguslerım sıs dun sıkım dedım sut geldııı neden oldu bılmıyorummmm

KIZLAR BEN 26 ARALIKDA SEZERYANLA DOGUM YAPTIM BEBEGIM ÖLDUGU ICIN süt gelmesın dıye ıkı tane kucuk hap verdıler ve bır sure az mıktarda sut geldı daha sonra gelmedı 6 ay oldu ve benım bır gaftadır göguslerım sıs dun sıkım dedım sut geldııı neden oldu bılmıyorummmm
gögüsten süt gelmesi proloktin hormonu ile ilgili canım hiç vakit kaybetmeden dr unla görüş

arkadaşlar dayanamadım test yaptım sonuç neg. daha adet günüme 8 gün var :a015:

YA BENIM BEBBEGIM HIC EMMEDI YA HEMEN SUT KESILSIN DIYE ILAC VERDILER dun baktım 6 ay gectı aradan dun geldı sıkınca kötu bırsey mı yoksa hamıleyım ondan mı:):) hemende umıtlenecek bırsey buluyoruz

canıım benımde aklımda yapsammı dıye dusunmuyo degılım ama yapmıcam 10 temmuzda yapacagım dauanabılırsem tabı;:) kısmet hersey ıcını ferah tut tatlım kısmet ınsallh vardır belkıde gec döllenmıstr

canım günaydınnn nasılsın? var mı bi gelişme ben regl olmadım peki sen???
canım bende daha gelen giden yok bekliyorum..
hakkımda hayırlısı inşallah hamileyimdir..

canımm morelini hiç bozmak yok..
bu ay olmadı diğer ay...önümüzdeki ayda ağustos topiği acarsın boşver canını sıkma..
bu ay nasip değilmiş..bak bana 1 yıldır uğraşıyorum hamile kalmak için..
ama umudumu kaybetmedim..
inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım..:Saruboceq::Saruboceq:

canım daha cok erken..cok acele etmişsin..varsa dahi zaten cıkmaz..en az adetinden 3 4 gün gecmesi lazım cıkması için..
hemen umudnu kaybetme bekle ve gör..

slm kızlar .bugün adet günüm henüz bişi yok ama bütün belirtilerle geliyorum diyor.....bişi sorcam siz gününüzü nasıl hasaplıyorsunuz? normali 28 de bir olması dimi?

canım o konulardan hıc anlamam bende heee son adetını ve ondan öncekını bılıyorsan nette hesaplama var

canım bende daha gelen giden yok bekliyorum..
hakkımda hayırlısı inşallah hamileyimdir..

canımm morelini hiç bozmak yok..
bu ay olmadı diğer ay...önümüzdeki ayda ağustos topiği acarsın boşver canını sıkma..
bu ay nasip değilmiş..bak bana 1 yıldır uğraşıyorum hamile kalmak için..
ama umudumu kaybetmedim..
inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım..:Saruboceq::Saruboceq:

saol canım benim bende bir senedir bebek için uğraşıyorum 28 günde bi adet oluyorum gene bu temmuz ayı içinde regl tarihim 29 temmuzu bekliycem büyükbi heycanla gene inşallah bu sefer olur ve temmuz ayında hamiş kalırım....evleneli bi sene oldu artık herkes torun bekliyo bizden:KK43::KK43:

X