Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

hayır canım daha olmadım belim çok ağırıyor şuan:1hug:[/QUOT

inşallah hamişsindir.benimde bugün adet günüm.bu ay hiç umudum tok.zaten adet belirtilerimde başladı.hakkımda hayırlısı olur inşallah

canım benimde dündü adet günüm ama gelmedi ben 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah bebişlerimiz bizimledir

inşallah hamilesindir canımm allah gönlüne göre versinn benimde son 10 günüm kaldı beklenmeyen adete inşallah hepimizz hamileyizdir:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:böyle böyle hamişlerimiz çoğalsın inşallah:dance::dance::dance:

ben bu ay klomen kullandım canım o yüzden ümitleniyorum hep
ama belimde çok ağırıyor ağzıma ekşi ekşi sular geliyor ııyyymafoldumben
hakkımızda hayırlısı olsun canım inş. bizi bekletmeden gelir bebişler

inşaallah canım benim bekliyoruz bakalım sen ümitlimisin canım bu ay tedavi oluyormusun

inşallah.allah herkesin gönlüne göre versin

idrar testi yapmayacakmısın canım:sm_confused:

YARIN YAPMAYI DÜŞÜNÜYYORUM CANIM
BUGÜNDE GELMEZSE AKŞAM ÜSTÜ ALAYIM DİYORUM BİR TEST
HANGİ MARKAYIALMAK GEREK GÜVENİLİRLİK ACISINDAN BİLİYORMUSUNUZ DENEDİNİZMİ FİKİR VERİN BANA KIZLAR

BENİMGÖGÜSLERİMDE ŞİŞLŞK VE AGRI HİSSİDE KAYBOLDU
KASIKLARIMDA AGRI VAR BİRAZ OKADARsositososito

kısmet değilmiş ben adet oldum yeni ay yeni umut
TEMMUZ 23

selam yazılarınıza bakıyorum uzun süre olmuş bu konu ile ilgiliyim bnede sizinle beraber eylülden berri ugraştık şükür şu an 8 haftalık hamileyim bu konuyu cok araştırdım ama çok şükür oldu inş darısı başınıza böle görünce kendimi hatırladım bi an hamişlerin duası kabul olurmuş inş sizinde olacak selamlar

darısı bizim başımıza inşallah....

meraba kızlar benim yarın adet günüm ben bekleyemedim yaptım bugün negatif çıktı yapmıcam artık 7 gün geçmesini beklicem....ama ateşim 37.0-37.1 arası dil altından

inşaallah canım benim bekliyoruz bakalım sen ümitlimisin canım bu ay tedavi oluyormusun

bu ay çok ümitliyim canımm gün aşırı denedik çünkü:kedi: ama tedavi falan olmuyoruz en son doktora gittiğimizde pisikolojik olarak etkilendiğimden dolayı hamile kalamadığımı söylemişti yani çok düşündüğüm için :gitme:hamile kalmamı geciktiriyormuşum ama elimde değilki insan ister istemez düşünmeden yapamıyo acaba bu ay oldumu ,hamilemiyim değilmiyim gibi kendime bi ton sorular soruyorum bu son iki aydır pek düşünmemeye gayret ediyorum ama kısmet bakalım inşallah:CüvCüv: hamile kalmışımdır 10 gün kaldı beklenmeye reglime içime doğuyo ya bu ay kesin oldu diyorum çünkü rüyalarımda da hep bebeğimi görüyorum ya bana malum oluyo yada yavaş yavaş kafamçokkarıştıkafayı yiyorum allah olmayan herkese versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

daha önce bende bi defa klomen kullanmıştım ama işe yaramadı sonra kendiliğinden yumurtalıklarım düzeldi heralde kullandığım bitkisel karışımdan dolayı iyi geldi diye düşünüyorum

selam kızlar.. ben aslında umutsuzum çünkü pcos luyum.. ama adet gecikmelerim fazla olmaz yani 6-7 ayda bir 10 gün gecikir okadar. bu ay 18inde olmam gerekiyordu ama yine gecikme var. acaba bu sefer hamile olabilir miyim diye içim içim yiyor

selammm nasılsınız kızlarrrr..
ben taşındım yerleştim...internetim bugün bağlandı hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum darısı biz isteyenlerin başına olsun inş... aminnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…