Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

selam kızlar bende 4 temmuzda adet olmam gerekiyor...heyecanla o günü bekliyorum...sonucu paylaşırım sizlerle

ahanda beni de yazıverin oraya kızlar bakem.
benim de beklenmeyen adet tarihim 10. temmuz. hayırlısı bakalım
Mevlam neyler. neylerse güzel eyler....

heyecanla sabırla adet gününü bekleyip acaba olucakmıyım olmıcakmıyım diye bekleyip azıcık kasık bel ağrısında korkup tuvalete gitmekten bile korkan ve olduğunu görüp hayal kırıklığına uğrayıp bu ay olmadı birdahaki ay olur inşallah deyip iç çeken dert daşlarım arkadaşlarım rabbim o güzel anı haberi o sevgiyi hepimize yaşatacak inşallah çünkü biz canı gönülden istiyoruz.:Saruboceq:

canım benımde adet tarıhım 10 temmuz rabbım ınsallh hayırlı sekılde hamıle kalanlardan eylesın

çok halsızım hıc bır yerım tutmuyo sureklı yatmak ıstıyorum belım felaket agrıyooo bunlara kanıp heveslenmekde ıstemıyorum rabbım hayırlısını nasıp etsın..26 aralıkda bebegımı dunyaya getırdım sezeryanla ve hemen kaybettım kızımı ınsallh hayırlısı olur bu sefer

ah canım benim...çok üzüldüm...sen hiç üzülme rabbim senin halini görüyor yine verecektir tatlım...yeterki ona teslim olalım...

canımm bende çok üzüldüm inşallah bu sefer allah sağ salim kucağına almayı nasip eder aminnn:Saruboceq:

Kızlar benide eklermisiniz

beklenen adet 2 temmuz......

İnşallah hepimize Rabbim sağlıklı bi evlat nasip eder......(Amin.)

Allahım nolur nasip et bebeklerimizi, sen yüceler yücesisin, sen ol dersen bebeklerimiz oluverir, ne olur Allahım, ne olur.. ne olur..

bugün rüyamda kartal yavrusu besledim, ama o kadar severek o kadar sevinerek ki, o da beni çok seviyordu, besledim sevdim, ona uçmayı bile öğrettim, ve sonra uzuun büyüüük kalyonlarda uçtuğunu da gördüm. uyandığımda, sanki böyle aradım onu, o kadar sevda ile sevmişim ki.. Rüya tabirine bakayım dedim, eheh güzel bir evlat sahibi olmakmış, başarıya ermekmiş. ınşallah, Rabbim neylerse çok güzel eyler. Bebeğim gelsin inşallah, Amin.

Aaa şimdi hatırladım, bir de güzeller güzeli bir bebeği de emziriyordum. Meme ucum küçük geliyomuş da, ememiyor muymuş neymiş, onun için uğraşıyordum, seviyor okşuyordum başını. pek yumuşacık da bir tulum giydirmişim, emziriyordum. Ne güzeldi. Rabbim en kısa zamanda bizi bu müjde ile hediyelendirsin. Bebeklerimizi sevda ile aşk ile emzirmeyi, sağlıkla sıhatle yaşamayı nasip etsin, yavrularımız da sağlıklarıyla gelsinler yuvalarına...

Sat 19 haziran.

hanımlar, sol göğsümde bi ufak sızılar var. sol kasığım da pıt pıt atıyor, kaç gündür batıyordu. idrar yapma isteğime engel olamıyor sanki olduğum yerde yapıverecekmişim gibi hissetmekten bi hal oldum ve idrarımı yapıp bitirdiğim sırada ince bi sızı bi acımsı bişey oluyor anlık..
delice uyuyorum,gözlerimi açamıyorum. hiç bişey yapmak canım istemiyor ama çok mutluyum, bi huzur var içimde sanki. eğer normalde 14. gün yumurtlama vakası olmuş olsa, daha yumurtlamam 2 temmuzda.. evvelden olduysa yani 27 haziran-26 haziran ve 24 haziran yaramazlıklarıyla hamiş olmuş olur muyum ki? 27 haziranda yumurta akı salgılarım olmuştu, kasığım çok batıyordu, şu an öyle değil. dediğim gibi diğer halleri yaşıyorum. gebe miyim ay yoksam ki :)))

ve en güzeli, eğer bu ay hamile olduğumu öğrenirsem, muhtemel doğum zamanım, doğum günüme denk gelecek. doğduğum gün doğacak bebeğim :)

inşallah hamilesindir canımm tek dileğimiz bi bebişimizin olması:)

allahım hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip et...:Saruboceq:
allahım sen ol dersen olur yarabbim..bizleri sevindir bizlerinde yüzünü güldür..şu mubarek güzellikten bizide mahsun bırakma..başkalarına özendirme..aminnnnn:Saruboceq:

aminnnn canımm

kızlar yarın adet günüm heycanla bekliyorum ama bende akıntı yok kesildi kuruluk var acaba bu adet olacağımın mı işaareti eğer adet olursam çok üzülürüm çok dua ettim çünkü sizde ne gibi gelişmeler var yazar mısnız akıntınız devam ediyor mu??? bende ara ara kasık ağrısı oluyo sonra geçiyo ama offf ya endişe içinde kalmak ne kadar zormuşş...

ben kırmızı kartı gördüm kızlar hemde 2 gün önce. zaten bu ay hiç ümidim yoktu.

olsun canım üzülme yeni ay yeni umut inşallah bu sefer olur allah tez azamanda kavuştursun bizi bebişlerimize denemeye devam kızlar yıkıklmak yok elbet bi gün hepimiz hamiş kalıcaz:):)

kızlar biraz önce eczaneye gidip gebelik testi aldım:) gerçi ümidim yok ama olsun eğer yarın adet olmazsam c.tesi yaparım testi inşallah hamileyimdir ya bi senedir bebek için uğraşıyoruz allah yüzümüzü güldürür inşallah aminnnnn

hepinizin dualarına amin. en içten eeen samimi olarak amin. hepimizin bebekleri olsun inşallah.

yav aşırı derecede idrar yapma isteği, çok sık ama çok az idrar yapmak, böyle olduğum yerde sanki hemen yapıverecekmişim gibi sabırsızca idrar yapma isteği gebelik midir ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…