Her Gün Yeni Bir Kaynana

bende anlamadim ne sabir varmis sizde
ben olsam bir "ohaaa" cekerdim
ama sicagi sicagina laf bulamiyo insan sanirim
esiniz ne dedi peki :) gulup gecmistir sanirim
ama varya yuzum bu ifadeyi aldi okuyunca

iste gercekten o an olmuyo..yeni gelin olunca bir de..kimsen yok yurtdisindasin..ohaa cekti mi resti cekmek gerekcek belki arkasindan, o zaman nereye gidebilir ki yalniz bi kadin??dil yok para yok hatta pasaport yok... inanin o lafi duyunca benim yüzümün ne sekil aldigini ben bile anlatamam.. esim ne diycek canimmmmmm annesi o, saka yapiyo hem, ben de her seye aliniyorum..

ee yuh artık diyecek başka bişey diyemiyorum yuh yani

beterin beteri var iste.. eminim benimkinden de daha beterleri var.. ama Allah herkesi ugrastiracak bir aci veriyo simdi kendiyle ugrasip duruyo..iki gündür badana boya yapiyo aramadim bile bana nee onun daha evinde oooooglu var aslanlar gibi(iiiyyyyyy, ne aslani bildigin asalak))))...
aaaa haberim yoktu kiiii

o ha diyesim geldi ne o karşındaki palamı bu iğrenç lafı söylüyosun yatırda o jiletle boğnunu kes

o ha diyesim geldi ne o karşındaki palamı bu iğrenç lafı söylüyosun yatırda o jiletle boğnunu kes

ugrascak ya iste laf bulamadi..aklina gelebilcek bütün kötü laflari o zamana kadar tüketmisti cünkü ama bendeki sabir tasi yin ede catlamamisti..cirkeflesmeye basladigi zamanlardi o dönemler...

2 gündür kayınvalidemm bizde misafir olarak geldii ve nihayet bu gün gitti. görünürde her şey çok iyi ama alttan alttan sokuyoruzz birbirimize lafıı en çokta eşime davranışlarına gıcık oluyorumm ben yokmuşum gibi sen yeni geldin onun yanında ben varım belki bi anne olrak snein yaptığın yada düşündüğünden alasını yapıyorumm eşimde bana boşver diyo en basiti dışarı çıktık eşim sıcak diye çeketini çıkarttı bana uzatıyorr ver oğlum diyo konu basitti gibi ama sürekli bu tür şeyler oluyo yaptığımı beğenmiyor eşimm kendi isteğiyle diyette zorla yemek yediriyor ..... sinir oldum kaç gündür

gözün aydın deyim öncelikle sana gitmişya.benim kaynanada öyle aslında zerre kadar tanımaz oğlunu kişiliğini bilmez,neyi sevip sevmediğini falan anlamaz.ama biliyomuş gibi bana anlatır hep.sabahları kahvaltıya hep yumurta yapcakmışım eşim çok severmiş eşim istese söyler zaten çocuk değilya.ilk bikaç gün yaptım yumurta adam yeter dedi bune böle hergün hergün.kaynana dediki yumurta yapıyon dimi yok dedim yapmıyorum istemiyo bıktı artık.yaaa dedii küçükken hergün benden isterdi şimdi niye senden istemiyo.haydeeeeeeeeeeeeeeeeee

aynen öleee mesala bi yemek yapar evine gidince şunu yemezler bunu yemezler anlatıyoo eşime söylüyorumm sen bunları yemezmişşin diyee annem bu kadar güzel yapmazdıı diyorum sussduymasınn

Aldığım duyumlara göre benimde kaynanam 2 gün sonra gelecekmiş:))

Daha bizi arayıp söylemedi.. Görümcesinden duydum..

Kayınpederle beraber geldiklerinde kayınpeder ballandıra ballandıra anlatır kaynanamın nasıl yemekler yaptığını.. ama nedense ben hiç görmedim o yemekleri.. yaptığında da ya tuzlu olmuştur, ya çiğ kalmıştır vs vs.. Zaten bize geldiği zaman elini bişeye sürmez hiç. En son bende dayanamadım söyledim kayınpedere. "iyi hoş sen anlatıyosun baba, yok öyle yok böyle diye ama ben niye hiç göremiyorum bunları" dedim. İnsanın zoruna gidiyor.. Çünkü eltimle beraber oturuyorlar ve temizlik yemek hep kaynanamda.. bana gelince de yan gelip yatmaca

kolay gelsin vallahi tatlim...gelmesinler yaa bebis durumunu da etkilerler...

Seviye sıfır desem çok mu ayıp olur :44:

yuh yani şok oldum buna

Son düzenleme:

ben olsam sen de bundan mı kullanıyosun seninkileri kesmek için derdim

hergün şok oluyorum buradaki kayınvalideleri okudukça kızlar, allah kolaylık versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…