Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Merhabalar kızlar
Sabah 1 dilim kek,filtre kahve
Öğleden sonra 4 gibi 1 lahmacun,1 bardak ayran
Akşam 200 gr yağsız tavuk göğsü,100 gr yoğurt

Toplam 1133 kalori
3 lt su 17 dk dans

Gün içinde az hareket eden veya masa başında çalışan birini örnek verecek olursak vücudu 2000 kalori yakıyormuş hareketli geçtiği şu günlerde bugünü baz alırsam 2500 yaktığımı varsayarak kalori açığıma bakalım 2500-1433=1067 kalori toplam 7bin kalori olduğunda 1 kilo vermiş olunuyor. Vay be 20 li yaşlarda 45 kilo olan ben bu tarz hesaplar yapacağım aklıma gelmezdidondurmayı bile tartıyorum ben ki bekarken anne evinde kilo alayım diye aktardan annemin aldığı macunu ağzına zorla sokulmaya çalışılan bir insanım hayatttt

15 eylül

*serpme kahvaltı 900 kalori
*1 top dondurma külahta
*eti form bisküvi,haşlanmış mısır ,sade türk kahvesi
*çupra ızgara,salata ,karışık pizza
*küçük lokum, sade türk kahvesi
*kavun içi dondurma

2 lt su

14 bin adım, 100 bölgesel , 60 dk yüzme

Spordan mı canım
Afiyet olsun
Biz de annemle çay ve açma keyfi yapıyoruz
Afiyet olsun Bugün annemin senesi ben de sabahtan beri lokma dağıtıyorum. Şu an seni çok kıskandım. Anneciğine sarıl öp benim için Allah ömrünü uzun etsin hep yanında olsun inşallah

Afiyet olsun Bugün annemin senesi ben de sabahtan beri lokma dağıtıyorum. Şu an seni çok kıskandım. Anneciğine sarıl öp benim için Allah ömrünü uzun etsin hep yanında olsun inşallah
Allah rahmet eylesin kuzum
Doğduğumdan beri beraberiz neredeyse
Neyse Allah sağlıkla özgürleşmeyi nasip etsin bana biraz da kendi hayatıma bakayım artık

Allah kabul etsin inşallah canım ben de bugün teyzemin ananemin kardeşimin karnında ölen bebeğinin mezarlarını ziyaret ettim boğazım düğüm düğüm Allah sana sabır versin canım teyzem hâlâ dün gibi 2 yıl olmasına rağmen annemde düşünmek bile istemiyorum acısını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…