Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlarrrrrrrrr ben bugün kan tahlili yaptırdımmmmmmmm...
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..hihoyyythihoyyythihoyyyt
allahım inş. sizlerede nasip etsin kızlarrrr:Saruboceq:

canım çok sevindim tebrik ederim darısı inşallh benim ve diğer arkadaşlarımın başına kendine çok dikkat et tatlım benim için dua et inşallh allah sağ salim kucağına da almayı nasip eder.:teytey::teytey:

inşallah baby bak rabbım ettıgın duayı boş cevırmedııı...darısı basımıza

canım çok sevindim tebrik ederim darısı inşallh benim ve diğer arkadaşlarımın başına kendine çok dikkat et tatlım benim için dua et inşallh allah sağ salim kucağına da almayı nasip eder.:teytey::teytey:

canım benim cok sağol....
inşallah allahım en kısa zamanda sizlerede nasip eder canım..dualrı kalbin sizlerle canım...
inş. hayırlısıyla kucaklamak nasip olur..:Saruboceq:

canım benim cok sağol....
inşallah allahım en kısa zamanda sizlerede nasip eder canım..dualrı kalbin sizlerle canım...
inş. hayırlısıyla kucaklamak nasip olur..:Saruboceq:

aminnn canım inşallah açtığım topik çok uğurlu geldi herkes için bi ben hariç ama demekki benim daha zamanım varmış:hulya: allah dualrımı da kabul etsin ve temmuzun sonunda:sm_cool: yüzümü güldürsün ve artık bebeşim:CüvCüv: annesine gelsin:ecrin_bebek: onuu çokkk bekledimm artık daha fazla annesini bekletmesinnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

aminnn canım inşallah açtığım topik çok uğurlu geldi herkes için bi ben hariç ama demekki benim daha zamanım varmış:hulya: allah dualrımı da kabul etsin ve temmuzun sonunda:sm_cool: yüzümü güldürsün ve artık bebeşim:CüvCüv: annesine gelsin:ecrin_bebek: onuu çokkk bekledimm artık daha fazla annesini bekletmesinnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım sen hepimiz için cok dua ettin..allahımda senin yüzünü en kısa zamanda güldürecektir..:Saruboceq:.
sadece biraz zaman gerekiyor..opuyorumnanaktan
inşallah canım meleğin sana yakında süpriz yapıcak göbüşüne yerleşicek..:Saruboceq:.
bende 1 yıldır uğraşıyorum zamanı bu aymış oldu cok şükür..zemuszemus
inş. senin meleğin cok bekletmeden gelir..:emir_bebek:
dualarım sizler için kızlarrrrr..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

canım sen hepimiz için cok dua ettin..allahımda senin yüzünü en kısa zamanda güldürecektir..:Saruboceq:.
inşallah canım meleğin sana yakında süpriz yapıcak göbüşüne yerleşicek..:Saruboceq:.
inşallah canım inşallah...bir gün bizimde yüzümüz güler senin gibi inşallah...rabbim seni nazarlardan korusun tatlım

aminnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: canım inşallah bende 1 senedir uğraşıyorum bebiş için allahım bana da nasip etsin tüm isteyenlerin başınaa:teytey: allah eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli evlatlar versin... olmadı diye üzülmek yok allah vereceği zamanı bilir bizler sadece dua edelim:Saruboceq:hayırlı evlatlar olması için:teytey:

kızlar ben de ilk defa yazıyorum.bende aynı durumdayım.bir seneden fazla oldu nerdeyse.benim de 16 temmuz iple çekiyorum .umarım hekesin gönlündeki neyse olur.beni de eklermisiniz.umarım yanlış yere yazmadım.

kızlar ben de ilk defa yazıyorum.bende aynı durumdayım.bir seneden fazla oldu nerdeyse.benim de 16 temmuz iple çekiyorum .umarım hekesin gönlündeki neyse olur.beni de eklermisiniz.umarım yanlış yere yazmadım.

tabi canım eklerim hoşgeldin aramıza:):)

Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ara arada katılıyorum muhabbetlere.Bende 3 yıllık evliyim.Hala bebişim yok.Geçen ay adet olmadan önce çok az az lekelenme olmuştu sonra adet olmuştum.Bu ay adet tarihim 3 temmuzdu.Ama hala hasta olmadım.ıki gün önce kasık ile bacak arası krampa benzer ağrılarım çok oldu.Ama şuan ne göğüs sızlaması ne renk değişmesi hiç bir belirti yok.Sadece içten içe karnımda hafif karıncalanma var.Az önce test yaptım negatif çıktı.Bu ay çok güzel rüyalar gördüm.Ama sanki adet olacakmışım gibi de hissediyorum yada öyle hissetmek istiyorum üzülmemek için.Sizce ne yapayım.Biraz daha bekliyeyim mi....

baby ya test yaptım bugun dayanamadım 10 dk önce yaptımmmmm tek cızgı cıktııııııııııı daha adetımı 4 gun var:hulya:

Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ara arada katılıyorum muhabbetlere.Bende 3 yıllık evliyim.Hala bebişim yok.Geçen ay adet olmadan önce çok az az lekelenme olmuştu sonra adet olmuştum.Bu ay adet tarihim 3 temmuzdu.Ama hala hasta olmadım.İki gün önce kasık ile bacak arası krampa benzer ağrılarım çok oldu.Ama şuan ne göğüs sızlaması ne renk değişmesi hiç bir belirti yok.Sadece içten içe karnımda hafif karıncalanma var.Az önce test yaptım negatif çıktı.Bu ay çok güzel rüyalar gördüm.Ama sanki adet olacakmışım gibi de hissediyorum yada öyle hissetmek istiyorum üzülmemek için.Sizce ne yapayım.Biraz daha bekliyeyim mi....

canım hoşgeldın aramıza ınan o sıkayetlerı bende yasadım gecen ay adey gunumde ıkı uc gun 1 damla bıle olmayan lekeler oldu ama adet olmadım bu ayda 10 unda adet tarıhım ınsallh bebıslerımız gelıodur:eek:zemuszemus benımde bacak larıma kramplar gırıoo kasıklarım karıncalanıyo ve ara ara agrılar gırıo veee bu ay gördugum ruyayıı daha önce hıcc görmedım cok ruya gördumm ınsallh allahımmmmm mubarek berat gecesının hurmetınee gönder bebıslerımızıııı

canım hoşgeldın aramıza ınan o sıkayetlerı bende yasadım gecen ay adey gunumde ıkı uc gun 1 damla bıle olmayan lekeler oldu ama adet olmadım bu ayda 10 unda adet tarıhım ınsallh bebıslerımız gelıodur:eek:zemuszemus benımde bacak larıma kramplar gırıoo kasıklarım karıncalanıyo ve ara ara agrılar gırıo veee bu ay gördugum ruyayıı daha önce hıcc görmedım cok ruya gördumm ınsallh allahımmmmm mubarek berat gecesının hurmetınee gönder bebıslerımızıııı

Aminnn canım aminnnn.Bende hiç görmediğim güzellikler gördüm ama ne bileyim her umutlanmak insanı mahvediyor.Çevremde herkes anne oldu.Ben ise onları ya doğuma götürüp mutluluklarını kenardan iç çekerek izleyen yada bebek ziyaretlerinde o bebeklere içim giderek bakan.Bu bana artık çok dokunuyor.Herkes artık acıyarak bakıyor.Evet biliyorum vakti saati gelmeden ne yaparsan yap olmuyor.Rabbimden hayırlısını istiyorum.Ama artık Allahım diyorum görüyorsun halimi içimi.Ne olur senden başka gidecek kapım yok.Hayırlı olan evladı tez zamanda ver.
Bugün bir hadis okudum.Diyorki Çocuğu olmayan kadın her kalbinden benim çocuğum yok diye geçirdiğinde rabbim ona cennetinde bir köşk nasip edermiş.İnşalllah.Rabbim ahirettede dünyadada güzelliklerle karşılaştırsın bizi...:a015:

X