Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

stres oluyorum günden güne akannehir
şu başımdan geçen dış gebelik olayı beni derinden yine etkisi altına almaya başlıyor galiba. o kadar da boş tutmaya çalışıyorum ki kafamı ...

seni çok iyi anlıyorum canım kendini fazla üzmemeye bak streste çok etkiliyo çünkü kendini başka şeylere ver kafanı dağıtmaya bak tatlım allah herşeyin hayırlısını versin...

selam kızlarr
benim günüm bugündü gelen giden yok
ama adet olacam sanırım çünkü ben ateşte ölçüyorum ateşim 0.2 derece düştü sabah
yarın sabah çok mühim benim için eğer yüksek çıkarsa ateşim test yapacam
inşallah bebişim göbüşümdedir:Saruboceq:

selam kızlarr
benim günüm bugündü gelen giden yok
ama adet olacam sanırım çünkü ben ateşte ölçüyorum ateşim 0.2 derece düştü sabah
yarın sabah çok mühim benim için eğer yüksek çıkarsa ateşim test yapacam
inşallah bebişim göbüşümdedir:Saruboceq:

inşallah canım hadi hayırlısı.. gelişmelerden haberdar et ok.:):):)

kızlar reglime 7 gün var ve bende bu sabah başlayan hafif mide bulantıları ve karın ağrısı var ara ara sancı şeklinde oluyo pek anlayamadım yoksa yine mi adet olcam of offf ya bi tane de sivilcem çıktı hamile miyim yoksa psikolojik mi anlayamadım içimden bi ses bu kez de olmadı diyo kafam çok karıştı kızlar ya bekleyip görücezeyvahedigeldismile bakalım ama inşallah hamileyimdirr yaa allah dualarımı geri çevirmesinn nolurrrrr.........:Saruboceq:

17 temmuz adet tarihim. Hadi bakalım kırmızılar sen mi büyüksün ben mi ! nihahaha yenicez seni hepimiz, senelerdir bırakmadın peşimizi her ay her ay yazın sıcaklarda canımıza yettin, ama güç bizde sıra bizde artık niiiiiiiiiiiiiihahhahahahhahah görüceksin, son gülen biz olucaz...

hadi bakalım, kolay gelsin bebişler göbüşlere, hadi bakalım gülsün yanaklar kırmızı görmeyeceğiz işteee!

:QUOTE=muntazaman;13953659]17 temmuz adet tarihim. Hadi bakalım kırmızılar sen mi büyüksün ben mi ! nihahaha yenicez seni hepimiz, senelerdir bırakmadın peşimizi her ay her ay yazın sıcaklarda canımıza yettin, ama güç bizde sıra bizde artık niiiiiiiiiiiiiihahhahahahhahah görüceksin, son gülen biz olucaz...

hadi bakalım, kolay gelsin bebişler göbüşlere, hadi bakalım gülsün yanaklar kırmızı görmeyeceğiz işteee![/QUOTE]

inşallahh hepimiz yeneceğiz kırmızıları :teytey:

madem ki bi ufacık daha sorum olsun ve güzel olsun ;

benim SAT 19 haziran. beklenmeyen adet tarihi de 17 temmuz. son adet tarihimin bugün 9. günü. ve ben vajinamın girişinden sıvıyı parmağımla baktığımda, sanki içerden bir yumurta kırmışlar da, beyaz kısmı akmış gibi, beyaz cıvık ve yapışkan bildiğin yumurtanın beyazı gibi bir salgı ile karşılaştım. bu yumurtladığıma işaret mi? 8. gün ilişkide bulunmuştuk bu hamileliğimi gerçekleştirir mi? Bugün çalışma yapmam mümkün değil, eşim müsait değil, ama 10.gün olabilir, bu durumda geç kalmış olmam değil mi?. gün aşırı ilişkide bulunmaya çalışıyoruz. Sizce hamiş kalmam mümkün müdür bu takvim ile ve belirtilerle? yakın mıdır o şanlı günler :)

kızlar reglime 7 gün var ve bende bu sabah başlayan hafif mide bulantıları ve karın ağrısı var ara ara sancı şeklinde oluyo pek anlayamadım yoksa yine mi adet olcam of offf ya bi tane de sivilcem çıktı hamile miyim yoksa psikolojik mi anlayamadım içimden bi ses bu kez de olmadı diyo kafam çok karıştı kızlar ya bekleyip görücezeyvahedigeldismile bakalım ama inşallah hamileyimdirr yaa allah dualarımı geri çevirmesinn nolurrrrr.........:Saruboceq:
aynen tatlım benimde 7 günüm var...bende sadece bel kasık ağrısı var...bazen ayak bileklerime kadar iniyor ağrı..onun dışında hiç bişey yok...sanırım ben göreceğim kırmızıları...hiç umudum yok tatlım...umarım sen hamilesindir....

17 temmuz adet tarihim. Hadi bakalım kırmızılar sen mi büyüksün ben mi ! nihahaha yenicez seni hepimiz, senelerdir bırakmadın peşimizi her ay her ay yazın sıcaklarda canımıza yettin, ama güç bizde sıra bizde artık niiiiiiiiiiiiiihahhahahahhahah görüceksin, son gülen biz olucaz...

hadi bakalım, kolay gelsin bebişler göbüşlere, hadi bakalım gülsün yanaklar kırmızı görmeyeceğiz işteee!

koptum walla gülmekten süpersin canım hadi bakalım bu ay kırmızı mı galip gelicek yoksa biz mikaydirigubbakcemile3 hahahah:teytey:

madem ki bi ufacık daha sorum olsun ve güzel olsun ;

benim SAT 19 haziran. beklenmeyen adet tarihi de 17 temmuz. son adet tarihimin bugün 9. günü. ve ben vajinamın girişinden sıvıyı parmağımla baktığımda, sanki içerden bir yumurta kırmışlar da, beyaz kısmı akmış gibi, beyaz cıvık ve yapışkan bildiğin yumurtanın beyazı gibi bir salgı ile karşılaştım. bu yumurtladığıma işaret mi? 8. gün ilişkide bulunmuştuk bu hamileliğimi gerçekleştirir mi? Bugün çalışma yapmam mümkün değil, eşim müsait değil, ama 10.gün olabilir, bu durumda geç kalmış olmam değil mi?. gün aşırı ilişkide bulunmaya çalışıyoruz. Sizce hamiş kalmam mümkün müdür bu takvim ile ve belirtilerle? yakın mıdır o şanlı günler :)

tabi hamiş kalabilirsin canım :) o şeffaf akıntı yumurtlamanın habercisi hem doktorlar adetin 10-18 günleri arası ilişkiye girin diyorlar hem sağlıklı spermler içeride 24 saate kadar yaşayabiliyorlar o yüzden geç kaldım diye düşünme canım şimdiden hayırlısı olsun tatlım inşallah hamile kalırsın allah yüzümüzü güldürsün artık:dance:

kızlar bence belırtılere felan fazla takılmayın herkeste bır olmuyor bu aradaa bebısım gobusume konmuss benımdee sıze sunu dıyecemm ben adet sancısı ceker gıbı agrılar cektım gogus uclarınız ozellıle acıyor ole abartılacak gıbıde degıl neyse benım ablamda hamılelegınde hıc bır belırtı yasamadı ama ortak duygu şuu arkadaslarr hamıle oldugunu hıssedıyor ınsannnn sabırsızlık etmeyınn bekleyın adet gununuzuu isyan etmeyın sonucta herseyın hayırlısını ıstemek lazımmm saglıklı sıhatı bebısler ıstıyoruz onun ıcın sabır etmek lazım zamzanı gelınce oluyormus arkadaslarr darısı tum ısteyenlerın basınaaaa

bu arada 4 aydır calısıyoruz vede netten otomaatık hesaplayıılardan yararanarak hamıle kaldımmm sakın esınızle beraber olurken baska seyler dusunmeyınn o anın zevkını cıkarınnnnn hersey olacagına varırıkaydirigubbakcemile3

hayyyydiii halay çekiyoruz kızlaar, aldık elimize mendilleri, mırıldanın bişeyler, yüzlerde gülümsemeler var eveet görüyorum hepimiz süperiiizz, ayakları doğru atalım.. yok efendim göbek atmıyoruz, bebişler gelcek şimdi oraya. hepimiz neşeleniyoruuuz mutlu oluyoruz, niiiiiiiiiiiiiiiiiihahhahah diyoruz ki kırmızılar bizden korksun ürksün. kafamızdan atıyoruz acabaları, ne acabası kızlar aaa hepimiz hamileyiz evet hissediyoruuzz hissediyoruuzzz, benim güzel annem eşliğinde halay evet, oh oh maşallah hepimize, ne güzel hamile olucaz biz yav, yeni yeni elbiseler, böyle misafirliklerde göbüşümüz önümüzde ayh ayh diye diye nazlanmalar, şunu canın çekti mi etti mi deyince çekmese bile şımarıp da yemeler içmeler, kocişler göbüşleri sevecek, aman allahım ya ne güzel kadınlarız baksanıza, şu aynalara bi bakın da görün güzelliklerimizi aman da aman, maşallah maşallahhhh : )

hepiiimiizz haaamilleeee kaaa laaa caaa ğııızzz ! açın açın pankartları hadi bakiyim, yazın göbüşlerin üzerine, sonra da kafadan atın bu düşünceyi, gelcek o bebiş. Tadını çıkarın kocişlerin, zaten gelir bebiş aman da aman ne güzel insanlarız biz yav tü tü tü maşallah.

bacağım ağrıyorrrr alakası olabirmiii
birde göğüs uçlarım elleyince çok acıyor ve çok hassas

bacağım ağrıyorrrr alakası olabirmiii
birde göğüs uçlarım elleyince çok acıyor ve çok hassas

yav bu sanırım bacak ağrıları havalardan mıdır nedir, iki gündür bende de ağrılar var. kendimi sarıp ısıttığım zaman geçiyor mu ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum. sanki adet olacakmışım gibi belim, bacağım hatta ayak bileklerim çok olmak üzere sızlar gibi ağrıyor. benim de aklıma gelmedi değil. acaba gebelik belirtisi mi diye.. ama bu kadar çabuk gebelik belirtim olamaz diye düşünüyorum, hatta eğer 14. gün diye hesaplarsak yumurtlamamı, daha 2 temmuzda yumurtlamam lazım.. beklenmeyen adet de 17 temmuz.

öyle işte karışık işler. gerçi dün yumurtlamışım gibi salgılarım vardı ama.. kasığımda da batma hissi, sol tarafım batıyor mesala ara ara. ne diyelim hayırlısı olsun. çalışıyoruz çalışmalara devam ediyoruz. Rabbim hepimize evlatlarımızı versin inşallah.

X