Her Gün Yeni Bir Kaynana

evet cnm maleseffffffffffffff

ayyy rezalet bir durum yaaa 5 aydır benimde başımda var... kayınvalidem hasta çokta kötü bir insan değildir ama varlığı rahatsız ediyor... haziranda tedavisi bitecek ve inşallah temmuz sonunda evine dönecek.. dua edin kızlar bir aksilik çıkmasın....çok geriliyorum bir aksilik olacak ve kalacak diye...

:KK9::KK9::KK9:sonunda sana kalkıp sen kımın evınde kımın koltugunu cekıon demesın ama.....bana dedı dee:KK50::KK50:[/QUOT

öyle bişey demeye hakkı yok burası benim evim benim düzenim.istemeyen çeker giderrrrrrrrrrrrrrrrrr.sana öylemi dedi yuh artık

rojda...
kaynananmı senın evınde senmi kaynananın evınde kalıyorsun..?

ayyy rezalet bir durum yaaa 5 aydır benimde başımda var... kayınvalidem hasta çokta kötü bir insan değildir ama varlığı rahatsız ediyor... haziranda tedavisi bitecek ve inşallah temmuz sonunda evine dönecek.. dua edin kızlar bir aksilik çıkmasın....çok geriliyorum bir aksilik olacak ve kalacak diye...[/QUO

kesinlikle öyle ama bizim yapacak bişeyimiz yok yine seninki misafir er yada geç gidecek asıl sen bize dua et canım

Valla aynı, evimiz ayrı şuanda o zaman da evli değildim henüz nişanlıydım. Eşime anlatmaya çalışıyorum ama pek anladığını sanmıyorum. Birkaç gündür düzeldi hatalarını anladı ama ne kadar sürer bilmiyorum. Boşanmak memleketime gitmek istiyorum.

:KK50::KK50:kaynanan yuzunden mı bu duruma geldınız ya bu insanları anlamıorum ben yaa kaynanam yuzunden bende bı kere gıtmıstım

ayyy rezalet bir durum yaaa 5 aydır benimde başımda var... kayınvalidem hasta çokta kötü bir insan değildir ama varlığı rahatsız ediyor... haziranda tedavisi bitecek ve inşallah temmuz sonunda evine dönecek.. dua edin kızlar bir aksilik çıkmasın....çok geriliyorum bir aksilik olacak ve kalacak diye...

hımm kaynanan sende kalıyor demek.
kaynananın evınde kalmak daha kotu emın ol..
benım evım dersin benim düzenim dersin...
ama kaynanaın düzeninin üstüne gidince daha zor... :2:

hımm kaynanan sende kalıyor demek.
kaynananın evınde kalmak daha kotu emın ol..
benım evım dersin benim düzenim dersin...
ama kaynanaın düzeninin üstüne gidince daha zor... :2:

evet haklısın o konuda... mesela şunu şöyle yap kalk çamaşır yıka ütü yap falan diyor.. bende canım ne zaman isterse yaparım şimdi istemiyor diyorum ya da şu şurda dursun diyor bende yok onun düzeni o değil bu diyip kaldırıyorum.. haklısın sizin durumunuz bir kademe daha zor bana göre.. ama yine de adı kaynana.. çok iyi de olsa çok çok iyisi uzakta olanı sanırım....

:KK50::KK50:kaynanan yuzunden mı bu duruma geldınız ya bu insanları anlamıorum ben yaa kaynanam yuzunden bende bı kere gıtmıstım
Kaynanam yüzünden değil tabi, aslında benimki de kötü değildir kendini dine adamış namaz kılar oruç tutar, sürekli ibadetle geçirir. Ama bana bir faydası yok tabi. Kızları oğlu bunları yaparken sesini çıkarmadı, bana acımadı hiç. Hatta ben çalışıyor oğlu evdeydi, bir gün arkadaşımla buluşucam eşim de pantalon getirdi ütüle diye ben de çıkıyorum ütüleyemem dedim, eşim ütülüyormuş gelmiş yanına vah vahh labellevie yokken eline ütü almazdın şimdi ütü yapıyorsun demiş. Burda kendimi çok yanlız ve kimsesiz hissediyorum.

rojda anlayamadım cnm.
burası benım evım benım düzenim demişsin..
sonrada onun evi geldım düzenı degıstırdım demıssın..
orası kaynananın evi sonucta eşinin değil ki...
eşinin olsa senınde olur..

rojda anlayamadım cnm.
burası benım evım benım düzenim demişsin..
sonrada onun evi geldım düzenı degıstırdım demıssın..
orası kaynananın evi sonucta eşinin değil ki...
eşinin olsa senınde olur..

canım benim ev onun derken kiradayız kimsenin evi değil ama ben onun kurulu düzenine geldim sonuçta onun evine gelin gelmiş oldum

eşim memleketinden istanbula geliyo bir kaç yıl burda kalıyo ve yalnız yapamıyo annesini yanına çağırıyo eşim en küçük çocuk anneside eşyalarını toplayıp memleketteki evinide kiraya verip istanbula geliyo geliş o geliş daha gitmek bilmedi :)

Benimde evim ayrı kapım ayrıdır haftada bir ancak görüşürüz çok şükür bir sorunum yok kayınvalidemden çok ta severim kendisini ama sadece mükemmelliyetçi oluşunu hiç sevmem
ister ki herşeyin en iyisi olsun ay bana en iyi desinler geçenlerde annemdeydim bi mercimek çorbası yapmıştı bayıldım zaten güzel yapar da bu sefer ki başka bi lezzetliydi.sonra da kayınvalidemlere ayaküstü bi uğradık ee ne yediniz annen ne yapmıştı falan dedi saydım işte bi de dedim ayy uzun zamandır bu kadar lezzetli bi mercimek çorbası içmemiştim dedim hemen atladı"aa bende güzel yaparım çok beğenirler benimkini de":KK53:
deyince dedim anlaşıldı bu kadın da rekabet hırs ta var
dediğim gibi çok severim ama bu huylarını hiç sevmemmmm....
Kaynımın düğününde 750 tl lik sırf boncuk işlemeli pembe bir elbise giyindi(desinler ki pahalı bir elbise) herkes kilolu göstermiş seni demiş kayınpeder de onaylayınca nerdeyse oturup ağlayacaktı suratı düştü saatlerce
haahhahahahahhaa :KK1:

ee yarın öbürgün kendıne ayrı evalıp ta cıkamssın.
onuda yanında g.t biti gibi gezdirmen lazım..:KK1:
nasıl kurtulacan :26:
onu kıradamı bırakacan...

benım sadce yatak odam var basta odama girip cıkıodu bi yere gidiodum geliodum baktım yatak duzeltılmıs hemen.. yanı sen duzeltmıosun ben duzeltıorum dıo. sanane ya belkı özel eşyalarım var .eşim işe giderdi ben yatarken lap die odaya dalardı belkı cıplak yatıorum insan biraz cekınır. bende bi yere girekken gece yatarken falan kapıyı kilitlemeye basladım anlasın die. sonra bi akrabasına odasını bnden kıskanıo falan demiş :KK52:

ister onun evine git isterse o senin evine bu tipler gelin alınca sanıyolarki bu kızcağızın hiçbilgisi yok hiçbir zevki keyfi yok becerisi alışkanlığı yok onlAR nasıl isterse o şekilde olacak biz gelinlerde onların istediği gibi nefes alacağız gelin alınan kızda onlara göre evlatlarına huzur sevgi dolu bir yuva vermekten çok kendilerine hörmet edecek hizmet edecek onların lafından çıkmayacak bir zavallı olmalı onlar için önemli olan da bu evlatlarını eşlerinin etrafında pervane görüncede orası ağrıyan burası şişen hasta olup yataklara düşerler

valla tek umudum memleketteki evine geri dönmesi dönermi dönmezmi şimdilik belli değil gel git akıl bi giderim diyo bi gitmem oğlum beni bırakmaz diyo bakalım zaman ne gösterecek.umut dünyası işte

valla tek umudum memleketteki evine geri dönmesi dönermi dönmezmi şimdilik belli değil gel git akıl bi giderim diyo bi gitmem oğlum beni bırakmaz diyo bakalım zaman ne gösterecek.umut dünyası işte

EVET ASLINDA GİTSİN memleketıne.
ama orda dalaşacak kımse yok canı sıkılır.
yaşı başı gecenler ememleketıne gerı dönmek ıster aslında.
kocası nerde gitsın onun yanına?

X